Birbirinden Cazip 12 Yeni İş Fikri!


51
494 Paylaşım, 51 points

Günümüzde birçok girişimci farklı ve ilgi çekici iş fikirlerini araştırarak dikkatleri çekmek ve daha fazla para kazanmanın yollarını arıyor. Farklı iş fikirleri sayesinde kısa sürede beklenenden fazla kazanç elde etmek mümkün. Bu yazımızda Birbirinden Cazip 12 Yeni İş Fikri! Hakkında bilgi vereceğiz.

Para kazanmak için mutlaka bir iş yapmak gerekir. Birçok kişi garantici davranarak başkalarının yanında maaşlı olarak çalışmayı tercih ederken bazı kişiler ise kendi işinin patronu olmak için girişimciliği tercih etmektedir.BİRBİRİNDEN CAZİP 12 YENİ İŞ FİKRİ NELERDİR?

Girişimcilerin yaptıkları işlerden iyi kazanç elde etmesi için farklı fikirler bulması gerekir. Herkesin yaptığı işlerden çok fazla kazanç elde etmek ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Bu nedenle farklı ve insanlara cazip gelecek iş fikirlerini tercih etmek akıllıca olacaktır.

Birbirinden Cazip 12 Yeni İş Fikri şu şekilde sıralanır;

 • Hediye kutusu ürünleri satmak
 • Kostüm fotoğrafçılığı yapmak
 • Sağlık turizmi komisyonculuğu yapmak
 • Instagram çekiliş organizatörlüğü yapmak
 • Stüdyo kiralamak
 • Letgo arbitraj yapmak
 • Caydırıcı güvenlik ürünleri satmak
 • Affiliate marketing yapmak
 • Instagram üzerinden ürün satmak
 • Baskılı çorap satmak
 • Diyet market açmak
 • Amigurumi ürün satmak

HEDİYE KUTUSU ÜRÜNLERİ SATMAK

Hediye kutusu ürünleri satmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Tüketiciler artık içerisinde birden fazla ürünün yer aldığı hediye kutularına çok daha fazla ilgi göstermektedir. Belirli bir konsept üzerinden hazırlanan hediye kutusu ürünleri, internet üzerinden en fazla ilgi gören hediyelik eşyaların başında gelmektedir. Girişimciler, birbiri ile ilgili ürünlerden oluşan farklı konseptlerde hediye kutusu ürünleri hazırlayarak sosyal medya hesapları ya da açacağı internet sitesi üzerinden satışa çıkartarak kısa sürede geniş bir müşteri potansiyeline sahip olabilir.

KOSTÜM FOTOĞRAFÇILIĞI YAPMAK

Kostüm fotoğrafçılığı yapmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Fotoğraf çekimi yaptıran birçok kişi artık özellikle konsept içeren çekimler yaptırmayı tercih etmektedir. Eski padişahların ve sultanların kıyafetleri, bazı popüler karakterlerin kıyafetleri ile yapılan kostüm fotoğrafçılığı çekimleri oldukça talep görmektedir. Fotoğraf çekimi konusunda usta olan kişiler, kostüm fotoğrafçılığı yaparak kısa sürede kazanç elde etmeye başlayacaklardır.

SAĞLIK TURİZMİ KOMİSYONCULUĞU YAPMAK

Sağlık turizmi komisyonculuğu yapmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Girişimcilere kısa sürede yüksek kazanç getiren bu işte yurt dışında yaşayan kişilerin sağlık için ülkemizi tercih etmeleri durumunda hastane ya da doktor ile iletişime geçmesini sağlamak için aracı olunmaktadır. Özellikle saç ekimi, diş implantı, estetik operasyonlar ve mide ameliyatlarında sıklıkla komisyoncular kullanılmaktadır.

INSTAGRAM ÇEKİLİŞ ORGANİZATÖRÜ OLMAK

Instagram çekiliş organizatörü olmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Instagram, son yılların en popüler sosyal medya platformlarından birisidir. Bu platform üzerinden birçok firma müşteri sayısını artırmak adına çekiliş düzenlemektedir. Takipçi sayısı yüksek olan girişimciler, firmalar ile anlaşma yaparak çekilişe katılacak takipçileri üzerinden para kazanabilirler.

STÜDYO KİRALAMAK

Stüdyo kiralamak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Online satış yapan birçok firma, ürünlerinin görselini kaliteli şekilde sergilemek isterler. Bunun için profesyonel çekim yapmış olmak çok önemlidir. Profesyonel çekim için bir stüdyo bulmak oldukça masraflı olduğu için birçok kişi stüdyo kiralamayı tercih etmektedir. Stüdyo sahibi olan bir girişimci, stüdyosunu bu tür çekimler için kiralayarak kısa sürede kazanç elde edebilir.

LETGO ARBİTRAJ YAPMAK

Letgo Arbitraj yapmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Letgo arbitraj yapan kişiler, platform üzerinden değerinin çok altında aldıkları ürünleri üzerine ek kar koyarak tekrar satışa çıkartarak kazanç elde etmektedir. Letgo üyesi olan girişimciler satın aldıkları uygun fiyatlı ürünleri daha pahalı şekilde tekrar satarak kar elde edebilmektedir.

CAYDIRICI GÜVENLİK ÜRÜNLERİ SATMAK

Caydırıcı güvenlik ürünleri satmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Güvenlik için kullanılan ürünler oldukça yüksek fiyatları ile dikkat çekmektedir. Bu nedenle birçok kişi caydırıcı olması için görünürde var gibi olan ancak bir işlevi bulunmayan güvenlik ürünlerini tercih etmektedir. Caydırıcı güvenlik ürünleri uygun fiyatları ile dikkat çekerken dışarıdan gelecek tehlikelere karşı da koruyucu etki sağlamaktadır.

AFFİLİATE MARKETİNG YAPMAK

Affiliate Marketing yapmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Affiliate Marketing işi, link üzerinden komisyon yapma işidir. Bu işi yapmak isteyen girişimciler, yönlendirme bağlantısı üzerinden online satış yapan mağazalara müşteri yönlendirmesi karşılığında kazanç elde etmektedir. Özellikle büyük internet sitelerine müşteri gönderen girişimciler, hikayelerinde paylaştıkları link üzerinden giden tüm müşteriler üzerinden para kazanarak gelir elde etmektedir.

INSTAGRAMDA ÜRÜN SATMAK

Instagramda ürün satmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Instagram üzerinden birçok kişi ürün satışı yaparak kazanç elde etmektedir. Instagram üzerinden satış hesabı açmanın yanı sıra e – ticaret sitelerine geçiş hakkı vermek de para kazanmak konusunda girişimcilere destek sunmaktadır. Özellikle toptancılardan alınan uygun fiyatlı ürünleri kar ekleyerek satmak, yüksek kazanç elde etmeyi sağlayacaktır.

BASKILI ÇORAP SATMAK

Baskılı çorap satmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Baskılı çoraplar son yıllarda çok popüler ürünlerden birisidir. İlginç baskıları ile dikkat çeken bu çorapları bir çifti 45 TL’ ye kadar satışa çıkmaktadır. Bu tür çorapları toptancılardan ucuz fiyatla almak ve yüksek fiyatla satmak, yüksek kazanç sağlayacaktır.

DİYET MARKET AÇMAK

Diyet market açmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Obezite ile mücadele edilen son yıllarda birçok kişi diyet ürünleri kullanarak kilo vermeye çalışmaktadır. Bu tür ürünlerin satıldığı marketler, yüksek müşteri potansiyeline sahiptir. Diyet market açmak, girişimciler için en kazançlı yollardan birisi olarak gösterilebilecektir.

AMİGURUMİ ÜRÜN SATMAK

Amigurumi ürün satmak, son dönemin en cazip iş fikirlerinden birisidir. Amigurumi, yapımı hem çok zevkli hem de kolay ürünlerdir. El yeteneği yüksek olan kişiler, amigurumi ürünler yaparak satışa çıkartarak kazanç elde edebilirler. Amigurumi ürünler, özellikle internet üzerinden büyük ilgi görmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
494 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir