Anında 10 Bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir?


63
664 Paylaşım, 63 points

İnsanlar bazı durumlarda acil kredi ihtiyacı duyarlar. Çok yüksek oranlarda olmayan bu kredileri çekmek için telaş duyan kişiler, kendilerine hemen kredi verecek bankaları araştırmaya başlarlar. Bu yazımızda anında 10 bin TL kredi alabileceğiniz bankaları anlatacağız.

Anında 10 Bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acil kredi ihtiyaçlarında anında 10 bin TL kredi çekmek için başvuru üç farklı şekilde yapılabilir. Bunlar;

 • İnternet üzerinden Online kredi başvurusu
 • SMS ile kredi başvurusu
 • Banka şubesi üzerinden kredi başvurusu

İnternet Üzerinden Online Kredi Başvurusu

Bankaların internet siteleri üzerinden Online kredi başvurusu yapmak mümkündür. Bunun için banka şubesine giriş yaparak gerekli bilgileri girmek yeterli olacaktır.Banka şubesine gitmeden tek bir SMS ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bunun için kişinin T.C. kimlik numarasını bankaya ait numaraya SMS ile göndermesi ilk etap için yeterli olacaktır. Banka, olumlu ya da olumsuz olarak başvuru yapan kişiye geri dönüş yapmaktadır.

Banka Şubesi Üzerinden Kredi Başvurusu

En bilindik kredi çekme yolu olan banka şubeleri, hala birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kredi çekilecek olan bankanın en yakın şubesine girerek yüz yüze görüşmek ve kredi çekmek mümkündür.

Anında 10 bin TL Kredi Başvurusu için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Anında 10 bin T kredi almak isteyenlerin hazırlaması gereken belgeler şu şekilde sıralanabilir;

 • Kimlik belgesi
 • İkametgâh belgesi
 • Gelir belgesi
 • Başvuran kişinin son iki aya ait fatura örneği

Bazı başvurularda müşteriden kefil, teminat gibi belgeler de istenmektedir. Kredinin olumlu sonuçlanması için kişinin başka bir bankadan kredi borcunun bulunmaması ve kredi sicilinin yüksek olması gerekmektedir.

Anında 10 bin TL Kredi Çekildiğinde Aylık Ne Kadar Ödeme Yapılır?

Acil ihtiyaçlar için anında 10 bin TL kredi çekenler için ödeme tutarı seçilen kredi vadesine, faiz miktarına ve dosya masrafına göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak söylendiği zaman ödenecek aylık tutarlar şöyle sıralanabilir;

 • 12 ay vadeli olarak aylık %1,67 faiz oranıyla aylık 945 TL olmak üzere toplamda 11.340 TL
 • 24 ay vadeli olarak aylık %1.67 faiz oranıyla aylık 528 TL olmak üzere toplamda 12.672 TL
 • 36 ay vadeli olarak aylık %1,67 faiz oranıyla aylık 392 TL olmak üzere toplamda 14.112 TL

Anında 10 bin TL Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Acil ihtiyaçlar için anında 10 bin TL kredi veren bankalar şunlardır;

 • Halkbank
 • Garanti Bankası
 • ING Bank

Halkbank

Acil kredi ihtiyaçları için her zaman başvurulabilecek bankalardan birisi olan Halkbank, müşterilerine 10 bin TL kredi için aylık %2,50 faiz oranından 36 ay vadeli olarak kredi vermektedir. Bu kredi için Halkbank internet şubesi üzerinden başvuru yapılabilir. Vadesine aylık ödemesi değişiklik gösteren bu kredide 12 ay vadeli olarak aylık 1004 TL ödeme yapılacaktır.

Garanti Bankası

Garanti Bankası üzerinden şubeye bile gitmeden hızlıca kredi çekmek mümkündür. 10 bin TL ihtiyaç kredisi için 36 ay vadeli olarak aylık %2,62 faiz oranı ile kredi çekmek mümkündür. Garanti Bankası kredisinin 12 aylık vade ile ödenmesi halinde aylık 1013 TL ödeme yapılacaktır.

ING Bank

ING Bank, 10 bin TL krediyi 36 ay vadeli olarak aylık %1,99 faiz oranı ile vermektedir. ING Bank üzerinden çekilen kredinin 12 ay vadeli olarak ödenmesi halinde aylık 968 TL ödeme yapılacaktır. ING Bank kullanıcıları anında 10 bin TL kredi alabilmek için resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
664 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
90
Şaşkın
Başarısız Başarısız
60
Başarısız
Komik Komik
41
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
87
Helal Olsun!
lol lol
123
lol
Aşk Aşk
113
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
87
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
49
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

2 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Merhaba, işe başlamak için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Araba mı yoksa ev mi? Endişelenmeyin, çünkü tüm kredi türlerini uygun bir faiz oranı olan% 3 oranında sunuyoruz, bir krediye ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçin. Aşağıdaki formu doldurun: Ad Soyad: Kredi miktarı: Kredi süresi: Yaş: Cinsiyet: Telefon numarası: Ülke: Aşağıda iletişim e-posta adresimiz Şimdi bize ulaşın: [email protected] Teşekkür ederim…

 2. Merhaba, Benim adım Mariah Heinze ve biz dünyadaki çeşitli kişilere kredi vermekten sorumlu olan bağımsız bir kredi şirketiyiz. Öğrenci kredileri, araç kredileri, ipotek kredileri, borç konsolidasyon kredileri gibi her türlü krediyi bireyler ve şirketler için çok düşük ve uygun bir faiz oranıyla% 2’lik bir faiz oranıyla firmamız e-posta yoluyla bize bugün tüm kredi ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz ve sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağız. ([email protected])