2020 Yılında İzleyici İle Buluşan IMDB Puanı Yüksek 16 Film Önerisi


89
874 Paylaşım, 89 points

Her yıl olduğu gibi 2020 yılı içerisinde de birçok film izleyiciler ile buluştu. Farklı tarzlarda çekilen bu filmler, hemen her türden hoşlananlar için seçenekler sunmayı başarıyor. Bu yazımızda 2020 Yılında İzleyici İle Buluşan IMDB Puanı Yüksek 16 Film Önerisi hakkında bilgi vereceğiz.

2020 yılı içerisinde yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen birçok film izleyiciler ile buluşmayı başardı. Film eleştirmenlerinden tam not almayı başaran birçok film, 2020 yılı içerisinde izleyiciler ile buluştu. Vizyona giren filmlerin IMDB puanlarının yüksek olması da dikkatlerden kaçmadı.2020 YILINDA İZLEYİCİ İLE BULUŞAN IMDB PUANI YÜKSEK 16 FİLM ÖNERİSİ NELERDİR?

2020 Yılında İzleyici İle Buluşan IMDB Puanı Yüksek 16 Film Önerisi şu şekildedir;

 • Tenet (2020) – IMDB: 7,6
 • Greyhound (2020) – IMDB: 7,0
 • The Trial Of The Chicago 7 (2020) – IMDB: 7,8
 • Enola Holmes (2020) – IMDB: 6,6
 • Run (2020) – IMDB: 6,7
 • The Devil All The Time (2020) – IMDB: 7,1
 • Mulan (2020) – IMDB: 5,5
 • The Old Guard (2020) – IMDB: 6,7
 • 21 Bridges (2020) – IMDB: 6,6
 • Bad Education (2020) – IMDB: 7,2
 • Extraction (2020) – IMDB: 7,0
 • A Quiet Place Part II (2020) – IMDB: 7,0
 • The Way Back (2020) – IMDB: 7,1
 • The Invisible Man (2020) – IMDB: 7,3
 • Bad Boys For Life (2020) – IMDB: 7,2
 • Onward (2020) – IMDB: 7,6
 • The Call Of The Wild (2020) – IMDB: 6,9
 • Sonuç The Hedgehod (2020) – IMDB: 6,7
 • Birds Of Prey: And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn (2020) – IMDB: 6,1

TENET FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Tenet filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, yeni bir dünya savaşını engellemek için seçilmiş olan bir kahramanın yaşadığı olaylar konu edilmektedir. Gerçek bir zaman kavramından daha ötede uluslararası casusluk arenasında mücadele etmek için seçilmiş olan kahraman, gelen büyük tehlikeyi durdurmak için başkalarından da yardım almak zorunda kalacaktır.

GREYHOUND FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Greyhound filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, ABD’ nin 2. Dünya Savaşı’ na girmeden birkaç gün öncesi detaylı olarak anlatılmaktadır. Çok önemli bir konumda olan müttefik konvoyunun denizde hırçın dalgalar ile mücadele ederken bir yandan da suyun altından hareket eden Alman denizaltıları ile mücadele etmesi konu edilmektedir.

THE TRİAL OF THE CHİCAGO 7 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Trial Of The Chicago 7 filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, Chicago’ da gerçekleştirilecek olan Demokratik Ulusal Kongresi sırasında bir ayaklanma gerçekleştirmeye çalışan kesimlerin bir araya gelmesi ve büyük şiddet olaylarını başlatmasına karşılık bu olaylardan sorumlu olduğu iddia edilen 7 kişinin mahkemede verdikleri mücadele anlatılmaktadır.

ENOLA HOLMES FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Enola Holmes filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, Ünlü İngiliz dedektifi olan Sherlock Holmes’ in kız kardeşi olan Enola Holmes’ in 16. Yaş gününde annesinin bir den ortadan kaybolması ve abilerinden annesi konusunda yardım desteği alamayan genç kızın evden kaçarak annesini bulmak için verdiği mücadele konu edilmektedir.

RUN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Run filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, annesi tarafından herkesten ve her şeyden uzakta yetiştirilmiş gen ve güzel bir kızın belirli bir yaşa geldikten sonra annesinin neden kendisini gizlediğini düşünmeye başlaması ve bambaşka gerçekler ile yüzleşmesi konu edilmektedir.

THE DEVİL ALL THE TİME FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Devil All The Time filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, Ohio’ da farklı geçmişlerden gelmiş olan bir grup insanın yaşadıkları ortamda her geçen gün artan kötülük ve suçlara karşı sevdiklerini koruma çabaları konu edilmektedir.

MULAN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Mulan filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, kadınların sadece çocuk doğurmak ve kocasını mutlu etmek için yaşadığı bir dönemde Çin İmparatorluğu’ nu korumak için hasta babası yerine erkek kılığına girerek savaşa katılan genç bir kızın yaşadıklarını anlatmaktadır.

THE OLD GUARD FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Old Guard filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, uzun yıllardır paralı asker olarak görev yapmak ve ölümsüzler olarak anılan bir grup savaşçının son görevlerinde başarısız olmalarının ardından kendileri gibi özel olan bir başkasının varlığını öğrenmeleri ve onu da kendilerine katılmaya ikna etme çabaları konu edilmektedir.

21 BRİDGES FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

21 Bridges filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, çok küçük yaşta polis olan babasını kaybeden ve onun gibi polis olmaya karar vermiş olan bir dedektifin bir uyuşturucu soygunu sırasında 8 polisin öldürülmesi olayını araştırma görevini alması ve ardından olayın iç yüzünde neler olduğunu öğrenmesi anlatılmaktadır.

BAD EDUCATİON FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bad Education filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, her gün baştan aşağıya jilet gibi giyinen ve dört dörtlük bir hayat yaşamasıyla bilinen herkesin güvenini kazanmış olan Frank isimli karakterin hayatını incelemeye karar vermiş bir gazetecinin gerçekleri ortaya çıkarması konu edilmektedir.

EXTRACTİON FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Extraction filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, hayatta kalmak için bir sebebi kalmamış korkusuz ve çok cesur bir paralı askerin kendisine verilmiş çok zor bir kurtarma görevini üstlenmesi ve Hindistan’ ın en büyük suç baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için verdiği zorlu mücadele konu edilmektedir.

A QUİET PLACE PART II FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

A Quiet Place Part II filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, hayatta kalma için seslerinden vazgeçmiş ve hiçbir koşulda konuşmayan bir ailenin saldırılardan kurtulduktan sonra yeni bir hayata başlama çabaları konu edilmektedir.

THE WAY BACK FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Way Back filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, aile vakfını ve eşini kaybettikten sonra bunalıma giren ve bağımlılık ile mücadele eden eski bir basketbol yıldızının farklı ırklardan oluşan bir basketbol takımının koçluğunu isteksiz bir şekilde alması ve ardından bu takımı şampiyonluğa taşımak için verdiği mücadele konu edilmektedir.

THE INVİSİBLE MAN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Invisible Man filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, kontrolcü erkek arkadaşına daha fazla dayanamayan Cecilia’ nın evden kaçması ve kendisine tehlike oluşturan her şeyden uzaklaşmaya çalışması sırasında erkek arkadaşının intihar ettiği ve tüm servetini ona bıraktığı haberini almasının ardından bunun bir tuzak olduğunu düşünmesi ve yaşadıkları konu edilmektedir.

BAD BOYS FOR LİFE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bad Boys For Life filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, uyuşturucu satıcılarına karşılık sert bir mücadele veren iki polisin uyuşturucu baronu ve aynı zaman da soğukkanlı bir katil olan Armando Armas’ ın peşine düşmesi ve bu takip sırasında yaşadıkları komik ve macera dolu olaylar konu edilmektedir.

ONWARD FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Onward filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, babalarını küçük yaşlarda kaybetmiş olan ili kardeşin babaları ile son bir gün geçirme fırsatı sağlayan bir büyü olduğunu öğrenmeleri ve bu büyüye sahip olmak için girdikleri konik macera konu edilmektedir.

THE CALL OF THE WİLD FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

The Call Of The Wild filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, mutlu hayatı bir anda tepetaklak olmuş Buck isimli köpeğin önce posta dağıtım elemanı olması ve sonrasında liderliğe kadar uzanan dram dolu hikayesi konu edilmektedir.

SONİC THE HEDGEHOG FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Sonic The Hedgehog filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, peşinde olan görevlilerden kurtularak şeytani doktorun elinde bulunan yüzüğü geri almak isteyen Sonic’ in devlet kademeleri tarafından da aranmaya başlamasıyla birlikte daha da zorlayan macera dolu hikayesi konu edilmektedir.

BİRD OF PREY: AND THE FANTABULOUS EMANCİPATİON OF ONE HARLEY QUİNN FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bird of Prey: And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn filmi, 2020 yılında vizyona giren filmlerden birisidir. Filmde, mafya babası tarafından kaçırılmış genç bir kızın kanun savaşçısı olarak bilinen Helena Bertinelli ve yakın dövüş ustası Dinah Laurel tarafından kurtarılma hikayesi konu edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

89
874 Paylaşım, 89 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir