Aras Kargo Takip Ekranı, Kargom Nerede?


51
524 Paylaşım, 51 points

Aras kargo ile gönderilen ürünlerin nerede olduğunu anlamanın en kolay yolu, Aras Kargo internet sitesi üzerinden kargo takibi yapmaktır. Kargo takip ekranı üzerinden istenilen tüm bilgilere ulaşmak mümkündür. Bu yazımızda Aras Kargo takip ekranının nasıl kullanılacağını ve Aras kargom nerede? Sorusunun cevabını sizlerle paylaşacağız.

ARAS KARGO HAKKINDA BİLGİ

Aras Kargo, 1989 yılında kurulmuştur. Aras kargo, kurulduğu günden bu güne kadar taşımacılık konusunda kesintisiz hizmet vermektedir. 13 bölge müdürlüğüne sahip olan firma, 29 transfer merkezi, 900 şube, 4000 araç filosu ve 14 bin çalışana sahiptir. Türkiye’nin hemen her il ve ilçesine hizmet vermektedir. Geniş bir faaliyet alanına sahip olan Aras kargo, kaliteli hizmeti nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.ARAS KARGO TAKİP SİSTEMİ NEDİR?

Aras Kargo takip sistemi, firma tarafından sunulan ve müşterilerin kargoları hakkında bilgi almalarını sağlayan bir hizmettir. Aras kargo ile gönderi yapan kişileri, gönderilerinin durumunu öğrenmek için birçok yolla kargo takip sorgulama işlemini gerçekleştirebilmektedir. Aras Kargo takip sorgulama yöntemleri şu şekilde sıralanabilir;

• Aras Kargo internet sitesi üzerinden Online sorgulama
• Aras Kargo müşteri hizmetleri üzerinden sorgulama
• Aras Kargo şubeleri üzerinden sorgulama

ARAS KARGO İNTERNET SİTESİNDEN KARGO TAKİP SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Aras Kargo internet sitesinden kargo takip sorgulama işlemi için öncelikle firmanın resmi internet sitesine girilmelidir. İnternet sitesi üzerinden kargo takip numarasını kullanarak her türlü işlemi yapmak mümkündür. Müşteriler, kargo takibinin yanı sıra, kargo hesaplama, kurye çağırma ve şubeleri görme gibi birçok işlemi de bu site üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

Aras Kargo internet sitesine gitmek için TIKLAYIN

ARAS KARGI MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN KARGO TAKİP SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Aras Kargo, müşterilerine takip sorgulama hizmetini müşteri hizmetleri üzerinden de vermektedir. Aras Kargo müşteri hizmetlerinden kargo takip sorgulama işlemi için 444 25 52 numaralı hattı aramak yeterlidir. Bu hat üzerinden her türlü bilgiyi almak mümkündür.

ARAS KARGO ŞUBELERİ ÜZERİNDEN SORGULAMA

Aras Kargo takip sorgulama işlemi için ülke genelindeki şubeler de kullanılabilmektedir. Aras kargo şubelerine giderek ya da telefon ile görüşerek kargonun durumu hakkında bilgi almak mümkündür.

Aras Kargo en yakın şubeyi öğrenmek için TIKLAYIN 

ARAS KARGO GÖNDERİ TAKİP NUMARASI NEDİR?

Aras Kargo gönderi takip numarası, firma üzerinden gönderim yapan kişilere verilen bir numaradır. Her kargonun kendisine özel bir numarası bulunmaktadır. Kargo takip numarası ile kargonun durumu kolaylıkla öğrenilebilmektedir.

ARAS KARGO TAKİP EKRANI NASIL KULLANILIR?

Aras kargo takip sorgulama ekranı, gönderinin durumu hakkında bilgi sahibi olmak için kullanılmaktadır. Takip sorgulama ekranını kullanmak için öncelikle Aras kargo internet sitesine giriş yapmak gerekmektedir. Site içerisinden Kargom nerede? Bölümüne girilmesi gerekmektedir. Bu bölümde kullanıcıların karşısına Kargo takip numarasını isteyen bir alan çıkacaktır. Bu alana gönderiye ait takip numarası girildikten sonra yanında yer alan ‘Sorgula’ butonuna basarak kargo takip işlemi gerçekleştirilebilir.

Aras kargo takip ekranı üzerinden görüntülenecek bilgiler şunlardır;

• Kargoyu gönderen kişi
• Kargoyu gönderenin adresi
• Kargoyu alacak kişi
• Kargoyu alacak kişinin adresi
• Kargonun sayısı
• Kargonun ağırlığı
• Kargonun nerede olduğu
• Tahmini teslimat süresi
• Kargo hareketleri
Tüm bu bilgiler sayesinde kargonun nerede olduğu ve ne zaman ulaşacağı kolaylıkla öğrenilebilmektedir.

ARAS KARGO TAKİP NUMARASINI BİLMİYORUM NE YAPMALIYIM?

Aras kargo takip numarası, kargonun izlenmesi için mutlaka gereklidir. Kargo takip sorgulama işlemini gerçekleştirmek için takip numarasının sisteme girilmesi gerekir. Takip numarasını bilmeyen bir kişinin yapması gereken tek şey, Aras kargo ile iletişime geçmektir. Aras kargo telefon numaraları arandıktan sonra kimlik bilgileri ile kargo takip numarası kolaylıkla öğrenmek mümkün olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
524 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
126
Başarısız
Komik Komik
109
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
121
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir