Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir, İşte Detaylar…


76
747 Paylaşım, 76 points

Bazı bankalar her ne kadar gelir belgesiz kredi veriyor olsa da, bu krediyi verirken başvuru sahibinin kredi notu değerlendirmesini de göz önüne almaktadır. Yazımızın devamında belgesiz kredi veren bankalar ve verdikleri krediler hakkında detaylar yer almaktadır.

Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Odeabank gelir belgesiz krediOdeabank düşük limitli kredi başvurularında, gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Bankanın kredi başvurusu yapan kişinin kredi notunu değerlendirerek verdiği gelir belgesiz kredi, genellikle 10.000 TL altı kredilerdir. Odeabank gelir belgesiz krediye başvurmak için bankanın internet şubesinin kullanılması da, kredinin daha hızlı bir şekilde onaylanmasına imkan vermektedir.

Garanti Bankası ilk kredim

Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu bu kredi, daha önce hiç kredi çekmeyen müşterileri kapsamaktadır. Garanti Bankası ilk kredim kapsamında vermiş olduğu kredi için her ne kadar 100 bin TL’ye kadar kredi verildiği söylense de, ilk kredisini çekecek kişilerin geri ödeme alışkanlıkları tespit edilemeyeceği için, bankanın bu tutarı onaylama ihtimali oldukça zayıftır. Bu nedenle düşük limitli krediler için oldukça ideal bir kredi seçeneğidir. Garanti Bankası ilk kredim adlı bu krediden yararlanabilmek için kişinin sicilin temiz olması, kredi notunun düşük olmaması ve herhangi bir krediyi daha önce kullanmamış olması gerekmektedir. Aynı zamanda başvuru sahibinin kredi kartı borcunun da bulunmaması, aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Cepteteb kredisi

Türkiye ekonomi Bankası’nın Cepteteb kullanıcılarına özel sunmuş olduğu bu kredi, herhangi bir şekilde belge ibraz etmeden çekebileceğiniz krediler arasında yer almaktadır. 10.000 TL üst limitli Cepteteb kredisi, kredi notu fazla düşük olmayan kişilere verilmekte ve bankanın internet şubesi üzerinden başvuru yapılmaktadır.

ING Bank eski köye yeni adet kredisi

ING Bank tarafından sunulan bu kredi, özellikle düşük limitli kredileri kapsamakta olup 5000 TL’ye kadar belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Çekilecek kredinin yüzde 0.5 oranında, dosya masrafı alınmaktadır.

Akbank gelir belgesiz kredi

Akbank’ın internet bankacılığı aracılığıyla sunmuş olduğu Akbank gelir belgesiz kredi, 40000 TL üst limit ile verilmektedir. Kredi başvurusu Akbank internet bankacılığı yanı sıra, Akbank direkt adlı mobil uygulamasını indirerek de yapılabilmektedir.

Enpara.com gelir belgesiz kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan Enpara.com, 15000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Sadece internet üzerinden hizmet vermesi nedeniyle Enpara.com gelir belgesiz krediye, sadece bankanın internet şubesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Çok kısa sürede onaylanan Enpara.com gelir belgesiz kredi, sadece kredi notu uygun olan kişilere verilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

76
747 Paylaşım, 76 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Başarısız Başarısız
85
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
126
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
85
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir