Arayanı Bil Uygulamasını İndir Anında 1 GB İnternet Hediye


79
765 Paylaşım, 79 points

Türk Telekom, sürekli olarak düzenlediği hediye kampanyaları ile kullanıcı sayısını gün geçtikçe daha da artırıyor. Türk Telekom, son olarak Arayanı Bil Uygulaması üzerinden verdiği 1 GB internet ile dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Bu yazımızda Arayanı Bil Uygulamasını indirerek nasıl 1 GB bedava internet kazanabileceğinizi detaylı şekilde anlatacağız.

Arayanı Bil Uygulaması Nedir?

Arayanı Bil uygulaması, Türk Telekom’un kullanıcılarına sunduğu özel bir servistir. Bu servis sayesinde kullanıcılar telefonları kapalı ya da çekmiyor iken kendilerini kimin aradığını görebilmektedir. Servis, kullanıcıya hangi numaranın, hangi saatte ve kaç kere aradığına dair bilgi mesajı göndermektedir. Arayanı Bil uygulaması ile kullanıcıyı arayan ancak ulaşamayan kişilere sesli mesaj bırakma şansı da verilmektedir. Kullanıcı, kendisine bırakılan sesli mesajı 888’i ücretsiz arayarak dinleyebilecektir.Arayanı Bil Uygulaması Üzerinden Nasıl Bedava İnternet Kazanabilirim?

Türk Telekom Arayanı Bil servisi, aylık abonelik ile çalışan bir uygulamadır. Bu uygulamaya abone olan tüm Türk Telekom aboneleri, bedava 1 GB kazanma şansına sahip olacaklardır. Abonelik için kullanıcılara 1 aylık – 6 aylık seçenekleri sunulmaktadır. 1 aylık arayanı bil aboneliği için 1 haftalık geçerli 1 GB internet, 6 aylık arayanı bil aboneliği için 1 ay geçerli 1 GB internet kazanma hakkı sunulmaktadır. Abonelik için yapılması gerekenler şu şekildedir;

  • 1 aylık abonelik ve haftalık 1 GB bedava internet kazanmak için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderilmelidir
  • 6 aylık abonelik ve aylık 1 GB bedava internet kazanmak için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderilmelidir.

Arayanı Bil Uygulaması Ücretli midir?

Arayanı Bil uygulaması ücretli bir uygulama olarak bilinmektedir. Bu uygulamaya ücretli olarak abone olan tüm Türk Telekom kullanıcıları, 1 GB bedava internet kazanma hakkına sahip olacaklardır. Türk Telekom Arayanı Bil Uygulaması ücretlendirmesi şu şekildedir;

  • Arayanı Bil Uygulaması aylık abonelik ücreti tüm vergiler dâhil 3.49 TL
  • Arayanı Bil Uygulaması 6 aylık abonelik ücreti tüm vergiler dâhil 17.49 TL

Arayanı Bil Uygulaması, kendisini güncelleyen bir uygulamadır. Yani kullanıcı aboneliğini iptal ettirmediği sürece abonelik kendisini düzenli olarak yenileyecektir. Aylık aboneliklerde her ay yenilenen uygulama, 6 aylık aboneliklerde 6 ayda bir yenilenmektedir.

Arayanı Bil uygulamasından ayrılmak isteyen aboneler, otomatik olarak yenileme yapılamadan önce iptal taleplerini SMS ile bildirmek zorundadır. Otomatik yenilemeden önce yapılmayan iptal işlemlerinde bir sonraki ayın da ödemesini gerçekleştirmek gerekecektir.

Beni Arayan Telefon Numarası Kime Ait konumuzu da inceleyerek ücretsiz olarak sizi arayan numara bilgisine ulaşmanız mümkün.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

79
765 Paylaşım, 79 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
49
Şaşkın
Başarısız Başarısız
15
Başarısız
Komik Komik
120
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
49
Helal Olsun!
lol lol
85
lol
Aşk Aşk
74
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
50
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
14
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir