Birbirinden Kaliteli 7 İPad Modeli 


51
494 Paylaşım, 51 points

Tablet konusunda kaliteli ve yüksek performans arayan kullanıcıların aklına ilk gelen Apple markasına ait iPad modelleridir. Kullanıcıların tüm taleplerini karşılayan iPad, özellikleri ile de memnuniyet sunmaktadır. Bu yazımızda Birbirinden Kaliteli 7 İPad Modeli hakkında bilgi vereceğiz.

Son dönemde özellikle uzaktan eğitim sürecinin de başlamasıyla birlikte teknolojik cihazlara olan ilgi arttı. Bu cihazlardan birisi de elbette ki tabletler oldu. Tablet almak ve iyi bir performans bulmak isteyen birçok kullanıcının tercihi İPad’ lerden yana oldu.BİRBİRİNDEN KALİTELİ 7 İPAD MODELİ HANGİLERİDİR?

Birbirinden Kaliteli 7 İPad Modeli şu şekilde sıralanır;

  • Apple İPad Pro 4. Nesil
  • Apple İPad 7. Nesil
  • Apple İPad Mini
  • Apple İPad Air 3
  • Apple İPad Pro
  • Apple İPad Pro 2. Nesil
  • Apple İPad 6. Nesil

APPLE İPAD PRO 4. NESİL TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple İPad Pro 4. Nesil tablet, en fazla talep gören iPad modellerinden birisidir. 12,9 inç ekrana sahip olan bu modelde IPS teknolojisi bulunmaktadır. 128 GB disk kapasitesine sahip olan tablet, 8 çekirdekli işlemcisi ve 12 MP çözünürlüklü çift kameraya sahiptir. 6 GB RAM bulunan modelde bağlantı türü USB – C olarak kullanılmaktadır.

APPLE İPAD 7. NESİL TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple iPad 7. Nesil tablet, en fazla talep gören iPad modellerinden birisidir. 10,2 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan bu modelde 32 GB dahili depolama alanı ve 2 GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. Retina ekran özelliğine sahil olan tablet, oldukça net görüntü kalitesi ile dikkatleri çekmektedir. 4 çekirdekli işlemciye sahip olan bu modelde 8 MP çözünürlüğe sahip kamera bulunmaktadır.

APPLE İPAD MİNİ TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple iPad Mini tablet, en fazla talep gören iPad modellerinden birisidir. Boyut olarak diğer iPad modellerinden biraz daha küçük olan bu tablet, 7,9 inç büyüklüğündedir. Arkadan aydınlatmalı LED ekrana sahip olan tablette Multi – Touch özelliği bulunmaktadır. 8 MP çözünürlüğe sahip kamerası bulunan modelde 64 GB dahili depolama ve 2 GB RAM kullanılmıştır.

APPLE İPAD AİR 3 TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple iPad Air 3 tablet, en fazla talep gören iPad modellerinden birisidir. 10,5 inç ekrana sahip olan modelde retina bulunmaktadır. 6 çekirdekli işlemcisi olan tablet, 64 GB dahili depolama ve 8 MP çözünürlükte kameraya sahiptir.

APPLE İPAD PRO TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple iPad Pro tablet, en fazla talep gören iPad modellerinden birisidir. 11 inç ekrana sahip olan model IPS teknolojisi ile tasarlanmıştır. Apple A12X Bionic yonga işlemciye sahip olan tablette 8 çekirdekli Octa – Cora işlemci bulunmaktadır. Bu tablet özellikle batarya kapasitesinin yüksekliği ile dikkat çekmektedir.

APPLE İPAD PRO 2. NESİL TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Appla iPad Pro 2. Nesil tablet, en fazla talep gören iPad modellerinden birisidir. 11 inç ekrana sahip olan tablet, IPS ekran teknolojisini de barındırmaktadır. 8 çekirdekli işlemcisi bulunan modelde 12 MP çözünürlüklü çift kamera bulunmaktadır. 6 GB bellek kapasitesi ve 128 GB depolama alanı ile dikkat çeken modellerden birisidir.

APPLE İPAD 6. NESİL TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple iPad 6. Nesil tablet, en fazla talep gören iPad modellerinden birisidir. 9,7 inç ekrana sahip olan modelde IPS paneli ve 4 çekirdekli işlemci bulunmaktadır. 2 GB RAM kapasitesine sahip tablet 128 GB dahili depolama alanı sunmaktadır. Tablette 8 MP çözünürlükte çift kamera bulunmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
494 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir