2021’in Yeni Çıkan En İyi Filmleri


52
494 Paylaşım, 52 points

Birbirinden ilgi çekici konulara sahip olan filmler, her sene vizyona girmeye devam ediyor. 2021 yılının ilk aylarında da birbirinden ilgi çekici filmler sinema severler ile buluşmaya devam ediyor. Bu yazımızda 2021’in Yeni Çıkan En İyi Filmleri hakkında bilgi vereceğiz.

Sinema severler için her sene vizyona birbirinden ilgi çekici filmler girmeye devam ediyor. Aksiyon, dram, komedi, bilim kurgu ve macera türünde birçok film 2021 yılı içerisinde de vizyona gireren sinema severlerle buluştu.2021’İN YENİ ÇIKAN EN İYİ FİLMLERİ HANGİLERİDİR?

2021’in Yeni Çıkan En İyi Filmleri şu şekilde sıralanır;

 • Zack Snyder’s Justice League (2021) – IMDB: 8,7
 • The Mauritanian (2021) – IMDB: 7,4
 • Cherry (2021) – IMDB: 6,6
 • Raya And The Last Dragon (2021) – IMDB: 7,5
 • Moxie (2021) – IMDB: 6,7
 • The Dig (2021) – IMDB: 7,2
 • Drishyam 2 (2021) – IMDB: 8,8
 • Judas And The Black Messiah (2021) – IMDB: 7,8
 • Palmer 82021) – IMDB: 7,3
 • The White Tiger (2021) – IMDB: 7,2
 • The Sungerbob Movie: Sponge On The Run (2021) – IMDB: 6,0
 • Nomadland (2021) – IMDB: 7,6

ZACK SNYDER’S JUSTİCE LEAGUE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Zack Snyder’s Justice League filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, takım lideri olan Süperman’ in çabalarının boşa olmadığını fark eden Batman ve Diana Prince ile güçlerini birleştirmeleri ve dünyayı yaklaşan bir felakete karşı korumak için mücadele etmeleri konu edilmektedir. Film yaklaşık 4 saat sürmektedir.

THE MAURİTANİAN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Mauritanian filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, ortalama 10 yıldır yargılanmayı bekleyen, suçsuz olduğunu söylemesine rağmen kimseyi kendisine inandıramayan ve umudu kırılan Mohamedou Ould Slahi’ nin gerçek hayat hikayesi konu edilmektedir.

CHERRY FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Cherry filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, Irak’ ta yaşanan savaştan dönen eski bir asker ve ordu doktoru olan genç bir adamın savaştan söndükten sonra psikolojik sorunlar yaşamaya başlaması ve her geçen gün daha kötü bir hale gelmesi anlatılmaktadır.

 

RAYA AND THE LAST DRAGON FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Raya and the Last Dragon filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, eski yıllarda dünyanın birçok bölgesinde ejderhaların yaşamasına karşılık filmin geçtiği dönemde sadece Sisu adı verilen bir ejderhanın olmasına karşılık bu ejderhayı bulmak için büyük bir maceraya atılan genç savaşçı Lumandra’ nın hikayesi konu edilmektedir.

MOXİE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Moxie filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, henüz lise öğrencisi olan 15 yaşındaki Carter isimli genç kızın okuldaki erkek baskınlığının artmasına karşılık feminist bir devrim başlatması ve annesinin de desteği ile okul içerisinde yeni bir hareket başlatacak ekip kurması konu edilmektedir.

THE DİG FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Dig filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, İkinci Dünya Savaşı’ nun hemen öncesinde zengin bir dul olan Edith Pretty’ nin sahip olduğu arazide bulunan mezar höyüklerini kazması için Arkeolog Basil Brown ile anlaşması ve başlayan kazı çalışmaları sonucunda elde edilen bulguların İngiltere genelinde büyük olaylara neden olması konu edilmektedir.

DRİSHYAM 2 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Drishyam 2 filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, Hindistan ‘da başlatılan bir soruşturma ve bu soruşturma sırasında tehdit edilen bir ailenin yaşadığı heyecan ve gerilim dolu olaylar konu edilmektedir.

JUDAS AND THE BLACK MESSİAH FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Judas and the Black Messiah filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, genç bir aktivist olan Fred Hampton’ un siyahilerin katledilmesini engellemek ve daha iyi şartlarda yaşamasını sağlamak için Black Panther Party başkanı olması ve çevresindeki insanları isyana teşvik etmesine karşılık FBI tarafından takibe alınması konu edilmektedir.

PALMER FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Palmer filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, üniversite yıllarında oldukça popüler olan Eddie Palmer isimli gencin bir cinayet ile suölanması ve 10 yıl cezaevinde kalması sonrasında dışarı çıktığında hayatını yeniden şekillendirmek için büyükannesinin yanına dönmesi ancak geçmişinden bir türlü kurtulamaması konu edilmektedir.

THE WHİTE TİGER FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The White Tiger filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, ABD’ den yeni dönen Ashok ve Pinky isimli çiftin şoförlüğünü yapan akıllı be hırslı Balram Halwai isimli köylü çocuğun zengin insanlar gibi yaşamak amacı ile tehlikeli ve bambaşka yollara sapması konu edilmektedir.

THE SPONGEBOB MOVİE: SPONGE ON THE RUN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, Sünger Bob ‘ un kedisi olan Gary’ nin Posedion tarafından kaçırılarak Atlantik City’ e götürülmesinin ardından kedisini bulmak için yola düşen Sünger Bob ve arkadaşlarının yaşadıkları maceralar konu edilmektedir.

NOMADLAND FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Nomandland filmi, 2021 yılında çıkan yeni filmlerden birisidir. Filmde, 1960’ lı yıllarda 60 yaşında olan ve Nevada’ da yaşayan Fern isimli kadının o dönemdeki ekonomik çöküşten etkilenmesi ve tüm birikimini kaybetmesi sonrasında bir karavan ayarlayıp göçebe hayatı yaşamaya başlaması konu edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

52
494 Paylaşım, 52 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
24
Şaşkın
Başarısız Başarısız
108
Başarısız
Komik Komik
97
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
25
Helal Olsun!
lol lol
61
lol
Aşk Aşk
48
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
24
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
108
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir