Axess Kart ile Vade Farkı Olmadan Taksit Yapılan Mağazalar


75
734 Paylaşım, 75 points

Kredi kartı kullanımında en fazla tercih edilen kartlardan birisi Akbank’a ait olan Axess kredi kartıdır. Bu kredi kartı hem birçok mağazada geçerli olması nedeniyle hem de kullanıcılarına sağladığı birbirinden avantajlı kampanyalar ile dikkat çekmektedir. Bu yazımızda Axess’in sunduğu avantajlardan birisi olan vade farkı olmadan taksitli alışveriş yapılabilecek mağazaları inceleyeceğiz.

Axess kart kullanıcıları, günümüzde birçok farklı mağazadan alışveriş yapabilmektedir. Hemen hemen her yerde geçerli olan bu kart sayesinde sorunsuz şekilde alışveriş yapma imkânı bulunmaktadır. Axess kart, vade farkı olmadan taksit avantajı sunması ile de dikkat çekmektedir.

Axess Vade Farksız Taksit İmkânı Nedir?Axess kart tarafından sunulan bu avantajlı özellik, belirli mağazalarla Akbank arasında yapılmış olan anlaşma sayesinde gerçeklemektedir. Anlaşma yapılmış olan mağazalarda Axess kredi kartı ile yapılan taksitli alışverişlerden vade farkı talep edilmemektedir. Yapılan anlaşmalar sürekli yenilenmektedir. Axess kart ile vade farksız taksitli alışveriş fırsatı sunan mağazalar şu şekilde sıralanabilir;

Axess Kart ile Vade Farkı Olmadan Taksit Yapan Mağazalar

 • ADL

ADL mağazası, Axess kullanıcılarına özel olarak vade farkı olmadan taksitli alışveriş imkânı sunmaktadır. ADL mağazalarından yapılacak alışverişlerde vade farksız 6 – 7 taksit uygulanacaktır.

 • Love My Body

Love My Body mağazaları da Axess ile imzaladığı kampanya kapsamında kredi kartı kullanıcılarına vade farkı olmadan taksit fırsatı sunmaktadır. Bu kapsamda mağazadan yapılacak olan alışverişlerde 3 taksite ek +4 taksit imkanı ile toplamda vade farksız 7 taksit uygulanacaktır.

 • BOYNER

Boyner mağazalarında Axess kredi kartı kullanıcılarına vade farkı olmadan taksitli alışveriş fırsatı sunulmaktadır. Kart kullanıcıları, mağazalardan yapacakları alışverişlerde vade farksız 9 taksit yapma hakkına sahiptir.

 • Damat Tween

Damat Tween mağazaları da Axess kredi kartı ile anlaşma sağlamıştır. Yapılan anlaşma kapsamında Axess kredi kartı ile mağazalardan yapılacak alışverişlerde vade farksız 2 taksit üzerine +4 taksitle toplamda 6 taksit imkanı sunulacaktır.

 • KİĞILI

Kiğılı mağazalarında Axess kredi kartı kullanıcılarına vade farkı olmaksızın taksit uygulanmaktadır. Kiğılı mağazalarından yapılacak alışverişlerde vade farksız 2 taksit üzerine + 3 taksit ile toplamda 5 taksit yapılabilmektedir.

 • D’S DAMAT

D’S Damat mağazaları da Axess ile anlaşma yapan mağazalar arasındadır. Kredi kartı ile yapılan anlaşma kapsamında D’S Damat mağazalarından yapılan alışverişlerde 2 taksit üzerine + 4 taksit ile toplamda 6 taksit imkânı bulunmaktadır.

 • BEYMEN

Beymen mağazalarında Axess kart ile yapılacak alışverişlerde 9 aya kadar vade farksız taksit imkânı bulunmaktadır.

 • Abdullah KİĞILI

Abdullah KİĞILI mağazaları da Axess ile vade farksız alışveriş kampanyası yapmıştır. Bu kapsamda mağazalardan yapılacak alışverişlerde vade farkı olmadan 2 taksit üzerine 3 taksit ile toplamda 5 taksit fırsatı sunulmaktadır.

 • MORHİPO

İnternet üzerinden satış yapan ve içerisinde birçok ünlü markayı bulunduran MORHİPO internet sitesi de Axess ile anlaşmalıdır. Bu site üzerinden satış yapan mağazalardan yapılacak alışverişlerde vade farkı olmadan 3 – 6 – 9 taksit fırsatı sunulmaktadır.

 • NETWORK

Network mağazalarından Axess kart ile yapılacak alışverişlerde vade farkı olmadan 7 taksit imkânı sunulmaktadır.

 • DİVARESE

Divarese mağazaları da Axess ile anlaşmalıdır. Bu mağazalarda Axess kart ile yapılacak alışverişlerde vade farkı olmaksızın 7 taksit yapılmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

75
734 Paylaşım, 75 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir