Ant Yapı İle Yurt Dışı İnşaat Projelerinde Çalışma Koşulları, Personel Alım Şartları


113
1.1k Paylaşım, 113 points

Ülkemizde inşaat sektöründe oldukça başarılı firmalardan birisi Ant Yapı olarak bilinmektedir. Yurt dışı inşaat ihalelerinde adından söz ettirmeyi başaran Ant Yapı, birçok kişiye de iş fırsatı sağlaması ile bilinmektedir. Bu yazımızda yurt dışı iş ilanlarını takip eden Türk vatandaşları için Ant Yapı projelerinin detaylarını anlatacağız.

Ant Yapı İnşaat Hakkında Bilgi

Ant Yapı, 1991 yılından bu yana ülkemizde faaliyet gösteren oldukça köklü bir şirkettir. Hem altyapı hem üst yapı alanlarında çalışmalara sahiptir. Sektörün ilk sıralarında yer alan Ant Yapı, İngiltere, Rusya ve Amerika ile birçok iş anlaşması yapmaktadır.Yurt dışı inşaat ihalelerine giren firma, bugüne kadar birbirinden önemli iş anlaşmalarına imza atmayı başarmış ve bu sayede yurt dışında çalışma fırsatı arayan birçok Türk vatandaşına yardımcı olmuştur.

Ant Yapı İnşaat’ın Yurt Dışı Devam Eden Projeleri Nelerdir?

Ant Yapı sürekli olarak yurt dışında aldığı ihaleler karşılığında çalışmalarına devam etmektedir. Şirkete ait hala birçok yurt dışı projesi bulunmaktadır. Bu projeler şu şekilde sıralanabilir;

 • Apex House (İngiltere)
 • Oasis Alışveriş Merkezi (Rusya)
 • Ahal Vilayeti Aşkabat İçme Suyu Arıtma Tesisi ( Türkmenistan)
 • Yasniy Yaşam Kompleksi ( Rusya)
 • Vorovyev Dom Yaşam Kompleksi (Rusya)
 • Life Yaşam Kompleksi (Rusya)
 • Domodedevo Havaalanı Terminal 2 ve AVM (Rusya)
 • The Crown Building (Amerika)
 • 401 West (Amerika)
 • Harcourt House (İngiltere)

Ant Yapı’nın devam eden projeleri bu şekildedir. Bunun yanı sıra Amerika’da iki farklı ve önemli projeyi de planladığı bilinmektedir. Bunlar New York ve Miami konut projeleri olarak söylenebilir.

Ant Yapı Personeli Olma Şartları Nelerdir?

Ant Yapı bünyesinde çalışarak yurt dışında görevlendirilmek isteyen kişilerde belirli şartlar aranmaktadır. Bu şartlar yapılan işe ve elemanın çalıştırılacağı pozisyona göre değişiklik göstermektedir. En ayrıntılı bilgi şirket üzerinden alınabilecektir. Ant Yapı, her yayınladığı proje için gerekli şartları da belirtecektir.

Ant Yapı Personeli Olmak için Nasıl Başvuru Yapılır?

Ant Yapı bünyesinde personel olarak çalışabilmek için öncelikle şirkete bireysel başvuru yapmak gerekmektedir. Bunun için şirkete ait resmi internet sitesi üzerinden ya da şirkete giderek insan kaynakları üzerinden başvuruda bulunmak yeterli olacaktır. Firma iş başvurusunda bulunan kişilerin özgeçmişlerini inceleyerek gerekli olduğu koşullarda projeler için değerlendirmeye alınacaktır.

Adayların başvuru için detaylı şekilde özgeçmiş hazırlaması doğru olacaktır. Şirkette neden çalışmak istediğini doğru şekilde belirten kişiler daha kolay iş başvurusunda bulunacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

113
1.1k Paylaşım, 113 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
61
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. 34 yildir calişiyorum taminimce 250 veya 300 gün sigortam var yazin çaliş kişinyat iş dediyin dayimi olur boya mantolama kartonpiyer ustasiyim 5318704625 teşekürler

 2. Ben yeni geldim Rusya moskova ant yapı antek firmasından dekrar çalışmak isderim mekanik havalandırma ustasıyım yardımcı olursanız sevinirim saygiyla