2021’de Ülkemizde Satışa Çıkan Yeni Otomobil Modelleri!


74
724 Paylaşım, 74 points

Her yıl birçok marka yeni araç modellerini satışa çıkartıyor. 2021 yılının ilk günlerinde de birçok markaya ait yeni otomobil modelleri araç almak isteyen vatandaşların beğenisine sunuldu. Bu yazımızda 2021’de Ülkemizde Satışa Çıkan Yeni Otomobil Modelleri! Hakkında bilgi vereceğiz.

Corona virüs pandemisinin damgasını vurduğu 2020 yılı, özellikle otomotiv sektörü için çok çalkantılı bir yıl oldu. Corona virüs salgınının ilk dönemlerinde durma noktasına gelen sektör, yaz aylarından itibaren biraz olsun hareketlenmeye başladı.2021’DE ÜLKEMİZDE SATIŞA ÇIKAN YENİ OTOMOBİL MODELLERİ NELERDİR?

2021 yılının ilk ayında otomotiv sektörünü canlandırmak ve eski günlerine döndürebilmek adına birçok marka yeni modellerini otomobil tutkunlarının beğenisine sundu. Piyasaya sürülen bu yeni modeller, markaların bayilerinde sahiplerini bekleyecek.

2021’de Ülkemizde Satışa Çıkan Yeni Otomobil Modelleri şu şekilde sıralanıyor;

 • Audi A3
 • Audi Q2
 • Audi Q3
 • Audi A1
 • Citroen C4
 • Fiat Egea
 • Fiat Cross
 • Hyundai Tuscon
 • Hyundai Elantra
 • KIA Sorento
 • KIA Cerato
 • Nıssan Juke
 • Nıssan Leaf
 • Opel Mokka
 • Peugeot 208
 • Renault Coupe

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN AUDİ A3 OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Audi A3 otomobil modeli, Alman otomobil markasının en yeni modellerinden birisi. Markanın kompakt modellerinden birisi olan A3, Türkiye’ de hibrit motor ile satışa sunulacak.  Markanın bu yeni modelinin Volkswagen, Golf, seat LEon ve Skoda Octavia ile aynı platformu paylaşması bekleniyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN AUDİ Q2 OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Audi Q2 otomobil modeli, Alman otomobil markasının bir diğer yeni modellerinden birisi. Makyajlı Q2 olarak nitelendirilen bu yeni model genel hatları ile önceli modeli ile aynı olsa da motor özellikleri makyajlanmış hali ile otomobil sevenlerin beğenisine sunulacak.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN AUDİ Q3 OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Audi Q3 otomobil modeli, Alman otomobil markasının bir diğer yeni modelidir. 2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkması beklenen bu model, şimdiden markanın tutkunları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN AUDİ A1 OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Audi A1 otomobil modeli, Alman otomobil markasının bir diğer yeni modelidir. Markanın en küçük modellerinden birisi olan A1’in 2021 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor. İkinci nesil ile Türkiye’ ye gelecek olan Audi A1, bir üst sınıfına yakın özellikleri ile dikkat çekiyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN CİTROEN C4 OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Citroen C4 otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Kompakt modeller arasında yer alan C4, hatchbackten çok crossover görünümü ile dikkat çeken hibrit motorlu modellerden birisi olarak Mayıs ayında piyasaya sürülecek.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN FİAT EGEA OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Fiat Egea otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Egea’ nın makyajlanmış hali olan bu yeni model SUV özelliklerinin yanı sıra geliştirilmiş hatchback karoser özelliklerine de sahip. Yeni Egea’ da 1,4 litrelik benzinli ünitenin yerine üç silindirli 100 beygirlik yeni güç seçeneği sunulacak.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN FİAT CROSS OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Fiat Cross otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Cross modeli de aynı Egea’ da olduğu gibi markanın makyajlanmış otomobilleri arasında yer alıyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN HYUNDAİ TUSCON OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Hyundai Tuscon otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Öncü modelinden farklı olarak uzun ve kısa olacak şekilde iki yeni gövde tipi ile sunulan bu yeni model araçta hibrit motor bulunuyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN HYUNDAİ ELANTRA OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Hyundai Elantra otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Son yıllarda özellikle Rusya’ da yüksek oranda satılan model, 2021 yılı içerisinde Türkiye’ de de satışa sunulacak.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN KIA SORENTO OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan KIA Sorento otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Hibrit motor seçeneği ile sunulan bu otomobil, daha köşeli tasarımı sayesinde markanın öncülerinden olmayı başardı. Aracın en önemli özelliği, 7 kişilik koltuk sunması.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN KIA CERATO OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan KIA Cerato otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Dizel motor ve otomatik şanzıman özelliğinin yanı sıra kompakt modellerden birisi olarak da gösterilen modele büyük ilgi gösterilmesi bekleniyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN NISSAN JUKE OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Nıssan Juke otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Markanın bu modelinde araç boyutları biraz daha büyütüldü. 3 silindirli 115 beygir gücünde benzinli motoru bulunan otomobil modeli olarak hazırlandı.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN NISSAN LEAF OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Nissan Leaf otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Leaf modelinde 40 kwh gücünde elektrikli motor bulunur. 148 beygir 320 nm tork üretimi yapan maodek, e – pedal özelliğini de sunuyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN OPEL MOKKA OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEİDR?

2021 yılında satışa çıkan Opel Mokka otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Alman markaya ait bu yeni model, elektrikli motor seçeneği sunuyor. 50 kwh kapasiteli bataryaya sahip olan model, tek şarj ile 320 km yol gidebiliyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN PEUGEOT 208 OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Peugeot 208 otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. Öncüsüne göre birçok farklı özelliği sunan model, 100 kg daha hafif olma özelliği ve elektrikli motoru ile dikkat çekiyor. Üç farklı benzinli motoru ile fark yaratan otomobik, 100 beygir gücünde 1,5 litre dizel motoru ile birlikte sunuluyor.

2021 YILINDA SATIŞA ÇIKAN RENAULT COUPE OTOMOBİL ÖZELLİKLERİ NEDİR?

2021 yılında satışa çıkan Renault Coupe otomobil modeli, markanın yeni modellerinden birisidir. SUV modeli olarak hazırlanan bu model dış tasarımı ile Kadraj modelinden izler taşıyor. Clio modelinin kokpitini de benzer şekilde kullanan araç, 1,5 litre dizel motor seçeneği ile sunuluyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

74
724 Paylaşım, 74 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
120
Şaşkın
Başarısız Başarısız
84
Başarısız
Komik Komik
72
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
120
Helal Olsun!
lol lol
36
lol
Aşk Aşk
24
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
120
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
84
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir