29 Ekim 2019 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye İnternet


77
757 Paylaşım, 77 points

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, ülkemiz için en önemli günlerden birisidir. Cumhuriyetin ilan edildiği bu özel gün, ülke genelinde büyük bir coşku ile kutlanır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile tüm okullarda özel gösteriler yapılır, her yer bayraklarla süslenir. Şanlı tarihimiz için çok önemli olan bu günde GSM operatörleri de abonelerine çeşitli hediyeler verirler. Bu yazımızda 29 Ekim 2019 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Hediye İnternet hakkında bilgi vereceğiz.

Telefon operatörleri, özel günlerde abonelerine birbirinden güzel ve ilgi çekici hediyeler verir. Özellikle internet paketi ağırlıklı olarak sunulan bu hediyeler, abonelerin gün içerisinde doya doya telefon kullanmasını sağlar.29 EKİM 2019 CUMHURİYET BAYRAMI TURKCELL, VODAFONE, TURK TELEKOM KAMPANYALARI NELERDİR?

Ülkemizde en fazla kullanılan GSM operatörleri olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak birbirinden güzel kampanyalar hazırlamaktadır. Bu kampanyalar kapsamında abonelere gün boyu geçerli bedava internet ve konuşma paketleri verilir.

29 Ekim 2019 tarihi içinde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom abonelerine çeşitli hediyeler hazırlıyor. Bu hediyeler, abonelerin hem internet hem de konuşma haklarını karşılamalarını sağlıyor.

29 EKİM 2019 CUMHURİYET BAYRAMI TURKCELL, VODAFONE, TURK TELEKOM HEDİYELERİ NASIL ALINIR?

29 Ekim 2019 Cumhuriyet Bayramı kapsamında Turkcell, Vodafone, Türk Telekom abonelerine verilecek olan hediye internetten yararlanmak için abonelerin herhangi bir çaba sarf etmesi gerekmiyor. Operatörler, bu tür özel günlerde verdikleri hediyeler için herhangi bir işlem yapılmasını beklemiyorlar. Normal şartlarda hediye kampanyalarına katılım şartı koyan operatörler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi özel günler için kayıtsız şartsız tüm abonelerine hediyelerini ücretsiz olarak sunuyor.

Bu kapsamda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri herhangi bir katılıma ihtiyaç duymadan otomatik olarak tanımlanacak olan hediye internetlerini kullanabilecek. Operatörler, abonelerine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediye internet hakkını tanımladıkları andan itibaren bilgilendirme mesajı ile kullanım haklarının başladığını söyleyecekler. Bilgilendirme mesajının ardından tüm operatör aboneleri, 29 Ekim bedava internet haklarını kullanmaya başlayabilecekler.

 

29 EKİM 2019 TURKCELL BEDAVA İNTERNET KAPMANYASI NEDİR?

Turkcell, abonelerine her yıl Turkcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel hediye kampanyası düzenlemektedir. Turkcell geçmiş yıllarda abonelerine 29 Ekim Cumhuriyet bayramı hediyesi olarak BİP üzerinden 1000 dakika, 1 GB internet her yöne 500 dakika ve 1000 SMS vermiştir. Turkcell’ in bu sene de benzer bir hediye paketi vermesi beklenmektedir.

29 EKİM 2019 VODAFONE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone, abonelerine her yıl Vodafone 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel hediye kampanyası düzenlemektedir. Vodafone geçmiş yıllarda da abonelerine 29 Ekim Cumhuriyet bayramı hediyeleri dağıtmıştır. Bu yıl 29 Ekim günü de Vodafone abonelerine çeşitli hediye paketleri verilmesi beklenmektedir.

29 EKİM 2019 TURK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom, abonelerine her yıl Türk Telekom 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel hediye kampanyası düzenlemektedir. Türk Telekom geçmiş yıllarda da abonelerine 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı hediyeleri dağıtmıştır. Bu yıl 29 Ekim günü de Türk Telekom abonelerine çeşitli hediyeler verilmesi beklenmektedir.

29 EKİM 2019 TURKCELL, VODAFONE, TURK TELEKOM HEDİYE İNTERNET PAKETLERİ NELERDİR?

29 Ekim 2019 Cumhuriyet bayramı ile ilgili olarak Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom abonelerinden herhangi bir hediye açıklaması gelmemiştir. Her yıl hediye veren GSM operatörlerinin bu sene de 29 Ekim için internet hediyesi vermesi beklenmektedir. 29 Ekim 2019 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom internet hediyesi ile ilgili gelişme olduğu zaman buradan bilgilendirme yapılacaktır.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

77
757 Paylaşım, 77 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
222
Şaşkın
Başarısız Başarısız
699
Başarısız
Komik Komik
208
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
150
Helal Olsun!
lol lol
206
lol
Aşk Aşk
154
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
137
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
83
Kazandım!
Pinar

12 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Valla hepsi yalan dolan özellikle vadofone adamlar hediye muhabbetini o kadar uzak ki ilk fırsatta degistirecegim