Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar Hangileridir?


71
631 Paylaşım, 71 points

Bankalardan kredi almak isteyen kişilerin en büyük isteği, kredi başvurularının anında sonuçlanmasıdır. Anında sonuçlanan krediler, özellikle acil nakit ihtiyaçları için çok önemlidir. Bu nedenle birçok kişi anında kredi veren bankalara başvuruda bulunmayı tercih etmektedir. Bu yazımızda anında onaylı kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

ANINDA ONAYLI KREDİ NEDİR?

Anında onaylı kredi, banka kredisi için başvuran müşterilerden herhangi bir belge talep etmeden verilen kredilerdir. Bu kredi türüne genel olarak internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvuru gerçekleştirilmektedir. Yapılan kredi başvuruları kısa süre içerisinde onaylandıktan sonra kredi tutarı müşterinin hesabına gönderilmektedir. Anında onaylı krediler, özellikle acil nakit ihtiyaçlarında çok işe yaramaktadır.ANINDA ONAYLI KREDİ İÇİN BELGE HAZIRLAMAK GEREKLİ MİDİR?

Normal şartlarda bankalardan alınacak olan kredilerde bazı belgelerin hazırlanması talep edilmektedir. Banka kredi başvuru belgeleri şunlardır;

 • Nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi
 • İkametgah
 • Fatura örneği
 • Gerekliyse kefil

Ancak anında onaylı kredi çeken bir kişinin bu belgeleri hazırlamasına gerek yoktur. Anında onaylı kredi, herhangi bir belge hazırlama zorunluluğu bulunmayan ve hemen hesaba geçirilen kredi türüdür. Anında onaylı kredi için herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek bile kalmayacaktır. Banka, kredi onayının ardından belirlenmiş olan kredi limitini Havale ya da EFT olarak müşterinin hesabına gönderecektir.

ANINDA ONAYLI KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Anında onaylı kredi veren birkaç banka bulunmaktadır. Bu bankalara yapılan başvurular, şartların uygun olması durumunda en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Anında onaylı kredi veren bankalar şu şekildedir;

 • Akbank anında onaylı kredi
 • Yapı kredi anında onaylı kredi
 • TEB anında onaylı kredi
 • Enpara.com anında onaylı kredi

AKBANK ANINDA ONAYLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank anında onaylı kredi fırsatından yararlanmak için Akbank Direkt uygulamasını kullanmak gerekmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden 50 bin TL’ye kadar kredi çekmek mümkündür. Çekilecek kredi hayat sigortalı ya da hayat sigortasız olarak tercih edilebilmektedir. Akbank anında kredisi 36 ay vadeli olarak verilmektedir. Akbank anında kredi faiz oranı çekilen krediye göre değişiklik göstermektedir.

 • Akbank Hayat sigortasız anında kredi faizi: %2,75
 • Akbank hayat sigortalı anında kredi faizi: %2,65

Akbank anında onaylı kredi başvurusu Akbank internet bankacılığı, Akbank mobil bankacılık ya da Akbank telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

YAPI KREDİ ANINDA ONAYLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi anında onaylı kredi fırsatından yararlanma için bankanın dijital başvuru kanallarını kullanmak gerekmektedir. Yapı kredi banka müşterileri T.C. kimlik numarası, doğum tarihi ve telefon numarasını kullanarak kısa sürede kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Yapı kredi anında onaylı kredi tutarı; 25 bin TL olarak belirlenmiştir.36 ay vadeli olarak verilecek olan Yapı kredi anında kredi faiz oranı %2,50 şeklinde uygulanmaktadır.

TEB ANINDA ONAYLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TEB anında onaylı krediye başvurmak için SMS yöntemi kullanılmaktadır. Kredi çekmek isteyen müşteriler T.C. kimlik numaralarını 4466’ya SMS olarak göndererek TEB anında onaylı kredi başvuru işlemini gerçekleştirmektedir. TEB anında onaylı kredi limiti, 12,500 TL olarak belirlenmiştir. 36 ay vadeli olarak sunulan bu kredi için hayat sigortası masrafı talep edilmektedir.

ENPARA.COM ANINDA ONAYLI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Dijital bankacılık olarak bilinen Enpara.com anında onaylı kredi başvurusu için internet bankacılığı ya da mobil şube kullanılabilmektedir. Enpara.com anında onaylı kredi tutarı, 30 bin TL olarak belirlenmiştir. 36 ay vadeli olarak sunulan bu krediye aylık %2,35 faiz oranı ile ulaşmak mümkündür. Enpara.com, anında onaylı kredi başvurusu sırasında hayat sigortası zorunluluğu getirmiştir. Bunun dışında herhangi bir masraf talep edilmeyecektir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

71
631 Paylaşım, 71 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
75
Şaşkın
Başarısız Başarısız
37
Başarısız
Komik Komik
30
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
74
Helal Olsun!
lol lol
111
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
72
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir