64 GB Hafızaya Sahip En Kaliteli Tablet Modelleri


64
624 Paylaşım, 64 points

Bilgisayar ile yapılabilecek hemen her işlemi kolaylıkla yapıldığı tabletler, taşıma ve kullanım kolaylığı sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Her işin yapılabileceği bir tabletin en az 64 GB hafızaya sahip olması gerekir. Bu yazımızda 64 GB Hafızaya Sahip En Kaliteli Tablet Modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Tablet, gün içerisinde tüm aktivitelerin gerçekleştirilebileceği teknolojik cihazlardır. Bilgisayarın yaptığı tüm işlemleri yapabilen tabletler çok daha kolay kullanım ve taşıma özelliğine sahiptir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. İyi ve işe yarayan bir tablet almak için 64 GB hafızalı olan modellerden tercih etmek gerekir.64 GB HAFIZAYA SAHİP EN KALİTELİ TABLET MODELLERİ HANGİLERİDİR?

64 GB Hafızaya Sahip En Kaliteli Tablet Modelleri şu şekilde sıralanır;

  • Lenovo Tab M10 Plus Tablet
  • Apple İpad Mini Tablet
  • Samsung Galaxy Tab S6 Lite Lte Tablet
  • Lenovo Tab M10 Tablet
  • Apple İpad Air 3 Tablet
  • Samsung Galaxy Tab S6 Lite Tablet
  • Lenovo Yoga Smart Tab Tablet
  • Samsung Tab S5e Tablet
  • Concord C – 754 Pie Tablet
  • Vorcom Sx Pro Tablet

LENOVO TAB M10 PLUS TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Lenovo Tab M10 Plus tablet, 10,3 inç büyüklüğünde ekrana sahiptir. Dolby Atmos özellikli iki hoparlöre sahip olan bu tablet, Google Asistan özelliği ile sesli komut kullanarak kolaylık sağlamaktadır. 8 çekirdekli işlemciye sahip olan bu modelde 4 GB RAM’ in yanı sıra 8 MP çözünürlükte arka kamera ve 5 MP çözünürlükte ön kameraya sahiptir.

APPLE İPAD MİNİ TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple iPad Mini tablet, Apple Pencil özelliği sayesinde çizim yapma ve anlık not tutma desteği vermektedir. Hafif ve ince bir yapıya sahip olan tablet 10 saat pil ömrü ile gün boyu rahatlıkla kullanım hakkı sağlamaktadır. 7,9 inç ekrana sahip olan tablette Retina özelliği bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar göz yorgunluğu yaşamadan kullanabilirler. Modelde 8 MP çözünürlükte arka kamera, 7 MP çözünürlükte ön kamera bulunmaktadır.

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LİTE LTE TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Samsung Galaxy Tab S6 Lite LTE tablet, 10,4 inç büyüklükte ekrana sahiptir. 8 çekirdekli işlemciye sahip olan bu tablet, 4 GB RAM desteği sunmaktadır. Tabletin Full HD ekranının yanı sıra 8 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası bulunmaktadır. Güçlü bir görüntü kalitesi sunan bu model, kullanıcıya birden fazla uygulama açma hakkı vermektedir.

LENOVO TAB M10 TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Lenovo Tab M10 tablet, yüksek performanslı tablet modellerinden birisidir. 4 GB RAM kapasitesi bulunan bu tablet, 10,1 inç Full HD ekrana sahiptir. microSD desteği sayesinde 256 GB’ a kadar hafızayı genişletmek mümkündür. Bu tablet modelinde 2 MP çözünürlükte ön kamera ve 5 MP çözünürlükte arka kamera bulunmaktadır.

APPLE İPAD AİR 3 TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Apple iPad Air 3 tablet, hafif ve ince bir tasarıma sahiptir. Bataryasının dayanıklılığı oldukça yüksek olan bu tablet 10 saat kullanım süresi sunmaktadır. A12 Bionic çipi sayesinde yüksek performans sunan tablet sayesinde en güçlü uygulamaları kullanmak mümkündür. 10,5 inç ekran büyüklüğüne sahip olan tablet, Retina ekran özelliği sayesinde görüntü keyfini 2 katına çıkarmaktadır. Apple Pencil desteği sayesinde çizim de yapılabilen bu tablet, 8 MP çözünürlükte arka kamera ve 7 MP çözünürlükte ön kameraya sahiptir.

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LİTE TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Samsung Galaxy Tab S6 Lite tablet, S Pen kalem desteğine sahiptir. Bu sayede her yerde çizin yapmak ve not almak oldukça kolay olmaktadır. 10,4 inç büyüklükte ekrana sahip olan tablet, 8 çekirdekli işlemci kullanmaktadır. Güçlü grafik işlemcisi sayesinde en güçlü oyunlar bile kolaylıkla oynanabilir. 4 GB RAM ve 64 GB hafızaya sahip olan tablette 512 GB microSD kart desteği de bulunmaktadır. Tablette 8 MP çözünürlükte arka kamera ve 5 MP çözünürlükte ön kamera bulunmaktadır.

LENOVO YOGA SMART TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Lenovo Yoga Smart tablet, 10,1 inç Full HD ekran büyüklüğüne sahiptir. 4 GB RAM bulunan tablette birden fazla uygulamayı aynı anda kullanma şansı sunulmaktadır. 8 MP çözünürlükte arka kamera ve 5 MP çözünürlükte ön kamera bulunan tablet, JBL Hi – Fİ hoparlörü sayesinde akıcı bir ses deneyimi sunmaktadır.

SAMSUNG TAB S5E TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Samsung Tab S5e tablet, dörtlü hoparlör sistemine sahip modellerden birisidir. Bu özelliği sayesinde her türlü sesi en net şekilde duymayı sağlamaktadır. 10,5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan tablet, 6 GB TAM desteği ile üstün performans sunmaktadır. 64 GB dahili hafızaya ek olarak 512 GB microSD kart desteğine de sahiptir. Hızlı şarj özelliği bulunan tablet 15 saat aralıksız kullanılabilir.

CONCORD C – 754 PİE TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Concord C – 754 Pie tablet, 10,1 inç HD ekrana sahiptir. IPS ekran teknolojisi sayesinde oldukça kaliteli ekran görüntüsü sunmaktadır. 4 GB RAM bulunan tablette Android 9 işletim sistemi kullanılmaktadır. Tablette 5 MP çözünürlükte arka kamera ve 2 MP çözünürlükte ön kamera bulunmaktadır.

VORCOM SX PRO TABLET ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Vorcom SX Pro tablet, 10 inç büyüklüğünde ekrana sahiptir. 8 çekirdekli işlemcisi bulunan tablette 4 GB RAM bulunmaktadır.  64 GB dahili hafızası bulunan tabletin 128 GB microSD kart desteği de bulunmaktadır. 8 çekirdekli işlemcisi bulunan tablette 5 MP çözünürlükte kamera bulunmaktadır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

64
624 Paylaşım, 64 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
84
Şaşkın
Başarısız Başarısız
48
Başarısız
Komik Komik
36
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
84
Helal Olsun!
lol lol
120
lol
Aşk Aşk
108
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
84
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
48
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir