90’ların En Unutulmaz 10 Pembe Dizisi


52
504 Paylaşım, 52 points

Pembe diziler özellikle 90’ lı yıllarda sıklıkla izleyicinin beğenisine sunuldu. O dönemde büyük ses getiren pembe diziler, izleyiciden tam not almayı başardı. Bu yazımızda 90’ların En Unutulmaz 10 Pembe Dizisi hakkında bilgi vereceğiz.

Pembe diziler her gün yayınlanarak izleyicinin ekrana kitlenmesini sağlıyor. Özellikle 90’ lı yıllarda fazlasıyla dikkat çeken pembe dizilerin bazıları var ki aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen hala hafızalardan silinmiyor.90’LARIN EN UNUTULMAZ 10 PEMBE DİZİSİ HANGİLERİDİR?

90’ların En Unutulmaz 10 Pembe Dizisi şu şekilde sıralanıyor;

  • Manuela (1991) – IMDB: 5,4
  • Maria La Del Barrio 81995) – IMDB: 7,3
  • The Bold And The Beautiful (199)- IMDB: 3,3
  • Generations (1989) – IMDB: 7,4
  • Yo Soy Betty, La Fea (1999) – IMDB: 8,0
  • Alzanmcar Uno Estrella (1990) – IMDB: 7,5
  • The Young And The Restless (1973) – IMDB: 5,0
  • Wild Angel (1998) – IMDB: 7,3
  • Marimar (1994) – IMDB: 6,4
  • Rosalinda (1999) – IMDB: 6,7

MANUELA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Manuela dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, Manuela ve Isabelle adı verilen iki kız kardeşin arasında geçen çekişme ve Fernando ile Manuela’ nın arasındaki aşk hikayesi konu edilmektedir. Drama ve romantizmi bir arada sunan dizi, en popüler pembe diziler arasında yer almayı başarmaktadır.

MARİA LA DEL BARRİO DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Maria La Del Barrio dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, çöplükte yaşayan genç ve çok güzel bir kızın zengin bir adam ile tanıştıktan sonra değişen yaşam hikayesi ve ikilinin arasında geçen büyük aşk konu edilmektedir.

THE BOLD AND THE BEAUTİFUL DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

The bold and the Beautiful dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, 1987 Amerika’sında yaşayan bir ailenin etrafında dönen entrika dolu hikayeler konu edilmektedir. Türk televizyon dizisinin en başarılı ve uzun soluklu dizilerinden birisi olmanın yanı sıra oldukça yüksek izleyici sayısına ulaşmayı başarmıştır.

GENERATİONS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Generationn dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, birbiri ile ilişkili bir arkadaş grubunun başından geçenler konu edilmektedir. 89’ lu yıllarda ülkemizde büyük ses getiren bu dizi, devam ettiği iki sezon boyunca reyting rekorları kırmayı başarmıştır.

YO SOY BETTY LA FEA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Yo Soy betty La Fea dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, oldukça çirkin bir görünüme sahip olmasına karşılık oldukça çalışkan ve başarılı olan genç bir kızın aşık olduktan sonra yaşadığı değişim ve sonrasında herkesin hayran olacağı bir genç kadına dönüşme hikayesi konu edilmektedir.

ALCANZAR UNA ESTRELLA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Alcanzar Una estrella dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, iki gencin aralarında yaşadıkları büyük aşk konu edilmektedir. TRT ekranlarında yayımlanan dizide iki ünlü oyuncu rol almıştır ve 90’ lı yıllarda dizi jenerik müziği ile de büyük ses getirmiştir.

THE YOUNG AND THE RESTLESS DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

The Young and the Restless dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, bol bol entrika ve karmaşık ilişkiler konu edilmektedir. 1973 yılında ekrana gelmeye başlayan ve ülkemizde 1990 / 1999 yılları arasında uzun bir dönem yayınlanan dizi, her döneminde reyting rekorları kırmayı başarmıştır.

WİLD ANGEL DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Wild Angel dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, bir manastırda rahibelerle yaşayaj Öilagros adı verilen genç bir kızın hizmetçi olarak çalışmaya başladığı evde evin oğlu Ivo ile yaşadığı büyük aşk konu edilmektedir. 2001 / 2002 yıllarında yayımlanan dizi büyük ilgi görmeyi başarmıştır.

MARİMAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Marimar dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, bir sahilde büyükannesi ve büyükbabası ile birlikte yaşayan ve oldukça saf güzel bir kız olan Marimar’ ın yaşadığı olaylar konu edilmektedir. Ünlü şarkıcı Thalia’ nın rol aldığı dizi, büyük beğeni toplayarak reyting rekorları kırmayı başarmıştır.

ROSALİNDA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Rosalinda dizisi, 90’ların en unutulmaz 10 pembe dizisinden birisidir. Dizide, çiçekçilik yaparak hayatını kazanan ve bu sırada tanıştığı çok zengin ve yakışıklı Fernando isimli genç ile evlendikten sonra Fernando’ nun ailesi ve kendi kuzenlerinin kurduğu tuzaklar yüzünden hem eşinden hem bebeğinden ayrı kalarak aklını kaybeden Rosalinda isimli genç kızın iyileşme ve herkesten intikam alma hikayesi konu edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

52
504 Paylaşım, 52 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir