7’den 70’e Herkesin İzleyebileceği En İyi Netflix Animasyon Dizileri


85
834 Paylaşım, 85 points

Animasyon filmleri kadar dizileri de hemen her yaşta büyük ilgi görmektedir. Bu dizilerin birçoğu Netflix üzerinden yayınlanmaktadır. Konuları ile büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran Netflix animasyon dizileri, her geçen gün izleyici kitlesini artırmaktadır. Bu yazımızda 7’den 70’e Herkesin İzleyebileceği En İyi Netflix Animasyon Dizileri hakkında bilgi vereceğiz.

Netflix, farklı konularda dizileri ile ilgi görmeye devam ediyor. Bu diziler arasında en dikkat çekici olanlardan birisi de animasyon dizileri oluyor. Sadece Netflix üzerinden izlenebilen bu animasyon dizileri, izleyicileri ekran karşısına bağlamaya devam ediyor.



7’DEN 70’E HERKESİN İZLEYEBİLECEĞİ EN İYİ NETFLİX ANİMASYON DİZİLERİ HANGİLERİDİR?

7’den 70’e Herkesin İzleyebileceği En İyi Netflix Animasyon Dizileri şu şekilde sıralanır;

  • The Midnight Gospel (2020) – IMDB: 8,3
  • The Liberator (2020) – IMDB: 7,6
  • Love, Death & Robots (2019) – IMDB: 8,5
  • Fast & Furious Spy Racers (2019) – IMDB: 5,5
  • Big Mouth (2017) – IMDB: 7,9
  • Castlevania (2017) – IMDB: 8,3
  • F İs For Family (2015) – IMDB: 8,0
  • Bojack Horseman (2014) – IMDB: 8,7
  • Rick And Morty (2013) – IMDB: 9,2
  • Archer 82009) – IMDB: 8,6

THE MİDNİGHT GOSPEL ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

The Midnight Gospel dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, bir uzay yayıncısının farklı gezegenlere seyahat etmesi konu edilmektedir. Çocuklar ve yetişkinlere için hazırlanan bu dizide dünyalar arasında gezen bir uzay yayıncısının yaşam, ölüm ve var oluş hakkında edindiği bilgilere yer verilmektedir.

THE LİBERATOR ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

The Liberator dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, İkinci Dünya Savaşı döneminde Avrupa içlerinde ilerleyen askerlerin kahramanlık hikayeleri anlatılmaktadır. Özellikle yetişkinlere yönelik hazırlanan bu dizi tarih severlere yönelik hazırlanmıştır.

LOVE, DEATH & ROBOTS ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Love, Death & Robots dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, korkunç yaratıkların hayatları kara komedi şeklinde anlatılmaktadır. Dizide kara komedinin yanı sıra izleyicinin içini ürpertecek sahneler de yer almaktadır.

FAST & FURİOUS SPY RACERS ANİMASYON DSİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Fast & Furious Spy Racers dizisi, dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, devlet kurumunun yasa dışı çeteleri çökertmek için Tony Torerro ve ekibi ile casusluk için anlaşmaları ve bu zorlu görevi üstün sürüş gücü ile yerine getirme çabaları konu edilmektedir.

BİG MOUTH ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Big Mouth dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, Mick Kroll ve Andrew Goldbewrg isimli ergenlik dönemindeki iki arkadaşım stresli ve heyecanlı yaşamları, hayattan zevk almak için verdikleri eğlenceli mücadele konu edilmektedir.

CASTLEVANİA ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Castlevania dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, öteki dünyaya ait olan bir ordunun Dracula tarafından yönetilmesi ve şehri abluka altına alma çabaları karşısında şehri korumak için mücadele veren bir vampir avcısının mücadelesi konu edilmektedir.

F İS FOR FAMİLY ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

F is For Family dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, bireyleri son derece özgür olan Murphy ailesinin yaşantılarından komik kesitler konu edilmektedir. Dizinin konusunun 1970’ li yıllarda geçmesi de ayrıca eğlence sunmaktadır.

BOJACK HORSEMAN ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Bojack Horseman dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, 90’ lı yıllarda televizyon yıldızı olan hem at hem de insan ola karakterin 20 yıl sonra nasıl bir yaşama sahip olduğu konu edilmektedir. Karakter, huysuz tavırları ve buna karşılık porlanta gibi kalbiyle her bölüm maceradan maceraya atılmaktadır.

RİCK AND MORTY ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Rick and Morty dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, işinde oldukça başarılı olan bilim adamı Rick’ in alkolik bir zamanında icat ettiği başka dünyalara alternatif seyahat yöntemini küçük torunu Morty ile birlikte kullanması konu edilmektedir.

ARCHER ANİMASYON DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Archer dizisi, en iyi Netflix animasyon dizilerinden birisidir. Dizide, havalı silahları ve gösterişli vücudu ile düşmanları alt ederken bir yandan da patronu olan annesine hesap vermesi komik olaylar şeklinde anlatılmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

85
834 Paylaşım, 85 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
108
Şaşkın
Başarısız Başarısız
72
Başarısız
Komik Komik
60
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
108
Helal Olsun!
lol lol
24
lol
Aşk Aşk
12
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
108
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
72
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir