Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye


69
674 Paylaşım, 69 points

Bonus kart, kullanıcı sayısını artırmak için dikkat çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Bonus kart başvurusunda bulunan banka müşterilerine bonus hediye edilecek. Bu yazımızda Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Ülkemizde en fazla tercih edilen kredi kartlarından birisi de Bonus kart. Garanti BBVA’ nın müşterilerine sunduğu kredi kartlarından en fazla tercih edileni olarak bilinen bonus kart, kullanıcı sayısını biraz daha artırmak adına oldukça ilgi çekici bir kampanya hazırladı.BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPANA 40 TL BONUS HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye kampanyası, Garanti BBVA müşterilerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Bonus kart başvuru sayan tüm tüketicilere bu başvurularının karşılığında 40 TL hediye edilir.

Garanti BBVA şubeleri üzerinden yapılan anında kart başvurularında geçerli olan bu kampanya kapsamında kart başvurusu onaylanan ve kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışında geçerli olmak üzere tek seferde 100 TL ve üzeri ilk alışverişini yapan kart kullanıcılarına 40 TL bonus hediye edilir.

BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPANA 40 TL BONUS HEDİYE NASIL ALINIR?

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye almak için Garanti BBVA müşterilerinin öncelikle kredi kartı başvurusunda bulunması gerekir. Kampanya kapsamında başvuruda bulunmak için kişilerin en yakın Garanti BBVA şubesine giderek başvuruda bulunması gerekir.

Başvuru için şubeye giderek anında kart başvurusunda bulunan ve başvurusu onaylanan kişilere kredi kartları kısa sürede iletilir. Bonus kart alma şansına sahip olan banka müşterileri, 40 TL bonus kazanmak için öncelikle kartları ile 100 TL ve üzerinde bir alışveriş yapmak zorundadır. Alışverişin ardından kullanıcıların kartlarına otomatik olarak 40 TL bonus yüklemesi yapılır. Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye kampanyası dahilinde verilen 40 TL’ lik bonus, anlaşmalı tüm yerlerde bedava alışveriş şeklinde kullanılabilir.

BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPANA 40 TL BONUS HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye kampanyası sadece Garanti BBVA şubelerinden yapılan kart başvurularında geçerlidir.
 • Kampanyadan 40 TL bonus kazanmak için kart kullanıcılarının tek seferde 100 TL ve üzerinde alışveriş yapması gerekir.
 • 40 TL bonus kazanmak için yapılacak olan alışveriş yurt içinde ya da yurt dışında gerçekleştirilebilir.
 • Kampanyaya dahil olan kredi kartlaro Garanti Bonus kart, bonus Gold kart, Bonus Platinum kart, Bonus Amex kart olarak belirlenmiştir.

 • Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediyesini alabilmek için başvuru sonrasında kredi kartının onaylanması gerekir.
 • Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye kampanyası müşteri bazlı olarak hazırlanmıştır.
 • Kampanya kapsamında kazanılabilecek en fazla bonus tutarı 40 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • 40 TL bonus, kart sahibinin alışveriş yapmasının ardından anında kartına yüklenir.
 • Bonus sanal kart ile yapılan alışverişler, internetten yapılan alışverişler ve temassız özelliği ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Paracard Bonus ile yapılan işlemler kampanya dışı tutulmaktadır.
 • Ek kart ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye kampanyası kapsamında yapılmış olan alışverişlerin iade ya da iptal işlemi kazanılan 40 TL bonusun kaybedilmesine neden olacaktır.
 • Garanti BBVA, Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapana 40 TL Bonus Hediye kampanyası ile ilgili değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

69
674 Paylaşım, 69 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir