Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye


52
495 Paylaşım, 52 points

Bimcell, son dönemde popülaritesini artıran operatörlerden birisi olmayı başardı. Abonelerine birbirinden dikkat çekici kampanyalar sunan Bimcell, son hazırladığı kampanya kapsamında 30 GB internet kazanma şansına sahip oluyor. Bu yazımızda Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Bimcell aboneleri, hazırlanan kampanya kapsamında 30 GB internet hediyesi kazanıyor. Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanyasını hazırlayan Bimcell, SMS ile başvuru karşılığında abonelerine bedava internet paketi hediye edecek.BİMCELL 30 GB İNTERNET PAKETİ HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanyası, Bimcell abonelerine özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 4,5 G uyumlu SİM kart alan tüm Bimcell abonelerine 30 GB internet hediye edilir.

Abonelerinin 4,5 G deneyimini yaşamasını isteyen Bimcell, bu amaçla hazırlandığı kampanya kapsamında 4,5 G uyumlu SİM karta geçiş yapan tüm abonelerine 30 GB internet hediye edecek. Kampanyaya katılmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekecek.

BİMCELL 30 GB İNTERNET PAKETİ HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle 4,5 G uyumlu Sim kart alması gerekmektedir. 4,5 G teknolojisine geçiş yapan aboneler, cep telefonlarından 4.5G 30GB yazarak 5555’e SMS göndermelidir.

SMS ile başvurunun sonrasında abonelerin hatlarına 7 gün geçerli 30 GB internet tanımlanır. Bu internet, Bimcell abonelerinin 4,5 G uyumlu kartlara yönelmesi için hazırlanan bu kampanya kapsamında verilen internet hediyesi doya doya kullanılabilir.

BİMCELL 30 GB İNTERNET PAKETİ HEDİYE KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

 • Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediyesi tüm Bimcell aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin öncelikle 4,5 G uyumlu sim kart alması gerekir.
 • 4,5 G teknolojisine geçmek için abonelerin en yakım Bimcell bayiine giderek 4,5G uyumlu yeni Sim kart alması gerekir.
 • 4,5 G teknolojisine geçen Bimcell aboneleri cep telefonlarından SMS göndererek 30 GB internet kazanma hakkına sahip olurlar.
 • Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanyası kapsamında Bimcell abonelerine verilen 30 GB internet bir hafta boyunca geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan 30 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanyasından kazanılan 30 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Kampanyadan kazanılmış olan hediye internetin kullanım süresi dolduğu zaman aboneler var olan tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanyasından kazanılan 30 GB internet 7 günlük kullanım sonrasında kalan haklar otomatik olarak operatör tarafından silinir.
 • Kampanya süresince hat iptali, numara taşıma gibi nedenlerle başka tarife ya da operatöre geçiş yapanların kazandıkları haklar otomatik olarak silinir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin 4,5 G servisini kullanıma açtırmış olması gerekmektedir.
 • Bimcell, Bimcell 30 GB İnternet Paketi Hediye kampanyası kapsamında istediği zaman değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

52
495 Paylaşım, 52 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
122
Şaşkın
Başarısız Başarısız
85
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
122
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
124
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
85
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir