Bakış Açınızı Değiştirecek En İyi Gain TV Belgeselleri


77
754 Paylaşım, 77 points

Son dönemin başarılı dijital televizyon platformlarından birisi olan Gain TV, yayınladığı programlarıyla da ses getirmeye devam ediyor. Özellikle belgeselleri çok ilgi gören platform, izleyicileri için birbirinden ilgi çekici belgeselleri bir araya getiriyor. Bu yazımızda Bakış Açınızı Değiştirecek En İyi Gain TV Belgeselleri hakkında bilgi vereceğiz.

Gerçek yaşamın ta içinden olan ve insanlara yaşanmış olayların anlatıldığı belgeseller, geniş bir izleyici kitlesine sahip olmaya devam ediyor. Anlatılan olayları ve verilen bilgileri ilgi ile takip eden izleyiciler özellikle son dönemde Gain TV’ de yayınlanan belgesellere ilgi göstermeye başladı.BAKIŞ AÇINIZI DEĞİŞTİRECEK EN İYİ GAİN TV BELGESELLERİ NELERDİR?

Bakış Açınızı Değiştirecek En İyi Gain TV Belgeselleri şu şekilde sıralanıyor;

  • Covid ON9
  • İstanbul Apartmanları
  • 661
  • Ele Güne Karşı
  • Ben Varım
  • Türkiye’ yi sarsan Davalar
  • Hiç Bilmiyordum
  • Bambaşka Hikayeler
  • Skandallar
  • Şokopop

COVİD ON9 BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

Covid ON9 belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, 11 Mart 2020 tarihinde ülkemizde görülen ilk Covid – 19 vakası ve Dünya Sağlık Örgütü’ nün pandemi ilan etmesi sonrasında yaşanan olaylar ve bu süreçte insanların neler yaşadıkları konu edilmektedir.

İSTANBUL APARTMANI BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

İstanbul Apartmanı belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, istanbul’ un tarihi boyunca insanlara ev sahipliği yapmış binaların eski halleri ve bu binalarda yaşanan hayatlar konu edilmektedir.

661 BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

661 belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, farklı jenerasyonlardan olan kadınların hayatlarına ait kendilerine yöneltilen sorulara verdikleri cevaplar ve farklı düşünceler konu edilmektedir.

ELE GÜNE KARŞI BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

Ele Güne Karşı belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, ülkenin en popüler müzik gruplarından birisi olan MFÖ’ nün ekranlara hiç gelmemiş görüntüleri, konserlerin sahne arkasında yaşanan olaylar, meşhur şarkılarının hikayesinin nasıl oluştuğu gibi konular anlatılmaktadır.

BEN VARIM BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

Ben Varım belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, bin bir zorlukla mücadele eden kadınların hayal güçlerini, cesaretlerini, azimleri sayesinde başardıkları büyük işler konu edilmektedir.

TÜRKİYE’ Yİ SARSAN DAVALAR BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

Türkiye’ yi Sarsan Davalar belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, Türkiye’ de yaşanmış olan ve insanların akıllarında yer edinmiş olan davaları yaşayan insanların ağzından tüm gerçekliği ile anlatılmaktadır.

HİÇ BİLMİYORDUM BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

Hiç Bilmiyordum belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, daha önce hiçbir yerde anlatılmamış ve çoğu kişinin bilgi sahibi olmadığı konularda bilgiler verilmektedir.

BAMBAŞKA HİKAYELER BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

Bambaşka Hikayeler belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, hayatın farklı alanlarındaki bambaşka yaşamlar, ormanlarda yaşam mücadelesi veren hayvanlar ve bu yaşamlardaki zorluklar konu edilmektedir.

SKANDALLAR BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

Skandallar belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, ülkemizin geçmişinde büyük ses getirmiş kişilerin, çakma şöhretlerin, TV fenomenleri hakkında bilinmeyen gerçekler tüm gerçekliği ile gözler önüne serilmektedir.

ŞOKOPOP BELGESELİNİN KONUSU NEDİR?

Şokopop belgeseli, bakış açınızı değiştirecek en iyi Gain TV belgesellerinden birisidir. Belgeselde, Türkiye’ nin en derin magazin çukuru sloganı ile ülkemiz magazin gündeminde yaşanan kavgalar, polemikler, skandallar ve ünlüler hakkında bilinmeyenler konu edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
754 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir