2020 Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?


67
635 Paylaşım, 67 points

2020 yılına az bir zaman kala bankalar yeni yıl kredileri hakkında bilgi vermeye başladı. Oldukça uygun şartlarda sunulan yeni yıl kredileri, kredi çekme niyetinde olan banka müşterilerine birçok avantaj sağlamaktadır. Bu yazımızda 2020 yeni yıl kredisi veren bankalar hangileridir sorusuna cevap vereceğiz.

Bankalar her yıl sonunda yeni bir yılı karşılama kredisi olarak yeni yıl kredisi hazırlarlar. Yeni yıl kredisi hem uygun faiz oranları hem de uzun vadelerle sunulduğu için birçok kişi için daha fazla tercih edilir. 2019 yılının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde bankaların hazırladığı yeni yıl kredileri merak edilmeye başladı.2020 YENİ YIL KREDİSİ VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

2020 yılına özel yeni yıl kredisi hazırlayan bankaların sayısı her geçen gün artıyor. Birbirinden avantajlı kredi seçenekleri hazırlayan bankalar, yavaş yavaş yeni yıl kredilerinin ayrıntılarını da paylaşmaya başladı. 2020 yeni yıl kredisi veren bankalar şu şekilde sıralanıyor;

  • Garanti Bankası 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • Denizbank 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • Vakıfbank 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • QNB Finansbank 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • Akbank 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • Alternatif Bank 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • TEB 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • Ziraat Bankası 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • Türkiye İş Bankası 2020 Yeni Yıl Kredisi
  • ING Bank 2020 Yeni Yıl Kredisi

GARANTİ BANKASI 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

Garanti Bankası 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. Gelir durumu göz önünde bulundurularak verilecek olan bu krediden yararlanmak için banka şubelerine gitmek ya da Garanti Bankası internet sitesi üzerinden başvuruda bulunmak yeterli olacaktır. Garanti Bankası 2020 yeni yıl kredisi başvurusunda bulunan kişilerin öncelikle kredi sicilleri incelenecektir. Kredi notu ve sicilinin uygun olması durumunda başvuru yapan kişiye yeni yıl kredisi verilir. Garanti Bankası, kendi banka müşterilerine internet bankacılığı üzerinden  20 bin TL’ye kadar kredi fırsatı da sunmaktadır.

DENİZBANK 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

Denizbank 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında emeklilere 65 bin TL, bireysel müşterilere ise 55 bin TL kredi fırsatı sunmaktadır. Denizbank üzerinden kredi notu yüksek olan ve sigortasız çalışan ev hanımlarına da kredi fırsatı verilmektedir. Denizbank 2020 yeni yıl kredisi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler cep telefonlarından KREDIM – T.C. kimlik numarasını yazarak 3280’e SMS gönderebilirler.

VAKIFBANK 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

Vakıfbank 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 90 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunulmaktadır. Vakıfbank yeni yıl kredisinden yararlanmak için başvuru yapan kişilerin kredi notunun yüksek olması ve uzun süredir sigortalı olarak çalışıyor olması şartları aranmaktadır. Vakıfbank üzerinden yeni yıl kredisi almak isteyenler, banka şubesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Maaşını Vakıfbank üzerinden alanların ise Vakıfbank Mobil üzerinden kredi başvurusu yapma şansı da bulunmaktadır.

QNB FİNANSBANK 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

QNB Finansbank 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 30 bin TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak kredi çekme fırsatı sunulmaktadır. SMS kredi avantajı ile sunulan yeni yıl kredisine başvuruda bulunmak için T.C. kimlik numarasını 5030’a SMS göndermek yeterli olacaktır. Hızlı kredi başvurusunun sonucunda kısa sürede kredi ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir dönüş sağlanacaktır.

AKBANK 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

Akbank 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 60 ay vadeli olarak kredi fırsatı sunulmaktadır. Akbank müşterileri, kredi başvurularını Akbank Direkt Bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirler. Hızlı başvuru sonucunda yeni yıl kredisi de kısa sürede sonuçlanacaktır.

ALTERNATİF BANK 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

Alternatif Bank 2020 yeni yıl kredisi kapsamında 30 bin TL kredi çekme fırsatı sunulmaktadır. Alternatif Bank kredi başvuruları banka şubeleri üzerinden gerçekleştirilir. Başvuru sırasında gelir belgesi ve nüfus cüzdanı olması yeterlidir. Başvurular kısa sürede değerlendirmeye alınacak ve cevap verilecektir.

TEB 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

TEB 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 30 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunulmaktadır. TEB, tamamen dijital bankacılık üzerine kurulu olduğu için başvuruların da internet üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapılan başvuruların sonucunda kısa sürede olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

ZİRAAT BANKASI 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

Ziraat Bankası 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 20 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunulmaktadır. 36 ay vadeli olarak sunulan bu krediden yararlanmak için Ziraat Bankası şubelerine gitmek gerekir.

TÜRKİYE İŞ BANKASI 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

Türkiye İŞ Bankası 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 100 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunulmaktadır. Kredi başvuruları için banka şubeleri ile birlikte SMS başvurusu da gerçekleştirilebilir. SMs ile yeni yıl kredi başvurusu için NAKIT – T.C. kimlik numarası – Kredi tutarı – Aylık gelir yazılarak 4402’ye SMS göndermek yeterli olacaktır. Kredi başvuruları kısa sürede sonuçlanmaktadır.

ING BANK 2020 YENİ YIL KREDİSİ NEDİR?

ING Bank 2020 yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında 15 bin TL kredi fırsatı sunulmaktadır. 36 ay vadeli olarak sunulan yeni yıl kredisinden yararlananlara ekstradan 3 ay ertelemeli kredi fırsatı da sunulmaktadır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

67
635 Paylaşım, 67 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
72
Şaşkın
Başarısız Başarısız
36
Başarısız
Komik Komik
24
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
76
Helal Olsun!
lol lol
109
lol
Aşk Aşk
96
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
73
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
36
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir