Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar


54
514 Paylaşım, 54 points

Bedelli askerliğin getirilmesi ile birlikte, bu imkandan faydalanmak isteyen kişilerden maddi imkanı elverişli olmayanlar, bedelli askerlik kredisi veren bankalar hakkında araştırma yaparak, kredi çekmekte ve bu kredilerle bedelli askerlik başvurusu yapmaktadırlar. Bu yazımızda bedelli askerlik kredisi veren bankalar ve verilen kredinin detayları hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Listesi

  • Burgan Bank bedelli askerlik kredisi

Son yıllarda önemli bir çıkış yapan Burgan Bank, bedelli askerlik kredisi hizmeti de sunmaya başladı. %2’den başlayan faiz oranlarıyla askerlik kredisi veren Burgan Bank, uygun vade seçenekleri ile kredi imkanı sunmaktadır.

  • Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi

Devlet destekli bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, bedelli askerlik kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun faiz oranları ile bedelli kredisi veren Ziraat Bankası, yapılan başvuruları başvuru sahibinin kredi notunun uygun olması halinde, önemli ölçüde onaylanmaktadır.

  • Denizbank bedelli askerlik kredisi

Uygun vade seçenekleri ve faiz oranlarıyla bedelli askerlik kredisi veren Denizbank, kredi notu uygun olan ve ortalama bir gelire sahip olan kişilere, kefilsiz bedelli askerlik kredisi vermektedir. Denizbank bedelli askerlik kredisine başvurmak için, bankanın fiziki şubelerinden başvuru yapılabileceği gibi, internet bankacılığı aracılığıyla da kredi başvurusu yapılabilmektedir.  • Türkiye İş Bankası

48 ay vade seçenekleri ile bedelli askerlik kredisi veren bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası, gelir belgesi ile kefilsiz kredi vermektedir. Kredi notu düşük olan kimselerden ise kefil isteyen banka, uygun faiz oranları ile bu krediden yararlanma imkanı sunmaktadır.

  • Şekerbank Bedelli Askerlik Kredisi

48 ay vadeli kredi veren Şekerbank, yüzde 2.96 faiz oranı ile, bedelli askerlik kredisi vermektedir. Kredi başvurusu yapacak kişilerin talep ettikleri kredi miktarını ve T.C kimlik numaralarını yazarak, 1953 numaralı kısa mesaj hattına mesaj göndermek suretiyle başvuru yapabilmektedirler. Ayrıca başvuruları bankanın fiziki şubeleri ya da internet bankacılığı aracılığıyla yapmak da mümkündür.  • Vakıfbank bedelli askerlik kredisi

Yüzde 3.15 faiz oranı ve 48 ay vade seçeneğiyle bedelli askerlik kredisi veren banka, kredi notu yüksek olanlardan kefil talep etmemektedir. Kredi talebinde bulunan kişinin kredi notunun düşük olması durumunda ise kefil ve gelir belgesi talep eden Vakıfbank, bedelli askerlik kredisinde en iyi avantajları sunan bankalardan birisidir.

  • Akbank Bedelli Askerlik Kredisi

İkamet belgesi, gelir belgesi ve kimlik belgesi ile bedelli askerlik kredisi veren Akbank, kredi notu yüksek olan kişilerden gelir belgesi talep etmeden kredi verebilmektedir. 48 aya kadar vade seçenekleri ile bedelli askerlik kredisi veren Akbank, yüzde 2.78 faiz oranlarıyla bu kredi den yararlanılmasına imkan sunmaktadır.

Bu bankalar dışında neredeyse tüm bankalar, farklı şartlar altında bedelli askerlik kredisi vermektedirler. Yukarıda bahsi geçen bankalar, en kolay bedelli askerlik kredisi veren bankalar olması nedeniyle listemizde yer almışlardır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

54
514 Paylaşım, 54 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
48
Şaşkın
Başarısız Başarısız
12
Başarısız
Komik Komik
121
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
48
Helal Olsun!
lol lol
84
lol
Aşk Aşk
72
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
12
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir