9 Ay Geri Ödemeli 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?


85
867 Paylaşım, 85 points

Bankalar, ihtiyaç kredisi almak isteyen müşterilerine kredi notları uygun olması şartı ile kısa sürede kredi verir. Kredi çekerken talep edilen miktar ve geri ödeme süresi, hem kredinin çıkması hem de ne kadar ödeneceğinin hesaplanması konusunda oldukça önemlidir. Düşük miktarda krediler için bankalar düşük vadeleri tavsiye ederle. Bu yazımızda 9 ay geri ödemeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Banka kredileri, kişilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için verilir. Farklı miktarlarda ve vade oranları ile sunulan krediler arasında en fazla talep gören, ihtiyaç kredileridir. İhtiyaç kredileri, kişilerin anlık ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla sunulur.İHTİYAÇ KREDİSİ VADELERİ NASIL BELİRLENİR?

İhtiyaç kredisi alırken seçilecek vade, ödenecek tutar üzerinde oldukça etkilidir. Bir banka müşterisi ne kadar az vadeyle kredi çekerse, geri ödemesi o kadar düşük olacaktır. Bu nedenle az miktarda kredi çeken kişiler genel olarak az vade yaptırmayı tercih ederler.  5 bin TL tutarında kredi çeken bir banka müşterisi için 9 ay vadeli olarak geri ödeme planı yapmak en doğru karardır.

9 AY GERİ ÖDEMELİ 5 BİN TL KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

9 ay geri ödemeli 5 bin TL kredi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Halkbank
  • Kuveyt Türk
  • Ziraat Bankası
  • Türkiye İş Bankası

HALKBANK 9 AY GERİ ÖDEMELİ 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Halkbank 9 ay geri ödemeli 5 bin TL kredisi, düşük kredi çekmek isteyen müşteriler için seçeneklerden birisidir. Aylık olarak 610 TL’lik bir ödeme yapılması gereken Halkbank ihtiyaç kredisinde geri ödeme 5,514 TL olur. Ancak kredi masrafları düşürüldüğü zaman kredi çeken kişinin eline 4,975 TL civarı bir tutar geçecektir.

KUVEYT TÜRK 9 AY GERİ ÖDEMELİ 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Kuveyt Türk 9 ay geri ödemeli 5 bin TL kredi fırsatından yararlanmak için şubelere gitmek yeterli olacaktır. Kısa sürede çıkan düşük oranlı bu kredi için aylık 610 TL ödeme ile toplamda 5,514 TL ödeme yapılır. Kredi masraflarının kesilmesinin ardından kredi çeken kişinin eline ortalama 4,975 TL tutar geçecektir.

ZİRAAT BANKASI 9 AY GERİ ÖDEMELİ 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası 9 ay geri ödemeli 5 bin TL kredi almak oldukça kolaydır. Kredinin tutarının düşük olması, banka müşterilerinin çok daha rahat kredi çekebilmesini sağlar. Kredi notu yüksek olan kişiler, aylık 610 TL ödeme ile 9 ay geri ödemeli olarak 5 bin TL kredi fırsatından yararlanabilir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI 9 AY GERİ ÖDEMELİ 5 BİN TL KREDİ NASIL ALINIR?

Türkiye İş Bankası 9 ay geri ödemeli 5 bin TL kredi almak için İş bankası şubelerine giderek başvuruda bulunmak gerekir. Aylık 612 TL ödeme ile toplamda 5,539 TL geri ödemeli olan kredi fırsatından yararlanmak için kredi notunun yüksek olması gerekir.

Bankalardan 9 ay geri ödemeli 5 bin TL kredi almak için belirlenmiş şartlara uygun olmak gerekir. İhtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin öncelikle düzenli bir gelirinin olması ve bunu belgelemesi zorunludur. Bankalardan istenilen belgelerin de hazırlanması ile kolaylıkla 5 bin TL kredi almak mümkün olacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

85
867 Paylaşım, 85 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
13
Şaşkın
Başarısız Başarısız
104
Başarısız
Komik Komik
85
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
14
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
14
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
97
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir