Avon ile Ayda 10 Bin TL Para Kazanabilirsiniz


60
597 Paylaşım, 60 points

Avon, katalog üzerinden satış gerçekleştirilen bir para kazanma sistemidir. Bu sistem kısa sürede oldukça iyi paralar kazanmak mümkündür. Öyle ki Avon ayda 10 bin TL gibi bir kazanç bile sunmaktadır. Bu yazımızda Avon ile ayda 10 bin TL’nin nasıl kazanılabileceğini anlatacağız.

Avon Nedir?

Avon, kadın – erkek her yaşa hitap eden bir satış şeklidir. Katalog üzerinden satış yapılan bu sistem içerisinde kozmetik, kişisel bakım, aksesuar ve giyim kategorilerinde ürünler yer almaktadır. Dünyaca ünlü yıldızların temsilciliğini üstlendiği bu marka, son yıllarda en çok tercih edilen markalardan birisi olmayı başarmıştır.

Avon Nasıl Para Kazandırır?

Avon çalışanları iki şekilde para kazanabilmektedir. Bunlar;  • Katalog üzerinden para kazanma
  • Satış liderliği ile para kazanma

Katalog Üzerinden Para Kazanma

Bu yöntem ile satış temsilcisi olan kişiler kendilerine gönderilen ve ürünlerin sergilendiği katalog üzerinden satış yapmaktadır. Katalog içerisinde markanın sattığı tüm ürünler, fiyatları ve ürün kodları yer almaktadır. Satış temsilcileri, bu katalog üzerinden sipariş alarak Avon’ a ait resmi internet sitesi üzerinden temsilci girişi yaparak siparişlerini girerler.

Satış temsilcileri her ay belirlenmiş kota kadar satış yapmak zorundadır. Kota altındaki satışlarda kargo ücreti temsilciye ait olacaktır. Yapılan satış tutarının %30’luk kısmı, temsilcinin gelirli olacaktır.

Satış Liderliği ile Para Kazanma

Avon üzerinden daha fazla para kazanmanın yolu satış lideri olmaktır. Bunun için kişinin öncelikle satış temsilcisi olması ve ardından kendisine bağlı satış temsilcileri oluşturmasıdır. Belirli sayıda üye yapmayı başaran kişiler, satış liderliğine yükseltilmektedir. Bu kişiler, hem kendi satışları üzerinden hem de liderlik yaptıkları satış temsilcilerinin yaptıkları satışlar üzerinden para kazanmaktadır.

Avon Ne Kadar Para Kazandırır?

Avon oldukça fazla kazanç sağlayan sistemlerden birisidir. Bu sistemde ne kadar çok satış yapılırsa o kadar çok kazanç elde edilecektir. Satış temsilcilerine belirli bir tutar kadar siparişleri için hediye de gönderilmektedir. Bu hediyeleri de satan bir temsilci, kazancını daha da artırmayı başaracaktır. Örnek vermek gerekirse, aylık 250 TL satış yapan bir temsilciye 2 adet Avon parfümü hediye gönderilir. Tanesi 50 – 60 TL olan bu parfümleri de satan bir temsilci, fazladan 100 TL kazanmış olacaktır.

Satış liderleri çok daha fazla para kazanma şansına sahip olurlar. Satış liderleri kendi satışları ile birlikte üyelerinin kazancından da gelir elde edeceklerdir. Bu göz önünde bulundurulacak olursa en küçük Avon gruplarından aylık 600 – 700 TL fazladan kazanç elde edilebilir. Üye sayısı arttıkça aylık kazançta otomatik olarak artış gösterecektir.

Avon ile Ayda 10 Bin TL Nasıl Kazanılır?

Bir satış lideri ne kadar çok üye yaparsa o kadar çok yükselir. Çok fazla üyeye sahip olan satış liderleri, üyelerinin de satış lideri olmaya başlaması ile bir üst seviyeye yükselecektir. Satış liderlerinin liderliğine çıkan kişinin kazancı da daha fazla olacaktır. Bir piramit gibi düşünülebilen bu sistemde ne kadar yükseğe çıkılırsa o kadar çok kazanç elde edilecektir. Bu durumda bir kişinin Avon satışı yapması ve altında çok fazla üye barındırması ile ayda 10 bin TL kazanması da kaçınılmaz sonlardan birisi olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

60
597 Paylaşım, 60 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
112
Şaşkın
Başarısız Başarısız
86
Başarısız
Komik Komik
67
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
116
Helal Olsun!
lol lol
30
lol
Aşk Aşk
17
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
115
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
82
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

5 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir