Akıllı Telefonların Vazgeçilmezi; İşte En İyi Powerbank Modelleri


86
844 Paylaşım, 86 points

Günümüzün en çok kullanılan teknolojik cihazlarının başında gelen akıllı telefonların şarjı, çok sık kullanımına bağlı olarak kısa sürede bitmektedir. Özellikle dışarıdayken şarjsız kalmamak için birçok kişi yanında Powerbank taşımaktadır. Powerbank modelleri birbirinden farklı olması, almayı düşünenlerin kafalarında karışıklığa neden olmaktadır. Bu yazımızda Akıllı Telefonların Vazgeçilmezi; İşte En İyi Powerbank Modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Akıllı telefonlarla hemen her türlü işlem yapılmaktadır. Çok kullanılmasına bağlı olarak kısa sürede şarjı biten telefonlar için en kurtarıcı yardımcı cihazlar Powerbank olarak gösterilebilir. Piyasada satın alınabilecek çok sayıda Powerbank modeli bulunmaktadır.AKILLI TELEFONLARIN VAZGEÇİLMEZİ; İŞTE EN İYİ POWERBANK MODELLERİ HANGİLERİDİR?

Akıllı Telefonların Vazgeçilmezi; İşte En İyi Powerbank Modelleri şu şekilde sıralanır;

  • Xiaomi Mi 20.000 mAh
  • Link Tech 10.000 mAh
  • Samsung 11.300 mAh
  • Spigen Essential 10,000 mAh
  • Anker PowerCore Select 10,000 mAh
  • MAXOAK 50,000 mAh
  • Sony CP – V10
  • Dexim Sy15
  • Philips Dlp1710c
  • Polosmart Powerbank POLO – 167

XİAOMİ Mİ 20.000 MAH POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Xiaomi Mi 20.000 mAh Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. 20,000 mAh ile piyasadaki en iyi modellerden birisi olan bu modelde yüksek pil gücü bulunmaktadır. Xiaomi Mi model Powerbank sayesinde bir telefon ortalama 7 kere şarj edilebilir. 3,6 çıkış gücüne sahip olan bu modelin en büyük özelliği hızlı şarj etmesidir.

LİNK TECH 10.000 MAH POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Link Tech 10.000 mAh Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. Çok dayanıklı bir model olarak bilinen bu Powerbank modelinde 1000 dolum sonrasında bile batarya kapasitesinin %90’ lık kısmı korunmaktadır. Şık bir görüntüsü de bulunan model, performansına göre oldukça uygun fiyata satılmaktadır.

SAMSUNG 11.300 MAH POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Samsung 11.300 mAh Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. Teknoloji devi markanın modeli olarak karşımıza çıkan bu model, uzun ömürlü bir Powerbank olarak gösterilebilir. Çift şarj özelliğine sahip olan bu model sayesinde aynı anda iki telefonu şarj etmek mümkündür.

SPİGEN ESSENTİAL 10.000 MAH POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Spigen Essential 10.000 mAh Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. Çok iddialo bir Powerbank arayışında olmayanlar için doğru seçeneklerden birisi olan bu model, ergonomik görüntüsünün yanı sıra kolay kullanım da sunmaktadır. Aşırı kullanımı durumunda kendisini otomatik kapatma özelliğine sahiptir.

ANKER POWERCORE SELECT 10.000 MAH ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Anker PowerCore Select 10.000 mAh Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. 2 farklı USB çıkışına sahip olan bu modelde hızlı şarj özelliği bulunmaktadır. Cihaz üzerindeki göstergeler sayesinde cihazın doluluk oranı kolaylıkla görülebilecektir.

MAXOAK 50.000 MAH POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

MAXOAK 50.000 mAh Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. Üst segment modellerinden birisi olarak gösterilebilen bu model, oldukça güçlü ve 6 port sayısına sahiptir. Özellikle iş yerlerinde en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir.

SONY CP – V10 POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Sony CP – V10 Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. Hızlı şarj özelliğine sahip olan bu model ile telefonu günde en az 3- 4 kere şarj etmek mümkündür. Plastik bir gövdeye sahip olan bu Powerbank, ortalama 1000 kullanımda %85 – %90 pil gücüne sahip olmaktadır.

DEXİM SY15 POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Dexim SY15 Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. Led ekranlı bir model olarak hazırlanan bu Powerbank, hızlı şarj özeliğine sahiptir. Modelin en büyük özelliği ise aşırı ısınmaya ve soğumaya karşı dayanıklı olmasıdır.

PHİLİPS DLP1710C POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Philips Dlp1710C Powerbank, en çok tercih edilen Powerbank modellerinden birisidir. Şık ve modern bir görünüme sahip olan bu Powerbank modelinde hızlı şarj özelliği ve çift şarj etme özelliği bulunmaktadır. En ilgi çekici modellerin başında gelmektedir.

POLOSMART POWERBANK POLO – 167 POWERBANK ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Polosmart Powerbank Polo – 167 Powerbank, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Fiyat – performans ürünü olan bu model oldukça dayanıklıdır. 2 adet USB girişi bulunan ve hızlı şarj özelliği olan Powerbank modelinde dijital gösterge paneli de bulunmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

86
844 Paylaşım, 86 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
36
Şaşkın
Başarısız Başarısız
120
Başarısız
Komik Komik
108
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
36
Helal Olsun!
lol lol
72
lol
Aşk Aşk
60
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
36
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
120
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir