Başkasının Whatsapp Hesabına Giriş Nasıl Yapılır?


70
695 Paylaşım, 70 points

Whatsapp, en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp kullanıcıları, uygulama üzerinden birbirleri ile istedikleri kadar mesajlaşabilirler. Özellikle anne babalar, eşler ve sevgililer, sevdikleri kişilerin Whatsapp yazışmalarını merak edebilirler. Bu yazımızda Başkasının Whatsapp Hesabına Giriş Nasıl Yapılır? Sorusuna cevap vereceğiz.

Whatsapp, son yılların en popüler uygulamalarının başında geliyor. Anlık olarak mesajlaşmak isteyenlerin ilk adresi olan bu platform üzerinden hemen herkesle yazışmak mümkün. Ancak güvenlik açısından çok sıkı olan Whatsapp üzerinden bir başkasının konuşmalarına erişmek ne yazık ki gizlilik ihlaline giriyor.BAŞKASININ WHATSAPP HESABINA GİRİŞ NASIL YAPILIR?

Başkasına ait Whatsapp konuşmalarını görmek ve Whatsapp hesabına giriş yapmak özellikle çocuklarını takip eden anne babalar, eşlerini ya da sevgililerini takip eden kişiler için oldukça önemlidir. Gün içerisinde Whatsapp içerisinden yapılan görüşmeleri görüntülemek için başkasına ait Whatsapp hesabına sıklıkla girmek istenir.

Bu düşünce birçok kişinin aklına Başkasının Whatsapp Hesabına Giriş Nasıl Yapılır? Sorusunu getirmektedir. Bu sorunun cevabını vermek için iki farklı yoldan bahsetmek mümkündür. Bu yollar şu şekilde sıralanır;

 • Bilgisayar üzerinden başkasının Whatsapp hesabına girmek
 • Telefon üzerinden başkasının Whatsapp hesabına girmek

BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN BAŞKASININ WHATSAPP HESABINA NASIL GİRİLİR?

Bilgisayar üzerinden başkasının Whatsapp hesabına girmek için Whatsapp Web uygulaması kullanılmaktadır. Whatsapp web uygulamasının kullanılışı şu şekildedir;

 • Birinci Adım

Whatsapp web uygulaması bilgisayar tarayıcısı üzerinden açılır.

 • İkinci Adım

Whatsapp ‘ına girilecek olan kişinin cep telefonundan Whatsapp uygulaması açılır.

 • Üçüncü Adım

Whatsapp uygulaması içerisinden ayarlar bölümüne girilir. Bu bölümde Whatsapp Web sekmesi yer almaktadır.

 • Dördüncü Adım

Whatsapp web sekmesine girdikten sonra cep telefonunun kamerası açılır. Bu kamera ile bilgisayardan açılan Whatsapp web ekranında yer alan barkod okutulmalıdır.

 • Beşinci Adım

Barkodun okutulmasının ardından kişinin Whatsapp sayfası direkt olarak bilgisayar ekranından görüntülenmeye başlayacaktır. Bağlantının kurulmasının ardından Whatsapp web üzerinden başkasına ait Whatsapp konuşmalarının tamamı, gönderilen ses kayıtları, videolar ve fotoğraflar görüntülenmeye başlayacaktır.

TELEFON ÜZERİNDEN BAŞKASININ WHATSAPP HESABINA NASIL GİRİLİR?

Telefon üzerinden başkasının Whatsapp hesabına girmek için öncelikle cep telefonuna uygulama yüklemek gerekir. WhatsWeb For Whatscan isimli uygulama sayesinde başkasının Whatsapp bilgileri rahatlıkla görüntülenebilir. WhatsWeb For Whatscan uygulamasının kullanılışı şu şekildedir;

 • Birinci Adım

Cep telefonunun uygulama mağazası üzerinden WhatsWeb For Whatscan uygulaması indirilir.

 • İkinci Adım

Uygulama indirildikten sonra Whatsapp uygulamasına girilecek olan kişinin cep telefonu üzerinden Whatsapp uygulaması açılır.

 • Üçüncü Adım

Uygulamaya girdikten sonra sırası ile Menü < bağlı cihazlar < cihaz bağla seçenekleri takip edilir.

 • Dördüncü Adım

Seçeneklerin takip edilmesi sonrasında ekrana gelecek olan QR kod indirilen uygulama üzerinden okutulur.

 • Beşinci Adım

Uygulamadan kodun okutulmasıyla birlikte senkronizasyon işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu işlemle birlikte uygulama üzerinden bir başkasına ait Whatsapp mesajları, görselleri, gönderilen sesler, videolar rahatlıkla görüntülenebilecektir.

Başkasının Whatsapp Hesabına Giriş yapmak için bu iki yöntemi de kullanmak mümkündür. Ancak bu yöntemlerin kullanılabilmesi için Whatsapp kullanan kişinin Whatsapp web bölümünden cihazlardan çıkma işlemini gerçekleştirmemesi gerekmektedir.

Whatsapp kullanıcısının söz konusu cihazlardan çıkması durumunda aynı işlemleri baştan uygulamadan kullanıcının Whatsapp hesabına erişmek mümkün olmayacaktır. Başkasının Whatsapp Hesabına Giriş yapmak için kullanılacağı iddia edilen çok sayıda üçüncü parti yazılım uygulamaları da bulunmaktadır. Ancak bu tür uygulamalar asla gerçek anlamda bir hizmet sunmazlar. Bu tür yazılımları hem indiren kişinin hem de hesabına girilmek istene kişinin Whatsapp bilgilerini ele geçirmek ve zarar vermek amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle üçüncü parti uygulamalar indirirken çok dikkatli davranmak akıllıca olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
695 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
73
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
25
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
73
Helal Olsun!
lol lol
108
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
73
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir