Başkasının Adına SMS Gönderme, Fake Mesaj Nasıl Gönderilir?


70
800 Paylaşım, 70 points

Başkasının adına SMS gönderme, son dönemde oldukça şık yapılan işlemler arasında yer alıyor. İnsanlar, başkasının adını kullanarak istedikleri kişilere Fake mesaj atabiliyor. Herkesin farklı bir amaç uğruna kullandıkları başkasının adına SMS gönderme işinin temelinde ise gönderen kişinin kimliğinin belli olmaması yatıyor. Bu yazımızda meraklılarına başkasının adına SMS gönderme nasıl olur, Fake mesaj nasıl gönderilir gibi sorulara cevap vereceğiz.

İnsanlar birçok farklı amaçla Fake mesaj atma yollarını araştırabilir. Bazı kişiler geçmişte sorun yaşadıkları kişilerden intikam almak, ayrıldığı sevgilisini sinir etmek ya da bir ürünün tanıtımını defalarca kez yapabilmek adına bu yöntemi kullanır.BAŞKASININ ADINA SMS GÖNDERME NASIL YAPILIR?

Başkasının adına SMS göndermek için kullanılabilecek birçok site bulunur. Bu siteler yardımı ile ücretsiz olarak SMS göndermek mümkündür. Gönderilen SMS’ler her seferinde farklı bir numara ile iletilecektir. Bu sayede mesajları alan kişi, mesajın gerçekte kim tarafından gönderildiğini asla tespit edemez.

Fake mesaj siteleri üzerinden kolaylıkla istenilen kişiye mesaj gönderilebilir. Bu gönderilen SMS’ ler direkt olarak telefondan alıcıya gönderilecektir. Fake mesajın gönderilmesi için kişinin rehberinde gönderilecek numaranın kayıtlı olması zorunlu değildir. Rehberde kayıtlı olmayan bir telefona da gönderim sağlanabilir.

FAKE MESAJ NASIL GÖNDERİLİR?

Fake mesaj göndermek için kullanılabilecek birçok servis vardır. İlk zamanlarda ücretli olarak hizmet veren servisler çok tercih edilmeyince birçok ücretsiz Fake mesaj servisi de kullanıma açıldı. Bu servislerden birisi de Globfone olarak gösterilebilir.

Fake mesaj nasıl gönderilir sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkündür;

  • Birinci Adım

Öncelikle Fake mesaj yollama sitesine giriş yapılır.

FAKE MESAJ GÖNDERME SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

  • İkinci Adım

Açılan sayfada mesaj gönderilecek panel yer alacaktır. Bu panelin üst kısmından ülke Turkey olarak seçilir.

  • Üçüncü Adım

Ülke seçiminin ardından altta yer alan alana SMS gönderilecek olan numara girilir ve altındaki “Next” yazan butona basılır.

  • Dördüncü Adım

Yeni açılacak sayfada bulunan boş alana numaraya gönderilmek istenen mesaj yazılır.

  • Beşinci Adım

Mesajın yazılmasından sonra hemen altında bulunan “I’m not a robot” yazan buton işaretlenir ve “Next” butonuna basılır.

  • Altıncı Adım

Açılan yeni sayfada mesajın gönderilme işlemi görüntülenir. Yüzde ile gösterilen bu işlemin %100 olması gereklidir.

  • Yedinci Adım

İlerleme %100 olduğu zaman ekrana “The message was successfully sent” şeklinde bir yazı gelecektir. Bu yazının anlamı mesajın başarıyla gönderilmesi şeklindedir.

  • Sekizinci Adım

Mesajın gitmesi ortalama 2 dakika sürecektir. 2 dakikanın sonunda Fake SMS gönderilen kişinin ekranına mesaj bildirimi düşecektir. Bu bildirim yabancı bir numaradan gelmiş gibi görünür. Bu durumda kişinin Fake mesajın kimden geldiğini görmesi mümkün olmayacaktır.

Bu yöntem ile Başkasının adına SMS göndermek oldukça kolay olacaktır. Sitelerin genel işleyişi bu şekildedir. Bu yöntem ile istenilen kişiye Fake mesaj atmak mümkündür.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

70
800 Paylaşım, 70 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
91
Şaşkın
Başarısız Başarısız
135
Başarısız
Komik Komik
35
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
82
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
110
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
82
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
45
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir