Akbank’tan Ramazan Bayramı Kredisi Kampanyası


63
594 Paylaşım, 63 points

Ülkemizde bankacılık ve finans konularında hizmet veren en önemli bankalardan birisi hiç kuşkusuz Akbank’tır. Akbank ramazan bayramında müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını gidermek için ramazana özel bayram kredisi kampanyası başlattı. Akbank 2 bayram arası ödemesi olmayan ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerin yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. 2 bayram arası ödemesi olmayan ihtiyaç kredisini müşterilerine tanıtan banka kredinin ilk 3 taksitini 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır.

Akbank Bütçeye Uygun Ödeme Koşulları Sunuyor.

Akbank, yaz sezonunun yaklaşması ve Ramazan Bayramı’na sayılı günler kalması ile birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Ramazan Bayramı kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya müşterilerin ortaya çıkan ihtiyaçlarının karşılanabilmesi noktasında çok iyi bir içeriğe sahiptir diyebiliriz. Bayram kredisi ile müşteriler 3 ay geri ödemesiz olarak ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 3 aylık süre iki bayram arasına denk geldiğinden kredinin ismi ‘’2 Bayram Arası Ödemesi Olmayan İhtiyaç Kredisi’’ olarak tanıtıldı.Akbank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank bayram kredisini akbank.com.tr internet adresinden, akbank telefon şubesinden, akbank direk internet şubesinden ve akbank mobil kanallarına başvuru yapabilirsiniz.

Hemen şimdi ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için akbank direkt girişi yapın. Akbank direkt girişini kimlik numaranız ve kredi kart bilgilerinizle alabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız veya sisteme girme ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız şifre al bölümünü tıklayarak şifrenizi alabilir veya müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Akbank Bayram Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Akbank Ramazan bayramı kredisini 60 ay vadeli çekebilirsiniz. Üstelik 3 ay erteleme seçeneği ile bayram kredisini çekebilirsiniz. Bankanın resmi kanallarından yapılan açıklamaya göre bayramda insanların mağduriyetlerini gidermek için 2 bayram arası ödemenin olmadığı bayram kampanyası başlattık. İhtiyacınız olan krediyi şimdi çekip ödemenizi Ağustos ayında yapabilirsiniz. Erteleme dahil krediyi en fazla 60 ay vadeli çekebilirsiniz. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 57 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faiz ücreti tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleriniz başlar. Akbank müşterisi olmayanlar kredi kullanmak için akbank şubelerine gelmeleri gerekir.

Akbank Bayram Kredisi Başvurusunda İstenen Belgeler Nelerdir?

Akbank bayram kredisi çekerken banka şubelerinden istenen belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
  • Adres teyit amaçlı belge (ikametgah ya da son 3 aya ait adınıza kayıtlı fatura)
  • Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (maaşlı müşterilerden bu belge istenmez)
  • Özel sektör çalışanlarından SGK hizmet döküm belgesi istenir.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

63
594 Paylaşım, 63 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
96
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
24
Helal Olsun!
lol lol
60
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir