Bein Sports Üyelik İptali Nasıl Yapılır? (Aboneliği İptal Ettirmek)


88
865 Paylaşım, 88 points

Günümüzde futbol sezonunun başlaması ile birlikte tüm futbol tutkunları, maçları takip etmek adına Bein Sports üyeliği yaptırmaktadır. Ancak sezonun sona ermesiyle birlikte birçok kişi bu üyeliği iptal ettirmektedir. Bein Sports üyeliğini iptal ettirmek için belirli prosedürlerin izlenmesi gerekmektedir. Bu yazımızda Bein Sports üyelik iptali nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz.

BEİN SPORTS ÜYELİĞİMİ NASIL İPTAL ETTİREBİLİRİM?

Bein Sports üyeliğini iptal ettirmek isteyen bir kişinin, öncelikle bu işlem için başvuruda bulunması gerekmektedir. Yazılı olarak yapılan başvurular sonucunda 7 gün içerisinde üyeliğin tamamen iptal olmuş olması gerekmektedir. Başvurunun ardından takip eden 24 saat içerisinde SMS ile üyelik sahibine bilgi verilmektedir. SMS gelmemesi durumunda üyelik iptal başvurusunda bir sorun olduğunu düşünmek doğru olacaktır. Bein Sports üyelik iptal başvurusu sonrasındaki 7 gün boyunca abone yayınları almaya devam edecektir.BEİN SPORTS ÜYELİK İPTAL YÖNTEMLERİ NELERDİR?

Bein Sports üyeliğini iptal ettirmek için kullanılabilecek birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bein Sports üyeleri, kendileri için en uygun olan yöntemi kullanarak üyelik iptalini gerçekleştirebilir. Bein Sports üyelik iptal yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

• Digitürk yetkili servisleri üzerinden üyelik iptali
• Digitürk müşteri hizmetleri üzerinden üyelik iptali
• Faks göndererek üyelik iptali
• Evden evrak teslimiyle üyelik iptali
• Adrese mektup göndererek üyelik iptali

DİGİTÜRK YETKİLİ SERVİSLERİNDEN BEİN SPORTS ÜYELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

Digitürk Bein Sports üyeliğini iptal ettirmek için, en yakın Digitürk bayisine gitmek yeterli olacaktır. Bayi üzerinden gerekli işlemleri tamamlayıp iade işlemlerini gerçekleştirdikten sonra üyelik sonlandırılacaktır. Digitürk bayilerine giden abone, imzalı başvuru formu ile birlikte nüfus cüzdanı fotokopisini de vermek zorundadır. Bu belgelerin teslimi sonrasında Bein Sports üyelik iptal işlemi başlatılacaktır.

En yakın Digitürk bayini bulmak için TIKLAYIN

DİGİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİ ÜZERİNDEN BEİN SPORTS ÜYELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

Digitürk Bein Sports üyelik iptalini müşteri hizmetleri üzerinden de gerçekleştirmek mümkündür. Müşteri hizmetleri üzerinden Bein Sports üyelik iptali için 0 212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetleri hattını aramak yeterli olacaktır. Üyeliğin iptali için müşteri temsilcisiyle görüşülmelidir. Abonenin herhangi borcu olmaması durumunda müşteri hizmetleri üzerinden üyelik iptali sağlanırken, üyelik sırasında verilen cihaz ve Ekipmanın en yakın Digitürk bayine iade edilmesi gerekmektedir.

FAKS GÖNDEREREK BEİN SPORTS ÜYELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

Faks kullanarak Bein Sports üyelik iptali yaptırmak isteyen aboneler, 0212 473 99 99 numaralı hatta üyelik iptal formunu doldurup göndermek zorundadır. Faks ile başvuru sonucunda abonenin üyelik iptal işlemleri kısa sürede gerçekleştirilecektir.

EVDEN EVRAK TESLİM EDEREKN BEİN SPORTS ÜYELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

Bein Sports aboneleri, isterlerse evden hiç çıkmadan da üyelik iptal işlemini gerçekleştirebilmektedir. Evden Bein Sports üyelik iptali için belirli bir ücret ödemek gerekmektedir. Evden Bein Sports üyelik iptal ücreti, güncel olarak 55 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücreti ödemeyi kabul eden abonelere, üyelik iptali ile ilgili tüm belgeler yetkili kişi tarafından götürülecektir. Evrak doldurma işleminin ardından yine yetkili kişi, üyelik sonlandığı için alması gereken Ekipmanı alarak bayiye teslim etme görevini de üstlenecektir.

ADRESE MEKTUP GÖNDEREREK BEİN SPORT ÜYELİĞİ NASIL İPTAL EDİLİR?

Bein Sports üyelik iptali için kullanılabilecek son yöntem, adrese mektup göndermektir. Adrese mektup göndererek Bein sport üyeliği iptal ettirme yöntemi çok fazla kullanılan bir yöntem değildir. Yine de bilgi vermek doğru olacaktır. Abone, sahip olduğu üyeliği sonlandırmak için gerekli evrakları, Digitürk adresine mektup olarak gönderebilmektedir.

Digitürk Bein Sports üyelik iptal adresi;

Krea İçerik Hizmetleri Ve Prodüksiyon Anonim Şirketi Abbasağa Mahallesi Sungurlar İş Hanı No:45 Kat: 1 – 2 – 3 Beşiktaş 34353 İstanbul

BEİN SPORTS ÜYELİK İPTALİ İÇİN GEREKLİ BELGELER NELERDİR?

Bein Sports üyeliğini iptal ettirmek isteyen abonelerden bazı belgeler talep edilmektedir. Bein Sport üyelik iptal belgeleri şu şekilde sıralanabilir;
• Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
• Abone imzası
• Aboneye ait cep telefonu numarası
• Üyelik iptal gerekçesi
• Üyelik numarası ya da dijital kart numarası

BEİN SPORTS ÜYELİK İPTALİ SIRASINDA GERİ VERİLECEK EKİPMAN NEDİR?

Bein Sports üyeliğinin sonlandırılması ile sahip olunan bazı ekipmanların geri iade edilmesi gerekmektedir. Bein Sport üyelik iptalinde iade edilmesi gereken ekipman şu şekilde sıralanabilir;
• Kumanda
• HDMI kablosu
• Scart kablosu
• Adaptör
• Elektrik kablosu

İPTAL İÇİN GEREKLİ EKİPMANI TESLİM ETMEZSEM NE OLUR?

Bein Sports üyelik iptali sırasında talep edilen tüm ekipmanın bayiye teslim edilmesi gerekmektedir. Bu parçaların teslim edilmemesi durumunda üyeliğin iptali işlemi gerçekleştirilmeyecektir. Bayi, tüm ekipmanın teslim edilmesine kadar üyelik işlemini askıya alma hakkına sahiptir.

BEİN SPORT ÜYELİĞİM NEDEN İPTAL EDİLMİYOR?

Bein Sports üyeliğinin iptal edilmemesinin nedeni, abonenin ödenmemiş borcundan kaynaklı olabilmektedir. Bir üyeliğin iptal edilmesi için, abonenin tüm borcunu ödemiş olması gerekmektedir. Borç bitene kadar üyelik iptali sağlanmayacaktır. Bein Sport üyelik iptali sırasında bir abonenin borcu çıkarsa, hemen borcunu ödeyip yeniden iptal talebinde bulunabilecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

88
865 Paylaşım, 88 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
25
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
27
Helal Olsun!
lol lol
61
lol
Aşk Aşk
49
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir