Başkasının Whatsapp Mesajları Takip Etme Nasıl Olur?


10
864 Paylaşım, 10 points

WhatsApp kullanıcılarının bazen başka kişilere ait WhatsApp mesajlarını görmek isterler. Bunun birbirinden farklı nedenleri olabilir. Ancak bunu yapmak mümkün müdür çoğu kişi bilgi sahibi değildir. Bu yazımızda başka birine ait olan WhatsApp mesajlarını nasıl takip edebileceğinizi detaylı şekilde anlatacağız.

WhatsApp, günümüzde 1 milyar kişinin kullandığı oldukça popüler bir uygulama. Normal mesajlaşmanın demode ve uzun bir iş sayılmasına karşılık WhatsApp üzerinden anlık mesajlaşma takibi yapılabiliyor olması kullanıcıları daha fazla cezbediyor. Ancak bazen öyle durumlar oluyor ki insanlar başkalarının WhatsApp konuşmalarını görmek istiyor.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Görmek Mümkün müdür?

Başka birisine ait olan WhatsApp hesabına ulaşmak ve mesajlarını okumak elbette mümkündür. Bunun için hesap çalma uygulamaları bulunmaktadır. Günümüz teknolojisine bakıldığı zaman elbette her uygulama için bir hile mevcut. Bunlardan birisi de WhatsApp kullanıcılarına yönelik. Başka birisine ait bir WhatsApp mesajını okumak için yapılması gereken tek bir şey var, o da bu iş için hazırlanmış özel uygulamaları indirmek.WhatsApp Mesaj Okuma Uygulamaları Nedir?

Başka birisine ait olan WhatsApp uygulamasındaki mesajları görmek için hazırlanmış bazı uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamalar sayesinde karşı tarafın WhatsApp uygulamasında bulunan tüm yazışmalar, fotoğraflar ve videolar kişinin telefonuna aktarılıyor. WhatsApp mesajlarını takip etmek için birden fazla uygulama hazırlanmış. Bu uygulamaları biraz daha yakından inceleyelim…

1-)WhatsWeb For Whatscan

Başkasına ait bir WhatsApp hesabına girerek mesajları okumak için en fazla kullanılan uygulamaların başında WhatsWeb For Whatscan gelmektedir. Oldukça etkili bir uygulama olarak bilinen WhatsWeb For Whatscan, Android üzerinden 10 milyondan fazla kez indirilmiş. Bu uygulamanın temelinde karşı tarafın hesabını ele geçirmek yatıyor. Başkasına ait mesajları okumak için hazırlanmış olan bu uygulama şu şekilde kullanılıyor;

 • Başkasına ait WhatsApp mesajlarını takip etmek için öncelikle kişiye ait cihazdan WhatsApp hesabına girilmelidir.
 • Hesaba girdikten sonra sohbet ekranı menüsünden Whatsapp Web açılır.
 • WhatsApp Web kısmı açıldıktan sonra indirilmiş olan bu takip uygulaması üzerinden kare kod tanıtılır.
 • Senkronizasyon işleminin tamamlanmasını ardından karşı tarafın WhatsApp uygulamasına erişim sağlanmış olur. Bu erişim sayesinde karşı tarafın tüm mesajları, sohbet listesi, sohbet geçmişleri, fotoğrafları ve gönderdiği dosyalar takip edilebilecektir.

2-) mSpy

iPhone kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan bu uygulamada karşı tarafın ruhu bile duymadan takip edilebilecektir. Bu uygulama genel olarak ebeveyn kontrolü amacı ile kullanılıyor. Bunun yanı sıra karşı tarafa ait mesajları takip etmek isteyenler için de oldukça kullanışlı bir program olarak biliniyor.

3-)Highster Mobile

Android kullanıcıları için en iyi casusluk programı olarak nitelendirilen Highster Mobile, ücretli bir uygulamadır. 69 dolar olan bu uygulamayı cep telefonuna indiren bir kişi, istediği kişinin WhatsApp uygulamasına girerek mesajlarını takip edebilmektedir. Bu uygulama sayesinde karşı tarafın tüm mesajlaşması, silinen mesajları, fotoğrafları ve internet geçmişi görüntülenebilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

10
864 Paylaşım, 10 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
294
Şaşkın
Başarısız Başarısız
217
Başarısız
Komik Komik
92
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
175
Helal Olsun!
lol lol
182
lol
Aşk Aşk
169
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
162
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
75
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

29 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Burada anlatılanlar arasında ilk anlatılanı direk eliyorum çünkü pek sağlıklı yöntem değil web whatsappını takip ettiğiniz kişi direk web whatsapplardan çıkış yap dediğinde direk çıkmış olacak ve sizin whatsapp maceranız sona erecek en fazla 2 gün diyelim buna. Ben denedim 2 saat aktif kalabildi fark edildi neyse gelelim işe yarayan konuya.. Bu anlatılanlardan ikinci olan yani mspy gerçekten çok işime yaradı 1 haftadır sorunsuz kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca sadece iphone telefonlara değil android telefonların tamamı için uyumlu olduğu söylenmekte benimde takip ettiğim karşı telefon samsung model bir cihaz yani android işletim sistemine sahip kısaca iphone da kullansa karşı cihaz android de kullanıyor olsa bir kaçarı yok her türlü takip edebilirsiniz 🙂

  1. Merhaba karşı tarafın telefonuna fiziksel müdahale ederek mi ?
   bu uygulamayı onun telefonuna indirmemiz gerekiyor mu ?
   Uygulama nasıl ilerliyor biraz Bilgi verebilir misin ?

 2. Kisinin mahremine, özeline karşı saygılı olunmamasini mi ogretiyorsunuz insanlara.
  Yasal olarak bu kisi mahremiyetine aykırı bir davranistir.insani değerler kişisel çıkarlar uğruna harcanmamalı.

  1. Ya haklısın ama bu aynı zamanda kullanışlı bir uygulama ebeveynlerin kullanması açısından çocuklarının kimler ile yazıştığını bilmek için yani merak içinse kötü bir uygulama olarak kabul edilebilir

 3. Bu hiç ahlaki değil.Biri bana bunu yapsa dava açarım.Bunu mu yaygınlaştırmaya çalışıyorsunuz

 4. Yazı için teşekkürler! Onun sayesinde mSpy’ın ne olduğunu öğrendim ve şimdi kız arkadaşımın kiminle mesajlaştığını kolayca görebiliyorum.