Bir Kadının Kalbi Nasıl Kazanılır, Kadının Gönlü Nasıl Alınır?


92
864 Paylaşım, 92 points

Kadınlar, dünyanın en hassas ve narin canlılarından birisidir. Çok çabuk kırılan kadınların kalbini almak ise erkeklere düşer. Kadınlar gün içerisinde farklı nedenlerle kırılabilirler. Bu kırgınlıklar sonucunda erkeklere çok iş düşmektedir. Bu yazımızda bir kadının kalbi nasıl kazanılır, kadının gönlü nasıl alınır sorularına cevap vereceğiz.

BİR KADININ KALBİ NASIL KAZANILIR?

Kadınlar hassas ve kırılgan oldukları kadar çabuk da affeden yapıya sahiptirler. Bir kadının kalbi kırılmışsa gönlünü almak için mücadele etmek gerekir. Kadınlar sanıldığı kadar zor değildir. Önemli olan, nasıl davranılması gerektiğinin iyi bilinmesidir. Bir kadının kalbi nasıl kazanılır sorusunun cevabı şu şekilde verilebilir;KADINA SAYGI GÖSTERİLMEK

Saygı, bir ilişkinin ayakta kalabilmesi için en gerekli şeylerden birisidir. Her iki tarafın da mutlaka birbirine saygı duyması gerekir. Kadınların yaşadıkları kırgınlıkların en büyük nedenleri arasında karşılaştığı saygısız davranışlar gelir. Bir kadının kalbini kazanmak ve gönlünü almak için saygılı davranmak çok önemlidir.

 

ROMANTİK OLMAK

Kadınların gönlünü almak için yapılabilecek en akıllıca hareketlerden birisi de romantik davranmaktır. Kadınlar için romantizm olmazsa olmazlardandır. Bir kadının kalbini almak için romantik davranmak gerekir. Romantik anlar, kadınlar için unutulmaz anlar arasında yerini alacaktır.

SÜRPRİZLER YAPMAK

Kadınlar her zaman küçük sürprizlerden hoşlanır. Kadınların gönlünü almak için pahalı ve büyük hediyeler almak gerekmez. Bir küçük çiçek buketi bile kadınları çok mutlu edecektir. Bir kadının kalbini kazanmak için sık sık küçük sürprizler yapılabilir. Şu bilinmelidir ki, sürpriz sevmeyen kadın yoktur.

DOĞRU İLETİŞİM KURMAK

Kadınlar iletişime çok önem verir. Hemen her duygularını iletişim kurarak anlatan kadınlar, karşılarında da doğru iletişim kuran erkekleri görmek isterler. Kadınların gönlünü kazanmak için doğru iletişim kurmak, yaşanan tüm sorunların anahtarı olacaktır. Kadınlara karşı her zaman sabırlı ve saygılı olmak gerekir. Konuşarak ve doğru iletişim kurarak çözülmeyecek hiçbir sorun yoktur.

EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMEK

Kadınlar eğlenceli vakit geçirmeyi severler. Bunun için birçok kadın kendisini eğlendiren erkeklerle birlikte olmaktadır. Kadının kalbini kazanmak için ona eğlenceli vakit geçirtmek, farklı aktiviteler bulmak doğru yol olacaktır.

DERTLERİNİ SIKINTILARINI PAYLAŞMAK

Kadınlar her zaman dertlerini ve sıkıntılarını anlatabilecekleri samimi bir ilişki yaşamak isterler. Kadının gönlünü kazanmak için derdini dinlemek, üzüntüsüyle üzülmek, mutluluğuyla sevinmek, sıkıntısına derman olmak gerekir.

TUTARLI DAVRANMAK

Kadınlar ilişkilerinde tutarlılığa çok önem verirler. Karşılarındaki erkeğin yaptığı hareketler ve ağzından çıkanlar bir olmalıdır. Aksi durumda çelişkili bir ilişki içerisinde olmak istemeyerek uzaklaşacaklardır. Bir kadının kalbini kazanmak için tutarlı davranmak ve dürüst olmak oldukça önemlidir.

SEKS YAPMAK

Kadınlar çok fazla dile getirmeseler de en az erkekler kadar seks yapmak istemektedir. Kadınlar seks hayatında kendilerini güvende hissetmek isterler. Bu nedenle erkekler güvenli bir ortam sağlayarak kadının gönlünü kolaylıkla alabilir.

SADIK OLMAK

Bir ilişkide sadık olmak en önemli gerekliliklerden birisidir. Kadınlar, kendilerine sadık erkeklerle birlikte olmak isterler. Sadık bir erkeği ise ömürlerinin sonuna kadar bırakmaz istemezler. Bir kadının kalbini kazanmak için sadık olmak ve onu üzecek hareketlerden kaçınmak akıllıca olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

92
864 Paylaşım, 92 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
92
Şaşkın
Başarısız Başarısız
54
Başarısız
Komik Komik
41
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
87
Helal Olsun!
lol lol
124
lol
Aşk Aşk
113
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
86
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
52
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir