Bayanlar İçin Yeni Sezon Kol Saati Modelleri Önerileri


71
694 Paylaşım, 71 points

Kadınlar günlük hayatlarında birçok farklı aksesuar kullanır. En vazgeçilmez aksesuarlardan birisi ise elbette ki kol saatidir. Zamanı her an yakından takip eden kadınlar, kol saatlerine fazlasıyla önem verirler. Bu yazımızda Bayanlar İçin Yeni Sezon Kol Saati Modelleri Önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

Kol saati günümüzde sadece zamanı göstermek amacıyla değil güzel bir aksesuar olarak da tercih edilmektedir. Özellikle kadınlar, farklı kombinler oluşturarak kol saati ile çok daha şık bir görüntüye sahip olabilmektedir. Kadın kol saatlerinin çok çeşitli olması, hemen her tarza uygun saat bulmayı kolaylaştırmaktadır.BAYANLAR İÇİN YENİ SEZON KOL SAATİ MODELLERİ ÖNERİLERİ NELERDİR?

Bayanlar için birçok farklı kol saati modeli bulunur. Kadınlar çelik, altın, rose renkte kasalarla birlikte deri, silikon, metal, kumaş ve hasır kayışlara da sahiptir. Bayanlar İçin Yeni Sezon Kol Saati Modelleri Önerileri şu şekilde sıralanır;

CASİO RETRO TARZI KADIN KOL SAATİ

Özellikle 1980 – 90’lı yıllarda oldukça moda olan Casio kol saatleri, günümüzde de oldukça beğeni toplamaktadır. Casio markasının efsanevi kare kasa saat modeli, son dönemlerde de değişmeyen modeller arasında yer almaktadır. Retro tarzda kol saati seven kadınlar için Casio vintage koleksiyonu mutlaka görülmelidir. Markaya ait hasır, çelik ve silikon kayışlı saat modelleri bulunur.

FOSSİL SPORTİF KADIN KOL SAATİ

Fossil marka kol saatleri, birçok kadın tarafından beğenilmektedir. Her türlü tarza uygun ve şık modelleri bulunan fossil markası saatleri ile olduğu kadar diğer aksesuarları ile de beğeni toplamaktadır. Fossil markası, Marc Jacobs, burberry, Michael Kors ve DKNY gibi ünlü markların lisanslı saatlerini de üretmektedir. Bu markanın özellikle metal kayışlı kol saati modelleri ilgi görmektedir.

SKAGEN DANİMARKA STİLİ KADIN KOL SAATİ

Danimarkalı bir çift tarafından hazırlanan koleksiyonun markası olan Skagen, 2012 yılından bu yana birbirinden popüler kadın kol saatlerini üretmektedir. Tasarım saatler üreten bu marka, basit tasarımlarla minimalist tasarımları bir araya getirerek oldukça mükemmel modeller ortaya çıkarmıştır.

JUNGHANS YENİLİKÇİ KADIN KOL SAATİ

Oldukça özel saat modelleri üreten Junghans markası özellikle Max Bill modeli ile adından çok söz ettirmiştir. 1961 yılından bu yana neredeyse hiç model değişikliği yapmayan marka, bugüne kadar popülaritesini korumayı başarmıştır. Bombeli cam tasarımı ile oldukça göz alıcı bir görünüme sahip olan bu markanın saatleri en iyi kadın aksesuarları arasında yer almasını sağlamaktadır. Junghans marka kol saatleri, en iyi Alman saat markası olarak da bilinmektedir.

ROSEFİELD HOLLANDA TARZI KADIN KOL SAATİ

Sportif tarzda zarif kol saati modeli arayanlar için en doğru seçeneklerden birisi olan Resefield markası, Hollanda tarzını en iyi yansıtan saatlerden birisidir. Zarif çizgileri ile dikkat çeken bu marka, çok dikkat çekmeyi sevmeyen ancak güzelliğinden de ödün vermek istemeyen kadınlar için doğru seçenek olacaktır.

MİCHAEL KORS KLASİK GÖRÜNÜMLÜ KADIN KOL SAATİ

Kadın moda markası dendiği zaman ilk akla gelenlerden birisi olan Michael Kors markası, kadın kol saatinde de kendisini göstermektedir. Kadınlarla alakalı birçok farklı aksesuar tasarlayan marka, özellikle saat koleksiyonu ile kadınlar büyülemektedir. Markanın saat koleksiyonunda hemen her tarza uygun bir saat modeli bulmak mümkündür.

KADIN KOL SAATİ SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Kadın kol saati seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanır;

  • Son yıllarda özellikle silikon kayışlı ve canlı renkte modeller tercih edilmektedir.
  • Kadınlar saat seçiminde genel kıyafet uyumuna göre seçim yapmalıdır.
  • Kadınların kol saati koleksiyonunda birkaç canlı modelle birlikte klasik modeller de mutlaka bulunmalıdır.
  • Sürekli aynı modeli kullanmak isteyenler için gümüş kasalı hasır ya da deri kordonlu saat modelleri tercih edilmelidir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

71
694 Paylaşım, 71 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
72
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir