Axess Limit Düşürmeme Sözüne 75 TL Chip Para Hediye Veriyor


79
764 Paylaşım, 79 points

Axess, kredi kartı kullanıcılarına özel birbirinden dikkat çekici kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Akbank’ın en tercih edilen kredi kartı olarak bilinen Axess kullanıcı sayısının her gün daha da artması ve kullanıcıların limit düşürmemesi için yeni bir kampanya hazırlandı. Bu yazımızda Axess Limit Düşürmeme Sözüne 75 TL Chip Para Hediye Veriyor kampanyasının detaylarını paylaşacağız.

Axess, günümüzde en çok kullanılan kredi kartlarından birisi. Akbank müşterilerine sunulan Axess kredi kartı, birçok avantajı ile tercih edilmeye devam ediyor. Birçok ünlü marka ile anlaşması bulunan axess kredi kartı ile alışverişler de daha avantajlı hale geliyor.AXESS LİMİT DÜŞÜRMEME SÖZÜNE 75 TL CHİP PARA HEDİYE VERİYOR KAMPANYASI NEDİR?

Axess Limit Düşürmeme Sözüne 75 TL Chip Para Hediye Veriyor kampanyası, Axess kullanıcılarının kart limitini düşürmesini engellemek adına hazırlanmış bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında kredi kartı limitini düşürmeyeceği sözü veren tüm kredi kartı kullanıcılarına 75 TL Chip para hediye edilmektedir.

Son dönemde alım gücünün azalması ve insanların bu sıkıntıda kredi kartı limitlerini düşürmeye başlaması ile tedbir almaya karar veren Axess, kredi kartı kullanıcıları için hazırladığı bu kampanya kapsamında kart limitini düşürmeyeceğini garanti eden tüm Axess kullanıcılarına bedava alışveriş şansı sunacak.

AXESS LİMİT DÜŞÜRMEME SÖZÜNE 75 TL CHİP PARA HEDİYESİ NASIL ALINIR?

Axess Limit Düşürmeme Sözüne 75 TL Chip Para Hediyesini almak için kredi kartı kullanıcılarının kredi kartı limitini düşürmemesi gerekiyor. Son dönemde Akbank müşteri hizmetlerine gelen kredi kartı limit düşürme taleplerinin durması amacıyla hazırlanan kampanya kapsamında, bu talebinden vazgeçen tüm kart kullanıcılarına 75 TL chip para hediye edilecek.

Axess Limit Düşürmeme Sözüne 75 TL Chip Para Hediye nasıl alınır sorusuna şu şekilde cevap vermek mümkün; Akbank Axess kredi kartı kullanan banka müşterileri, öncelikle Akbank müşteri hizmetlerine telefon etmek zorunda. Müşteri hizmetlerinin aranmasından sonra müşteri temsilcisini bağlatan kredi kartı kullanıcısı, temsilciye kullandığı kredi kartının limitini düşürmek istediği talebini iletiyor.

Talebi alan Akbank temsilcisi, kredi kartı kullanıcısının mevcut limitini düşürmemesi karşılığında 75 TL Chip para hediye edebileceklerini söylüyor. Temsilci, kredi kartı kullanıcısına limit düşürmemesi karşılığında 75 TL hediye vereceklerini söylemesinin ardından kart kullanıcısı bu kararından vazgeçtiğini belirttiği anda kredi kartına bedava alışveriş için kullanabileceği 75 TL Chip para yüklemesi yapılıyor. Axess kart sahibi söz konusu 75 TL’lik Chip para ile anlaşmalı yerlerde bedava alışveriş yapmanın keyfini çıkartabiliyor.

AXESS LİMİT DÜŞÜRMEME SÖZÜNE 75 TL CHİP PARA HEDİYE KAMPANYASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELER?

Axess Limit Düşürmeme Sözüne 75 TL Chip Para Hediye kampanyası kapsamında kredi kartı kullanıcılarının dikkatli davranması da önemli. Akbank müşteri hizmetlerinin aranması ve kredi kartı limit düşürülmesi talebinde tüm müşterilere 75 TL’lik Chip para teklifinde ne yazık ki bulunulmuyor. Müşteri temsilcisi bazı kredi kartı kullanıcılarına bu teklifte bulunurken bazı kullanıcıların tekliflerine ise “Sonu …. İle biten kartınızın limitini … miktara düşürüyoruz. Onaylıyor musunuz?” şeklinde bir soru da yöneltebiliyor.

Söz konusu soruya onaylıyorum diye cevap verilmesi durumunda temsilci otomatik olarak kart limitini talep edilen miktara düşürüyor. Bu durumda kredi kartı kullanıcısı 75 TL Chip para hediyesi beklerken kredi kartının limitinin düşmesine de neden olabiliyor.

Böyle bir sorun yaşamamak adına Akbank müşteri temsilcisi ile görüşme sırasında temsilcinin söylediklerini dikkatli şekilde dinlemek ve ona göre cevaplar vermek oldukça önemli. Axess kart sahibi, 75 TL’lik Chip para teklifine onay vermesinin yanı sıra böyle bir teklif almaması durumunda kart limitini düşürme kararından vazgeçtiğini belirterek bir kaza olmasını engelleyebilecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

79
764 Paylaşım, 79 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir