Birikim Yapmaya Yardımcı En İyi Mobil Uygulamalar Hangileridir?


80
784 Paylaşım, 80 points

Birikim yapmak isteyenlere yardımcı olmak için birçok yöntem kullanılabilir. En fazla tercih edilen yöntemlerden birisi de mobil uygulamaları kullanmaktır. Bu yazımızda Birikim Yapmaya Yardımcı En İyi Mobil Uygulamalar Hangileridir sorusun cevap vereceğiz.

Akıllı telefonlar ve teknolojinin her geçen gün ilerlemesi sayesinde hemen her konuda destek olan uygulamaları bulmak mümkün. Bazen oldukça ilginç konularda destek verecek uygulamalar bulunabiliyor. Bu uygulamalardan birisi de birikim yapmak isteyenlere yönelik hazırlanmış.BİRİKİM YAPMAYA YARDIMCI EN İYİ MOBİL UYGULAMALAR HANGİLERİDİR?

Birikim yapmak isteyenler için birbirinden dikkat çekici ve işe yarayan finans uygulamalarını bulmak mümkündür. Günlük hayatı oldukça kolaylaştıran bu uygulamalar, finansal konularda nasıl davranılması gerektiği, harcamaların yönlendirilmesi, doğru birikimin nasıl yapılabileceği gibi birçok konuda kullanıcılara yol göstermek amacı ile hazırlanmıştır. Birikim Yapmaya Yardımcı En İyi Mobil Uygulamalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Wally Uygulaması
  • Good Budget Uygulaması
  • Spendee Uygulaması
  • Level Money Uygulaması
  • You Need Budget Uygulaması

BİRİKİM YAPMAYA YARDIMCI WALLY UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Birikim yapmaya yardımcı Wally Uygulaması, 50’ den fazla ülkede en fazla kullanılan uygulama olarak bilinir. Oldukça basit ara yüzüne sahip olan bu uygulama üzerinden gelir – gider tablosu oluşturmak ve birikim yapmak mümkündür. Türkçe dil desteğine de sahip olan Wally, TL cinsinden para biriktirmek, bütçeye uygun harcama yapmak, harcamaları benzer durumdakilerle karşılaştırmak gibi işlemler yapılabilir. Wally, İOS ve Android işletim sistemli telefonlardan kullanılabilir.

BİRİKİM YAPMAYA YARDIMCI GOOD BUDGED UYGULAMASINASIL KULLANILIR?

Birikim yapmaya yardımcı Good Budget Uygulaması, hem cep telefonundan hem de bilgisayardan kullanılabilen bir uygulamadır. Ara yüzü oldukça basit olan bu uygulama sayesinde bütçe takibi yapmak oldukça kolay olacaktır. Uygulama içinden harcamaları kategorize etmek ve Türkçe dil desteği ile kullanım fırsatı sunulmaktadır. Good Budged uygulaması İOS ve Android işletim sistemli telefonlardan kullanılabilir.

BİRİKİM YAPMAYA YARDIMCI SPENDEE UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Birikim yapmaya yardımcı Spendee Uygulaması, banka hesaplarına entegre edilebilen uygulamalardan birisidir. Kolayca bütçe hesabı yapılabilen bu uygulama, aile üyeleri ve arkadaşlarla ortak olarak da kullanılabilir. Harcamaların sınıflandırılması özelliğine sahip olan Spendee, gereksiz harcamaları da gözden geçirme fırsatı sunmaktadır. Türkçe dil desteğine de sahip olan bu uygulama İOS ve Android sistemli telefonlarda kullanılabilir.

BİRİKİM YAPMAYA YARDIMCI LEVEL MONEY UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Birikim yapmaya yardımcı Level Money Uygulaması, banka hesabına entegre edilebilen uygulamalardan birisidir. Bu uygulama ile gider – gelir tablosu otomatik olarak hesaplanabilmektedir. Tasarruf için tercih edilebilecek en uygun uygulama olan Level Money, kullanıcıya tasarruf etmek için ne kadar harcama yapması gerektiği hakkında da bilgi vermektedir. Uygulama üzerinden istenilen tutarda para her ay otomatik olarak banka hesabına da aktarılabilir.

BİRİKİM YAPMAYA YARDIMCI YOU NEED BUDGET UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?

Birikim yapmaya yardımcı You Nedd Budget Uygulaması, dünya genelinde en çok kullanılan uygulamadır. Bu uygulama ile hesapta olmayan harcamalar için birikim yapma yöntemleri verildiği gibi son ayki kazanca göre bütçe oluşturma imkanı da sunulmaktadır. Bu uygulama, kullanıcıları istese de istemese de birikim yapmaya zorlamaktadır. Harcamaların önceden planlanabildiği uygulama sayesinde birikim yapmak çok daha kolay hale gelecektir. Deneme sürümü olarak ücretsiz kullanılabilen You Need Budget uygulaması, istendiği takdirde ücretli olarak sürekli kullanılabilmektedir. You Need Budget uygulaması İOS ve Android işletim sistemli telefonlardan indirilerek kullanılabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

80
784 Paylaşım, 80 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir