Adsense Alternatifi Reklam Alınabilecek 6 Sistem


62
614 Paylaşım, 62 points

İçerik üreten sitesi bulunan kişiler, reklamlar üzerinden kısa sürede para kazanmaya başlayabilirler. Bunun için genel olarak Adsense kullanılır. Adsense kullanmak yerine alternatiflerini tercih edenler, hangi sistemleri kullanmaları gerektiğini merak ederler. Bu yazımızda Adsense Alternatifi Reklam Alınabilecek 6 Sistem hakkında bilgi vereceğiz.

İnternet sitesi sahipleri, en büyük kazancı reklam gösterimleri ve tıklanmalar üzerinden elde ederler. Bunun için ilk akla gelen yöntem Google Adsense yöntemidir. Google Adsense üzerinden kazanç elde edebilmek için öncelikle başvuruda bulunmak gerekir. Google, başvuruda bulunan siteleri inceledikten sonra kriterlere uygun olan sitelere onay vermektedir. Bu sürenin bazen çok uzun olması, site sahiplerinin alternatif sistemleri araştırmasına neden olmaktadır.ADSENSE ALTERNATİFİ REKLAM ALINABİLECEK 6 SİSTEM HANGİLERİDİR?

Adsense Alternatifi Reklam Alınabilecek 6 Sistem şu şekilde sıralanır;

 • Admatic
 • Vidyome
 • Link Wise
 • Reklam Store
 • Macroo
 • Wordego

ADSENSE ALTERNATİFİ ADMATİC NASIL KULLANILIR?

Adsense alternatifi Admatic, en çok tercih edilen reklam alma sistemlerinden birisidir. Türkiye’ de çok tercih edilen bu site, programmatik reklam firmalarından birisidir. Trafiği yüksek bir siteye sahip olan kişiler, bu sistem sayesinde kısa sürede kazanç elde etmeye başlayacaktır. Özellikle haber siteleri, admatic sistemini tercih etmektedir. Bu sistem sayesinde 1000 gönderim başına 1 – 2 TL kazanmak mümkün olacaktır.

 ADSENSE ALTERNATİFİ VİDYOME NASIL KULLANILIR?

Adsense alternatifi Vidyome, en çok tercih edilen reklam alma sistemlerinden birisidir. Video içerikli sitelerin genel olarak tercih ettikleri bu sistem, reklam gelirinin kısa sürede elde edilmesi için kullanılmaktadır. Vidyome platformu üzerinden istenildiği kadar web sitesi eklemek mümkün olacaktır. Yayıncılar, onay aldıkları siteleri için reklam kodlarına ulaşabilirler.

ADSENSE ALTERNATİFİ LİNKWİSE NASIL KULLANILIR?

Adsense alternatifi Link Wise, en çok tercih edilen reklam alma sistemlerinden birisidir. Türkçe desteği de sunan bu site, Türkiye ‘de sıklıkla kullanılmaktadır. Komisyon bazlı olarak satış ortaklığı ile kullanılan sistem üzerinden tanıtım yaparak para kazanmak mümkündür. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan içerikler satışa dönüldüğü zaman gelir elde etmeye başlanacaktır.

ADSENSE ALTERNATİFİ REKLAM STORE NASIL KULLANILIR?

Adsense alternatifi Reklam Store, en çok tercih edilen reklam alma sistemlerinden birisidir. Tıklanma, gösterim ve aksiyon başına ücretlendirme seçenekleri sunan bu site, coğrafi hedefleme ile çalışan bir reklam ağıdır. Sistem içerisinde birçok reklam yayınlama alanı bulunmaktadır. Sistemde 1000 gösterime karşılık 0,1 TL ödeme yapılmaktadır. Sistem veri olarak %20 kesinti yapmaktadır.

ADSENSE ALTERNATİFİ MACROO NASIL KULLANILIR?

Adsense alternatifi Macroo, en çok tercih edilen reklam alma sistemlerinden birisidir. Pragmatik çözümleri ve data oriented satın alma modelleri ile hizmet veren bu sistem, Türkiye’nin en büyük siteleri tarafından tercih edilmektedir. Macroo sistemi Display, mobil, video ve native reklam seçenekleri sunmaktadır.

ADSENSE ALTERNATİFİ WORDEGO NASIL KULLANILIR?

Adsense alternatifi Wordego, en çok tercih edilen reklam alma sistemlerinden birisidir. Gösterim ve reklam bazlı para kazandıran bu sistem üzerinde Display banner şeklinde reklamlar vermektedir. Bu sistem sayesinde siteyi ziyaret edenleri rahatsız edecek reklamların tamamı engellenmektedir. Sistem 1000 gösterim başına 0,1 TK kazandırmaktadır. Sistemin alt ödeme limiti 100 TL olarak belirlenmiştir. %20 kesinti uygulanarak kazanç site sahibinin hesabına aktarılmaktadır.

NEDEN GOOGLE ADSENSE ALTERNATİFLERİ TERCİH EDİLİR?

Neden Google adsense alternatifleri tercih edilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir;

 • Google adsense çeşitli nedenlere bağlı olarak siteye onay vermeyebilir
 • Hesap farklı nedenlerden dolayı devre dışı bırakılabilir
 • Hesap farklı nedenlerle geçici olarak yasaklanabilir
 • Google hizmet şartları sağlanmamış olabilir
 • Daha fazla gelir elde etmek istenebilir

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
614 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
60
Şaşkın
Başarısız Başarısız
24
Başarısız
Komik Komik
13
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
60
Helal Olsun!
lol lol
96
lol
Aşk Aşk
84
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
60
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
24
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir