Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri


51
509 Paylaşım, 51 points

İnternetten para kazanma yolları arasında yer alan anket doldurarak para kazanma siteleri, doldurduğunuz anketler karşılığında, sizlere ödeme yapmaktadır. Alacağınız ödeme anketin uzunluğuna göre değişmekte olup, her anket için farklı tutarlar kazanmanız mümkündür.

Güvenilir anket doldurma siteleri hakkında bilgi vereceğimiz bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak, anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Anket Sitelerine Nasıl Üye Olabilirim?

Anket doldurarak para kazanmak için üye olacağınız web sitelerine, giriş bölümlerinde bulunan üye ol butonuna tıklayarak sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girmek suretiyle üye olabilirsiniz. Birçok anket sitesi üye olurken verdiğiniz e-mail adresinize, doğrulama linki gönderecektir. Bunun için şifresini unutmadığınız ve güncel olarak kullandığınız bir e-posta adresi vermeniz, sağlıklı bir üyelik için gereklidir.Doğrulama linkine tıklayıp e-posta adresinizi doğruladıktan kısa bir süre sonra, anket doldurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Anket Siteleri Para Veriyor Mu?

İnternetten para kazanma yöntemleri hakkında çelişkiler yaşayan insanların en fazla sorduğu sorulardan biriside, anket siteleri para veriyor mu? Sorusu olmaktadır. Bu soruya net bir şekilde cevap verecek olursak, güvenilir anket siteleri üzerinden anket doldurduğunuz zaman, karşılığını para olarak ya da çeşitli puanlarla internette bulunan e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yaparak sunduğunuz hizmetin karşılığını alabilirsiniz.

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Anket siteleri ile para kazanmak isteyen kişilerin sordukları bir diğer önemli soru ise, anket doldurarak ne kadar para kazanabilirim? Sorusu olmaktadır. Bu soruya genel bir cevap verecek olursak, kazanacağınız tutar anket sitesinin size göndereceği anket sayısı ile doğru orantılıdır. Aynı zamanda anketin uzunluğu da, fiyatlara etki edecek bir diğer faktördür. Ancak şunu hemen belirtelim ki anket doldurma sitelerinden çok büyük paralar kazanmanız, mümkün değildir.

Bu sitelerden kazanabileceğiniz toplam tutar, ancak cep harçlığı şeklinde olacaktır. Bunun en önemli nedeni ise bu sitelerin, size her zaman anket göndermeyecek olmasıdır. Bu nedenle güvenilir anket doldurma sitelerinin çoğuna üye olarak, size gönderilecek anket sayısını arttırabilirsiniz.

Anket sitelerinin önemli bir bölümü, yapacağınız anketler üzerinden size puan vermektedir. Puanı farklı şekillerde nakde çevirebileceğiniz gibi, anket sitesinin iş ortaklığı yaptığı alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yapmak suretiyle kazandığınız tutarı alışveriş yaparak kullanabilirsiniz. Ayrıca genellikle tercih edebileceğiniz tahsilat şekli, cep telefonunuza kontör alarak olmaktadır.

Güvenilir Anket Doldurma Siteleri Hangileridir?

Aşağıda test ettiğimiz birkaç anket doldurma sitesinin ismini paylaşsak da, kendinizde farklı anket doldurma sitelerini test ederek güvenilirliğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu süreçte ödeme yapmayan anket doldurma sitesiyle karşılaşmanız durumunda, en fazla 1 ay boyunca boş yere anket doldurmuş olursunuz. Ancak güvenilir ve daha yüksek ödeme yapan anket doldurma siteleri bulma şansınızı da, bu şekilde artırmış olursunuz. En azından, site hakkında daha emin bilgilere sahip olabilirsiniz.

Test ettiğimiz güvenilir birkaç anket doldurma sitesi, şunlardır!!!

  • Toluna TR

  • Marketagent

  • Clixsense

  • Panel Station TR

  • Lifepoints TR

Yukarıda verdiğimiz anket doldurma siteleri yabancı siteleri olup, türkiye’de de hizmet vermektedirler. Bu sitelerin üzerinden anket doldurarak, küçük tutarlarda olsa kazanmanız mümkündür.

Anket Sitelerine Hangi Bilgilerimi Vermeliyim?

Anket doldurma sitelerine vereceğiniz bilgiler, üye olacağınız siteye göre değişmektedir. Bu sitelerin sizden istemiş olduğu kişisel bilgileri vermeniz, hesap güvenliğiniz açısından önemlidir. Bunun dışında bu bilgileri vermediğiniz de büyük olasılıkla, herhangi bir sakınca ortaya çıkmayacaktır. Özellikle güvenilir anket doldurarak para kazanma siteleri üzerine vermiş olduğunuz bilgiler, gizlilik aşamasında kalmakta ve üçüncü taraf kişi ya da kurumlara ulaşmamaktadır.

Bu nedenle ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde almak için, doğru bilgileri vermeye özen gösterin.

Tüm Anketleri Doldurmak Zorunlu Mu?

Neredeyse hiçbir anket sitesinde, tüm anketleri doldurma zorunluluğu bulunmamaktadır. Size gönderilen anketleri seçme hakkına sahip olup, sadece doldurduğunuz anket kadar para kazanırsınız. Toplamda bir kaç siteye üye olmanız durumunda aylık kazanabileceğiniz tutar 500 TL civarında olup, bu miktarı düşürmemek için, size gelen anket tekliflerini geri çevirmemenizi tavsiye ederiz.

Hangi Site Daha Çok Anket Gönderiliyor?

Anket sitelerinin size sormuş olduğu kişisel soruları eksiksiz cevaplayarak, daha fazla anket gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin anket sitesi size otomobillerle olan ilişkinizi soruyorsa, buna eksiksiz cevap vermeniz size gönderilecek anketlerin niteliğini belirlemekte ve daha fazla anket gönderilmesine imkan tanımaktadır. Bu sitelerin size göndereceği anket miktarları hakkında, net bir şey söylemek mümkün olmasa da, bazen iki ya da üç günde bir, bazen ise peş peşe her gün anket gönderebilmektedirler. Türk kökenli anket siteleri olmamaları nedeniyle gönderilecek anket sayısının az olması, anket doldurarak para kazanmak isteyen insanları farklı anket sitelerine üye olmaya yönetmektedir.

Bu sayede 5-6 anket sitesine üye olan insanlar, en azından günde 1 tane anket alabilmektedirler.

Doldurulan Anketlerin Mantığı Nedir?

Birçok firma verdiği hizmetler hakkında insanların düşüncelerini, merak etmektedir. Ya da insanların farklı konularda beklentileri üzerinden hareket ederek yeni ürünler tasarlamak isteyen firmalar, bunu öğrenmek için anket sitelerine kullanırlar. Bu anket siteleri firmalardan aldıkları ücret karşılığında anket dolduran kişilere bu soruları sorarak, tamamlamaları halinde bir kısmını anket dolduran kişilere vermektedirler. Anket sitelerinin ödeme yapmalarının en büyük nedeniyse, anketörler için para vermeyecek olmalarıdır. Yani çok düşük tutarlarla, firmanın istediği anketi yapabilmektedirler. İşin temel mantığında, tamamen ticaret yapmaktadır. Bu ticarette firma istediği bilgileri elde etmekte, anket siteleri ve anketi dolduran kimselerde bundan para kazanmaktadırlar.

Yasal Bir Sorumluluğu Var Mı?

İnternetten para kazanma yolları arasında yer alan anket doldurarak para kazanma işinde, herhangi bir yasal sorumluluk söz konusu değildir. Sonucunda serbest olarak yasadışı olmayan şeyler üzerinden bir hizmet vererek, bunun karşılığında çok küçük tutarlarla da olsa, bir gelir elde ediyorsunuz. Bu nedenle herhangi bir yasal yükümlülük olmadığını, rahatlıkla söyleyebiliriz.

Konu hakkında merak ettiğiniz diğer detayları, yorum bölümünden bizlere sorarak aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını detaylı bir şekilde alabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

51
509 Paylaşım, 51 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
50
Şaşkın
Başarısız Başarısız
14
Başarısız
Komik Komik
126
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
53
Helal Olsun!
lol lol
87
lol
Aşk Aşk
74
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
48
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
13
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir