Bankaların Yeni Projesi Fikir Kredisi


51
508 Paylaşım, 51 points

Bankalar arası rekabetin atması ve önemli fikirlerin desteklenmesi amacıyla ortaya çıkan fikir kredisi nedir? Sorusuna cevap bulabileceğiniz bu yazımızda, bu kredi hakkında merak edilen tüm detaylara da ulaşabilirsiniz.

Fikir Kredisi Nedir?

Bankaların destek verebileceklerini nitelikteki projeler için sundukları finansal kaynağa, fikir kredisi denilmektedir. Sizin de parlak fikirleriniz var ve önemli ölçüde tutacağını düşünüyor ve bankayı bu konuda ikna edebiliyorsanız, bu krediden yararlanmanız mümkündür. Proje kredisi olarak da adlandırabileceğimiz bu kredi de en önemli husus, banka yetkilisinin sunacağınız fikir ve projenin tutacağına ikna olmasıdır. Bu kredi alabilmek için fikir sunacağınız sektörünün, hiçbir önemi bulunmamaktadır. Önemli olan kredi notu puanınızın ortalama bir değerde olması ve ikna edici bir projenizin bulunmasıdır.Kısacası bu kredi ile fikir üretmek sizden, finans sağlamak bankadan diyebiliriz.

Denizbank Yetkilisi: Fikirleri Destekliyoruz

Denizbank’ın önemli yetkililerinden birisinin yaptığı açıklamada, özellikle genç fikirleri destekledikleri belirtildi. Özellikle 30 yaşın altındaki kişilerin fikirlerine ve projelerini önem verdiklerini söyleyen yetkili, önemli fikirlerin sunulması halinde herkesin rahat bir şekilde fikir kredisi alabileceğini açıkladı.

Her ne kadar yeni nesil bir kredi olsa da, bankalar bu kredi üzerinde detaylı bir şekilde çalışmaya başladılar. Bu kredi ile bankalar önemli fikirlerin hayata geçirilmesini sağlamanın yanı sıra, müşteri potansiyelini de artırmayı hedefliyor. Krediden yararlanmak için, kefil ve gelir belgesi, kredi notu düşük kişiler için istenmektedir.

Fikir kredisi hakkında aklınıza takılanları, yorumlar kısmından bize sorabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
508 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
96
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
48
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
96
Helal Olsun!
lol lol
12
lol
Aşk Aşk
120
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
96
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
60
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir