Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan Kampanyası


73
715 Paylaşım, 73 points

Akbank’ın en çok tercih edilen kredi kartı olan Axess, düzenlediği kampanyalar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Kullanıcılarına avantajlı fırsatlar sunan kredi kartı, bazı işlemler üzerinden hazırladığı kampanyalarla da milyonlarca Chip para dağıtıyor. Bu yazımızda Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Axess, milyonlarca kişi tarafından kullanılan kredi kartlarından birisi. Sunduğu avantajlar, hazırladığı kampanyalar ile adından söz ettiren ve bu nedenle sıklıkla terci edilen Axess, yine bir kampanya haberi ile kullanıcılarının karşısına çıktı.AXESS FATURA TALİMATI VER ANINDA 100 TL KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyası, Axess kullanıcıları için hazırlanmış kampanyalardan birisidir. Bu kampanya kapsamında faturalarını Axess üzerinden otomatik ödemeye veren tüm kart kullanıcıları 100 TL kazanma şansına sahip olurlar.

Şubat ayı içerisinde geçerli olmaya başlayan yeni kampanya sayesinde ödedikleri faturaları kredi kartları üzerinden otomatik ödemeye veren Axess kullanıcılar her fatura başına TL olmak üzere toplamda 100 TL’ ye kadar hediye harcama hakkı kazanacaklar.

AXESS FATURA TALİMATI VER ANINDA 100 TL KAMPANYASINDAN ASIL YARARLANILIR?

Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin SMS ile başvuruda bulunması gerekir. Axess kredi kartı kullanan tüketiciler, cep telefonlarından FATURAC yazıp 4566’ya SMS göndermelidir. SMS ile başvurunun sonrasında otomatik ödeme talimatı verilen fatura kadar hediye TL kazanılacaktır.

Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyası hediye TL şu şekilde sıralanır;

 • 1 yeni fatura için 15 TL hediye
 • 3 yeni fatura için 50 TL hediye
 • 6 ve daha fazla hediye fatura için 100 TL

Axess kullanıcıları, otomatik ödeme talimatı verdikleri fatura sayısına göre 100 TL’ye kadar hediye kazanırlar. Kazanılacak 100 TL, Chip para olarak kart kullanıcılarına verilir. Chip paralar Axess ile anlaşmalı olan tüm işyerlerinde geçerli olmaktadır.

AXESS FATURA OTOMATİK ÖDEME TALİMATI NASIL VERİLİR?

Axess fatura otomatik ödeme talimatı vermek isteyen kredi kartı kullanıcıları, istedikleri yöntemi kullanarak talimatlarını verebilirler. Axess fatura otomatik ödeme talimatı verme yolları şu şekilde sıralanır;

 • Akbank Direkt internet üzerinde otomatik fatura talimatı vermek
 • Akbank telefon bankacılığı üzerinden otomatik fatura talimatı vermek
 • Akbank şubeleri üzerinden otomatik fatura talimatı vermek

AXESS FATURA TALİMATI VER ANINDA 100 TL KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyasından yararlanmak için Axess, Axess exi26 ve Free kredi kartlarından birisini kullanmak gerekir.
 • Kampanya kapsamında Şubat ayı içerisinde otomatik fatura ödeme talimatı vermek gerekmektedir.
 • Kampanyada yararlanacak olan kart kullanıcılarının birden fazla kredi kartı varsa, en az bir talimatın Axess ya da Free kartta olması gerekir.
 • Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyasından verilecek olan Chip paralar, otomatik ödemeye verilen fatura sayısına göre belirlenir.
 • Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyası müşteri bazlıdır. Şubat ayı içerisinde verilen otomatik ödeme talimatlarına en fazla 100 TL chip para verilir.
 • Kampanyadan kazanılan chip paralar 2 Mart 2020 tarihine kadar karta tanımlanmış olur.
 • Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyası sadece yeni talimatlar için geçerlidir. Var olan talimatların iptal edilerek yeniden verilmesi durumunda hediye kazanılmaz.
 • Hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir.
 • Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyasından ödül kazanan kart kullanıcılarının otomatik ödemeyi 6 ay iptal etmemesi gerekir. İptal durumunda verilen ödül geri çekilecektir.
 • Kampanyaya katılacak olan kart kullanıcılarının SMS ile başvuruda bulunması gerekir.
 • Katılım SMS’ i kullanıcıların kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Akbank, Axess Fatura Talimatı Ver Anında 100 TL Kazan kampanyası ile ilgili her türlü durdurma ya da değiştirme hakkına sahiptir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

73
715 Paylaşım, 73 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir