Bayan Sevgiliye Alınabilecek Hediye Önerileri-Bayanlar İçin Uygun Hediye Fikirleri


99
984 Paylaşım, 99 points

Özel günlerde sevgiliye hediye almak artık bir zorunluluk haline geldi. Sevgilisi olan kişileri özel günlerin öncesinde büyük bir telaş sarıyor. Hediye seçeneklerinin çok fazla olması, kafaların da karışmasına neden oluyor. Hele ki bir bayana hediye alınacaksa hediye fikirlerinin fazlalığı, işin içinden çıkılmaz bir hale getirebiliyor. Bu yazımızda bayan sevgiliye alınabilecek hediye önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

Hediye almak kime olursa olsun çok güzel bir duygudur. Karşı tarafın mutlu olduğunu görmek, hediye dönemindeki tüm telaş ve zorlukların bir anda silinmesini sağlar. Ancak söz konusu sevgili ise çok daha dikkatli ve özenli hediye seçmek gerekir. Bayan sevgili için alınabilecek yüzlerce hediye fikri bulunur.BAYAN SEVGİLİYE ALINABİLECEK HEDİYE ÖNERİLERİ NEDİR?

Bayan sevgiliye alınabilecek hediye önerileri oldukça fazladır. Bayanlara yönelik hediyelerin çok geniş yelpazede yer alması, hediye seçeneklerini de artırır. Bayan sevgiliye alınabilecek hediye önerileri şunlardır;

MÜCEVHER ALARAK ONU BÜYÜLEYİN

Bayanların en büyük zevklerinden birisi mücevherlerdir. Hiçbir kadın mücevhere hayır diyemez. Sevgilinize sevdiği ve istediği bir takıyı alarak onu adeta büyüleyebilirsiniz. Mücevher, kadınların vazgeçilmezleri arasındadır.

ROMANTİK HEDİYELER İLE DUYGUSAL HAVA YARATIN

Kadınlar romantikliği erkeklerden daha yoğun yaşarlar. Sevgiliye alınabilecek romantik bir hediye, onun gönlünü yeniden fethetmek anlamına gelecektir. Sevgilinize üzerinde güzel sözler yazılı kalplerle dolu bir kutu, onu ne kadar sevdiğinizi anlatan bir mektubun bulunduğu şişe, gül yaprakları ile dolu hediye sepeti gibi farklı ve romantik bir hediye hazırlayabilirsiniz.

ÇİKOLATA İLE MUTLU EDİN

Kadınlar çikolataya asla hayır diyemez. Sevgilinize alacağınız bir kutu çikolata onu dünyanın en mutlu kadınlarından birisi yapacaktır. Hele ki ikinizin resminin süslediği bir kutudaki çikolatalar ok daha iyi bir seçenek olacaktır.

SEVDİĞİ PARFÜMDEN ALIN

Kadınlar parfümsüz yaşayamaz desek az olur. Güzel kokmayı çok seven kadınlara alınabilecek en iyi hediye seçeneklerinden birisi elbette parfümdür. Sevgilinize sürekli kullandığı ya da çok istediği bir parfümü hediye ederek onun gözlerini güldürebilirsiniz.

PELUŞ OYUNCAKLA ÇOCUKLUĞUNA DÖNDÜRÜN

Kadınlar ne kadar büyürse büyüsün, pelüş oyuncaklara asla hayır diyemez. Sevgilinize alacağınız sevimli kocaman pelüş oyuncak ile onu çocukluğuna geri döndürebilir ve çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

RESİMLERİNİZLE DOLU FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ

Kadınlar hatıralara çok önem verir. Sevgilinize hediye olarak içerisinde birlikte çekilmiş güzel anılarınızın bulunduğu bir fotoğraf çerçevesi hediye edebilir ve sizin ne kadar romantik olduğunu düşünmesini sağlayabilirsiniz.

MAKYAJ SETİ İLE GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATIN

Makyaj, birçok kadın için olmazsa olmazlardandır. Sevgilinize istediği makyaj malzemelerinden oluşan bir set hazırlayarak onu havalara uçurabilirsiniz. Makyaj malzemeleri dolu bir hediye her kadını cezbedecektir.

İSME ÖZEL KOLYE İLE ADINIZI BOYNUNDA TAŞISIN

İsme özel hazırlanan kolyeler, kadınların favorileri arasında yer alır. Kendi adınızı ve sevgilinizin adını yazdıracağınız bir kolye, onu çok mutlu edecek ve kolyeyi boynundan hiç çıkarmak istemeyecektir.

KOL SAATİ İLE ZAMANI DURDURUN

Saat, kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir. Sevgilinize beğendiği bir saati hediye ederek ona birlikte zaman geçirmenin ne kadar güzel olduğunu gösterebilirsiniz.

AYAKKABI VE ÇANTA İLE ŞIKLIĞINA KATKIDA BULUNUN

Kadınların birçoğu ayakkabı ve çanta tutkusundan asla vazgeçemez. Ne kadar çok ayakkabı ve çantaları olursa olsun, hep daha fazlasını isterler. Sevgilinize beğendiği bir ayakkabı çanta takımını alarak onun şıklığına katkıda bulunabilirsiniz.

KARAKALEM KANVAS TABLO İLE AŞKINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN

Kadınlar, üzerinde resimleri bulunan bir tabloya asla hayır diyemez. Hele ki bu üzerinde ikinizin resminin olduğu karakalem bir tablo ise. Piyasada birçok sitede karakalem kanvas tablo yaptırma şansı bulunur. Bu sitelerden birisine sevgiliniz ile fotoğrafınızı göndererek çok güzel karakalem bir tablo hazırlatabilirsiniz.

ROMANTİK BİR SOFRA İLE SEVİNDİRİN

Kadınlar romantik hediyelerden çok hoşlanır. Sevgilinize hazırlayacağınız romantik bir sofra ile onu çok mutlu edebilirsiniz. Bu hediye manevi hediyelerden hoşlanan bayanlar için oldukça akıllıca bir seçenek olacaktır.

SEVGİLİ KOMBİNİ YAPARAK UYUMLU BİR ÇİFT OLUN

Sevgili kombinleri, kadınların çok ilgisini çeker. Sevgilinizle aynı giyinebileceğiniz bir kombin hazırlatarak hem mutlu hem de çok uyumlu bir çift olabilirsiniz. Birçok erkek sevgili kombinlerini çok sevmese de kadınlar için oldukça önemlidir.

 

KOCAMAN BİR GÜL BUKETİ YAPTIRIN

Kadınların sevgililerinden gelecek bir gül buketi ile ayakları yerden kolaylıkla kesilebilir. Sevgilinize bir buket gül yaptırarak hediye ederseniz, onu dünyanın en mutlu kadını yapabilirsiniz. Güllere hiçbir kadın hayır diyemeyecektir emin olabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

99
984 Paylaşım, 99 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
98
Başarısız
Komik Komik
86
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
16
Helal Olsun!
lol lol
49
lol
Aşk Aşk
38
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
13
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
98
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir