Baydöner Bayilik Nasıl Alınır Başvuru Şartları Nelerdir?


77
754 Paylaşım, 77 points

Ülkemizin milli lezzetlerinden birisi olan döner, hemen her yaşta büyük bir zevkle tüketilir. Yurt dışında Türkiye’nin yemekleri arasında en fazla tanınanlardan birisi de dönerdir. Dönerin bu kadar ilgi görmesi, birçok firmanın da bu işe girmesine neden olmaktadır. Ülkemizde son zamanlarda en popüler döner markalarından birisi de Baydöner oldu. Bu yazımızda Baydöner bayilik nasıl alınır, Baydöner başvuru şartları nelerdir gibi sorulara cevap vereceğiz.

BAYDÖNER FİRMASI NEDİR?

Baydöner, Türkiye’nin son dönemde en hızlı yükselişe geçen döner firmalarından birisidir. Hemen her alışveriş merkezinde görülebilen Baydöner, birçok ünlü döner markasını geride bırakması ile dikkat çekmeyi başarmıştır. İzmir’den çıkan bu marka, 10 yılda büyüyerek bugünkü haline gelmiştir.Baydöner, hijyen ve kaliteyi ön planda tutan firmalardan birisidir. lezzete önem veren bu marka, ortalama olarak 10 dakika servis süresine sahiptir. Servis yapan personeller özel olarak seçilerek eğitimden geçer.

BAYDÖNER BAYİLİK NASIL ALINIR?

2006 yılından bu yana hizmet veren Baydöner, Türkiye’nin her yerinde bayilik vermektedir. Bu nedenle franchise anlaşmalar yapan firma öncelikli olarak Türkiye’de bayilik almak isteyenlere şans veriyor. Ardından Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Almanya, Bulgaristan ve Rusya gibi ülkelerde bayilikler verilir.  Baydöner, şu anda Türkiye’de en fazla bayiliği bulunan restoran zincirlerinden birisidir.

BAYDÖNER BAYİLİK AVANTAJLARI NELERDİR?

Profesyonel bir bayilik isteyenler için doğru adres olarak gösterilebilen Baydöner, birçok avantaj da sunar. Baydöner bayilik avantajları şu şekilde sıralanabilir;

 • Baydöner ‘de ilk önem hijyen ve temizlik konusundadır.
 • Yüksek kalitede ve her damak zevkine uygun lezzetler sunulur.
 • Döner dendiği zaman ilk akla gelen markalardan birisidir.
 • Marka hem etkili hem de sürekli olarak tanıtım reklamları yayınlar.
 • Gelişmiş teknolojik bir altyapıya sahiptir.
 • Çalıştığı tedarikçilerin tamamı ISO 22000 belgesine sahiptir.
 • Müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.
 • Teknik desteği fazladır.
 • Çalışanları eğitimlidir.

BAYDÖNER BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Baydöner bayiliği almak için belirlenmiş bazı şartlara uygun olmak gerekir. Baydöner bayilik şartları şu şekilde sıralanır;

 • Devamlı olarak ISO 22000 ilkelerine bağlı kalmak
 • En az 150 – 200 metrekarelik kullanım alanına sahip olmak
 • Yaklaşık 10 metre genişliğinde ön cepheye sahip olmak
 • Otoparka sahip olmak

Bu şartlara uygun olan herkes bayilik için başvuruda bulunabilir. Bayilik isteyen kişilerin özellikle insanların yoğun olduğu bölgelerde restoran açmasına önem verilir. Baydöner, anlaşma şartlarına uygun olan kişilere 10 yıllık bayilik sözleşmesi yapar. Bu sürenin sonunda bayi devir ya da iş bırakma hakkına sahip olduğu gibi isteğe bağlı olarak yeni bir sözleşme ile işine devam edebilir.

Bayilik alan kişinin açacağı restoranın tüm dekorasyon ve lojistik işlemleri Baydöner tarafından karşılanır. Restoranda çalışacak olan personelin eğitimi ve seçimi de firma tarafından gerçekleştirilir.

BAYDÖNER BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Baydöner bayilik başvurusunda bulunmak isteyen bir kişi, öncelikle [email protected] adresine e – posta ile başvuruda bulunabilir. E – posta içerisinde bayilik almak isteyen kişinin restoranı açacağı yer bilgisini ve kendi kişisel bilgilerini içeren bir CV hazırlaması gerekir. Başvurunun ardından uygun görülen adaylara geri dönüş yapılacaktır.

BAYDÖNER BAYİLİK ÜCRETİ NE KADAR?

Baydöner bayiliği almak isteyen bir kişi, başvurunun ardından olumlu olarak değerlendirilirse işletme bedeli olarak bir ücret ödeme zorundadır. Baydöner bayilik ücreti, yatırım ve bayilik fiyatı içinde olmak üzere 300 bin dolar + KDV olarak belirlenmiştir. Bu ücretin yatırılmasının ardından kısa sürede hazır haldeki Baydöner restoranı bayilik alan kişiye teslim edilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
754 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
12
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir