Addax Bayilik Şartları, Fiyatı ve Başvurusu


62
595 Paylaşım, 62 points

Yerli sermaye ile kurulan ve çok kısa sürede büyümeyi başaran markalardan birisi Addax’tır. Kadın giyim üzerine ürünler satan marka, aksesuar ürünleri ile de beğeni topluyor. Markanın yükselen bir değer haline gelmesi, bu sektörde bayilik almak isteyenler için de tercih sebebi olmasını sağlıyor. Bu yazımızda Addax bayiliği almak isteyenler için Addax bayilik şartları nedir, Addax bayilik fiyatı nedir, Addax bayilik başvurusu nasıl yapılır sorularına cevap vereceğiz.

ADDAX HAKKINDA BİLGİ

Addax markası, kurulduğu günden bu yana sadece bayanlara özel ürünleri ile dikkat çeken bir markadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu marka, kısa sürede oldukça hızlı büyüme ivmesine kavuştu. Ürünlerinin kaliteli olması ve bayan müşterilerin beğenisi kazanması, bayilik açma kararı vermiş kişilerin de bu markaya yönelmesini sağlıyor. Hızlı büyüme gösteren marka, bayilik almak isteyenlere her türlü yardım ve desteği sağlıyor.ADDAX BAYİLİK MODELLERİ NEDİR?

Addax, bayilik almak isteyen kişilere iki farklı bayilik modeli sunuyor. Addax bayilik modelleri şu şekilde;

 • Kişinin tekstil ürünleri sattığı hazırda bir mağazasının bulunması ve mağazanın yeterli büyüklüğe sahip olması durumunda mevcut mağazayı Addax mağazasına çevirme şeklinde bayilik veriyor.
 • Addax bayi olmaya karar vermiş bir kişinin uygun büyüklükte mağaza kiralaması ile Addax bayiliği veriyor.

Hangi şekilde olursa olsun kişinin açmaya karar verdiği mağazanın Addax yetkililerince onaylanmış olması da önemli bir ayrıntı. Addax bayiliğine onay verilmesinin ilk şartı ise yer seçiminin doğru yapılmasından geçiyor.

ADDAX BAYİLİĞİ İÇİN DOĞRU YER NERESİ?

Addax bayi olmak için başvuracak kişilerin öncelikle iyi bir lokasyona sahip mağaza bulması gerekiyor. Addax yetkilileri, özellikle AVM içlerinde, iş merkezlerinde ve işlek caddelerde tutulmuş olan mağazalara bayilik için öncelik sunuyor. Bunun yanı sıra mağazanın yeterli büyüklükte olması da istenen özellikler arasında yer alıyor.

ADDAX BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR?

Addax bayi olmak için başvuracak olan kişilerin belirlenmiş olan şartlara uygun olması gerekiyor. Addax bayilik şartları şu şekilde;

 • Bayilik isteyen kişinin sorumluluk sahibi olması
 • Bayilik isteyen kişinin hırslı, liderlik ve yöneticilik vasıflarına sahip olması
 • Kişinin herhangi bir ticari engelinin bulunmaması
 • Kişinin ticari ve şahsi geçmişinin temiz olması
 • Addax bayi olacak kişinin müşteri ilişkilerinin kuvvetli olması ve müşteri memnuniyetinin bilincinde olması
 • Kişinin bayilik için teminat gösterebilmesi
 • Mağaza içerisinde yeterli sayıda müşteri çalıştırabilmesi
 • Doğru lokasyonda bir mağaza kiralamış olması
 • Bayilik için yeterli sermayeye sahip olması

ADDAX BAYİLİK FİYATI NEDİR?

Addax bayi olmak için başvuru şartlarına uygun olan kişilerin belirlenmiş sermayeye de sahip olması gerekir. Addax bayi olmak için öncelikle bayilik başlangıç bedeli ve isim hakkı ile ilgili bir Addax bayi başvuru formu doldurmak gerekmektedir. Başvuru formu üzerinden sermaye ile ilgili olarak en az 100 bin TL seçeneği bulunmaktadır. Buradan Addax bayi olmak isteyen kişilerin en az 100 bin TL sermayeye sahip olması gerektiği sonucuna varılabilir.  Mağazanın yeri ve büyüklüğüne göre gerekli sermaye miktarında artış görülecektir.

ADDAX BAYİLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Addax bayilik başvuruları mağazanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir. Addax başvuru formu doldurmak için girilecek adres: www.addax.com.tr adresidir. Site üzerinden başvuru formunu dolduran kişiler, bu formu doğrudan firmaya iletmiş olur. Firmanın olumlu dönüş yapabilmesi için formun doğru bilgilerle ve eksiksiz şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Firma tarafından formun incelenmesinin ardından kısa sürede başvuru yapan kişiye dönüş yapılır. Ön değerlendirme sürecinin ardından mağaza yetkilileri ve bayilik başvurusu yapan kişi, birebir görüşme gerçekleştirir. Bu görüşmede bayilik detayları hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra sözleşme imzalanarak bayiliğe ilk adım atılmış olur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

62
595 Paylaşım, 62 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
137
Şaşkın
Başarısız Başarısız
95
Başarısız
Komik Komik
75
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
134
Helal Olsun!
lol lol
40
lol
Aşk Aşk
27
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
130
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
90
Kazandım!
Pinar

3 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Addax bayiliği almak istiyorum iş yerinin yanı boş yapılı adax mağaza düşünüyorum iletişime geçerek nşlgilendirenilirmismiz