20 Bin Lira Sermayeyle Yapılabilecek Karlı İşler Nelerdir?


78
744 Paylaşım, 78 points

Her ne kadar 20 Bin lira günümüzde iş kurmak için az bir miktar olarak düşünülse de, 20 Bin lira sermayeyle yapılabilecek karlı işler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sermayesi az olmasına rağmen kazanç oranı yüksek olan işler hakkında öneriler sunduğumuz bu yazımızda, 20 Bin lira sermayeyle yapılabilecek karlı işler listesinden kendinize uygun olanı seçerek, hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  • TANTUNİ DÜKKANI

İster bayilik olarak isterseniz kendi markanızı kurarak rahatlıkla açılabilecek işlerden birisi olan tantuni dükkanı, özellikle bölgesine göre iyi getirisi olan işler arasında yer almaktadır. Her ne kadar 20 Bin TL bu iş için yeterli gelmiyor olsa da, bu civardaki bir ön ödemeyle tantunici dükkanı açmanız mümkündür.  • OTO YIKAMA

Özellikle işlek yerlere açabileceğiniz oto yıkama dükkanı, 20 Bin Lirayla yapılabilecek karlı işler arasındadır. Sermaye olarak oldukça az olan ancak getiri olarak iyi kazançlar elde etmenizi sağlayacak oto yıkama dükkanı, kar marjı en yüksek olan işler arasında yer almaktadır.

  • ÇAY OCAĞI

Her ne kadar basit bir öneri gibi gelmiş olsa da, işleyecek bir yere açacağınız çay ocağı ile harcayacağınız 20 Bin lirayı, birkaç ayda rahatlıkla çıkarmak mümkündür.

  • ÇİÇEKÇİ AÇMAK

Yine her işte olduğu gibi bu işte de yerine dükkan açmak, rahatlıkla güzel paralar kazanmanızı sağlayacaktır. 20 Bin liraya rahatlıkla açabileceğiniz işler arasında yer alan çiçekçi dükkanına, başlangıçta kira masrafından çok fazlasını harcamanıza gerek kalmadan açmanız mümkündür.

  • AL SAT YAPMAK

20 Bin lira sermayeyle yapılabilecek karşı işler arasında, al sat işleri yapmakta hem daha serbest bir çalışma ortamı sağlayacak, hem de güzel karlar elde etmenize imkan tanıyacaktır. Satabileceğiniz birçok farklı ürünün satışını farklı platformlardan yaparak, az sermayeyle para kazanmanız mümkündür.

  • SERACILIK

Başlangıç olarak küçük alanlarla başlayıp yapabileceğiniz işler arasında yer alan seracılık, mevsimi olmayan sebzelerin üretilmesi nedeniyle oldukça karlıdır. Özellikle pazarlamasını da sizin yapmanız halinde, seracılık işini büyütmeniz ve büyük paralar kazanmanız mümkündür.

  • EMLAKÇILIK

Belki de 20 Bin lira sermayeyle yapılabilecek karlı işler arasında en az maliyet gerektiren işlerden birisi, emlakçılık yapmaktır. Küçük bir dükkan kiralayarak yapabileceğiniz bu iş, güzel paraların kazanıldığı işler arasındadır. Ancak araçsız bu işi yapmanın oldukça zor olduğunu da önemle belirtelim.

20 Bin lirayla yapılabilecek karlı işler hakkında öneriler sunduk. Sizinde aklınızda olan getirisi güzel işleri, yorum kısmından bizimle paylaşarak diğer kullanıcılarımızın istifadesine sunabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

78
744 Paylaşım, 78 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
39
Şaşkın
Başarısız Başarısız
125
Başarısız
Komik Komik
116
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
37
Helal Olsun!
lol lol
74
lol
Aşk Aşk
63
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
38
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
123
Kazandım!
Negatif

Negatif eğilimlerinizi Pozitif bakış açısına çevirmek bizim işimiz

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir