Babaya Alınabilecek Hediye Önerileri-Babalar İçin Uygun Hediye Fikirleri


90
884 Paylaşım, 90 points

Baba, evin direği ve her çocuğun ilk kahramanıdır. Çoğu zaman dışa vuramasa da babalar, çocuklarına çok büyük bir sevgi ve şefkat duyarlar. Her an desteğini hissettiğimiz babaları mutlu etmek, evlatların başlıca görevlerinden birisidir. Her evlat babasını özel günlerde ya da herhangi bir günde mutlu etmek için hediye alır. Bu yazımızda babasına hediye alacakları için babaya alınabilecek hediye önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

BABAYA ALINABİLECEK HEDİYE ÖNERİLERİ NEDİR?

Babaya alınabilecek çok sayıda hediye çeşidi bulunur. Babalar için uygun hediye fikirleri, onu en mutlu edecek ya da ihtiyaç duyduğu şeylerden belirlenebilir. Babaya alınabilecek hediye önerileri şunlardır;İSME ÖZEL DERİ KEMER İLE ŞIKLIĞINI ARTIRIN

Babalar kemersiz pantolon giymez. Babaların en sevdiği aksesuarların başında kemer gelir.  Babanıza üzerinde isminin bulunduğu deri bir kemer alarak, onun şıklığına şıklık katmayı başarabilirsiniz.

ŞARJI HİÇ BİTMESİN DİYE POWERBANK ALIN

Babanıza her an ulaşmak istemez misiniz? Ona üzerinde isminin yazılı olduğu bir Powerbank hediye ederek her zaman şarjının dolu olmasını sağlayabilirsiniz. İsme özel hazırlanmış bir Powerbank ve Flash disk seti, babanızı çok mutlu hissettirecektir.

BANYO SETİ İLE TRAŞI ZEVKLİ HALE GETİRİN

Babaların en çok ihtiyaç duydukları eşyalar, banyo setleridir. Sürekli traş olmak zorunda olan babalar için hazırlayacağınız bir banyo sepeti, onun tüm ihtiyacını karşılayacak ve bu duruma oldukça sevinecektir.

TAVLALI HEDİYE SETİ İLE GÖNLÜNÜ FETHEDİN

Babalar genel olarak tavla oynamayı çok sever. Babanıza alacağınız tavlalı hediye setleri ile onun hem eğlenmesini hem de mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde birçok tavla setinin içerisinde babanın ihtiyaç duyacağı birçok hediye de bulunur. Bu setler babanızın işini fazlasıyla görecektir.

BABANIZIN İSMİNİ KOL DÜĞMESİNDE YAŞATIN

Takım elbise giymeyi seven bir babanız var ise ona üzerinde isminin ya da isminin baş harflerinin yazılı olduğu bir kol düğmesi hediye edebilirsiniz. Babanıza özel olarak tasarlanacak olan bu hediye onu hem şaşırtacak hem de çok mutlu edecektir.

BABANIZI PARFÜM SETİ İLE MİS GİBİ KOKUTUN

Günlük şıklığı tamamlamak için her baba mutlaka parfüm kullanır. Babanıza sevdiği ya da sizin çok beğendiğiniz bir parfümün setini alarak onun her daim mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz.

BABANIZA İSMİNE ÖZEL CÜZDAN YAPTIRIN

Babalar, evin tüm maddi yükünü taşıdıkları için cüzdanları her daim ellerinde olur. Babanıza üzerinde isminin yazılı olduğu bir cüzdan yaptırarak her an özel hissetmesini ve cüzdanına her baktığında sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

BABANIZA PLAKET YAPTIRARAK ONU ÖDÜLLENDİRİN

Günümüzde birçok site üzerinden yılın babası, en iyi baba, dünyanın en fedakar babası gibi yazılan bulunduğu plaketlerden yaptırabilirsiniz. Ödül alan babanız, bugüne kadar sizin için yaptıklarından dolayı gurur duyacak ve çok duygulanacaktır.

BABANIZA ÖZEL KOL SAATİ ALIN

Babalar kol saatsiz asla durmaz. Zamanı her zaman görmesi ve bunun için şık bir saat kullanmasını sağlamak için ona beğendiği ya da sizin seçeceğiniz bir kol saatini alabilirsiniz. Kol saati, babanızın vazgeçilmez aksesuarı olacaktır.

CANIM BABAM ÇERÇEVESİ İLE DUYGULANDIRIN

Babalara özel olarak hazırlanmış bir çerçeve içerisine birlikte çekilmiş bir resminizi koyarak ona maddi olduğu kadar manevi bir hediye de verebilirsiniz. İkinizin olduğu resimli çerçeveyi baş  köşesinden hiç ayırmayacaktır.

YEMEK YAPMAYI SEVEN BABAYA MUTFAK ÖNLÜĞÜ

Bazı babalar, mutfakta vakit geçirmekten çok hoşlanır. Eli lezzetli ve güzel yemek yapan bir babanız varsa ona farklı bir hediye seçeneği olarak adının da yer aldığı bir mutfak önlüğü alabilirsiniz. Babanız, bu önlükle mutfakta harikalar yaratacaktır.

BABA – KIZ YA DA BABA – OĞUL KOMBİNİ YAPIN

Babanızla aynı giyinmek isterseniz, ona bir baba – kız ya da baba – oğul kombini hazırlayabilirsiniz. Çocuğu ile aynı giyinmek birçok baba için oldukça keyifli ve gurur verici bir durum olacaktır.

BABANIZA KİTAP HAZIRLAYIN

Babanız için güzel bir kitap hazırlayarak ona olan sevginizi çok kolay anlatabilirsiniz. Bunun için birçok hediye sitesinden sahip olabileceğiniz ‘babam hakkında sevdiğim şeyler’ isimli kitaba istediğiniz şeyleri yazarak ona unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

TUTTUĞU TAKIMIN FORMASINI ALIN

Babanız tutkulu bir futbol fanatiği ise ona tuttuğu takımın formasını ya da ürünlerini satın alabilirsiniz. Özellikle arasında isminin yazılı olduğu bir forma, onu dünyanın en mutlu babası yapacaktır.

SİGARA TABLASI VE ÇAKMAKLA TARZINI TAMAMLAYIN

Sigara içen bir babaya sahipseniz, ona üzerinde adının yazılı olduğu bir sigara tabakası ve çakmak hediye edebilirsiniz. Bu sayede sigarasını her zaman şık bir şekilde taşımasını ve tarzını tamamlamasını sağlarsınız.

İSME ÖZEL EL ÇANTASI YAPTIRIN

Günümüzde birçok baba, elinde küçük bir çanta ile dışarı çıkıyor. Çanta taşımayı seven bir babanız var ise ona hakiki deriden üzerinde adının yazılı olduğu bir çanta alabilirsiniz. Özellikle ayakkabı ile kombin yapılan çantalar babanızın çok hoşuna gidecektir.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

90
884 Paylaşım, 90 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir