100.000 TL Sermaye ile Yapılacak 5 İş Fikri!


61
594 Paylaşım, 61 points

Günümüzde birçok kişi kendi işinin patronu olmak için elindeki maddi imkanlar dahilinde iş yeri açmaktadır. Girişimcilerin tercih edebileceği çok sayıda iş fikri bulunur. Özellikle belirli tutarın üzerinde sermayeye sahip olmak, bu seçenekleri daha da genişletecektir. Bu yazımızda 100.000 TL Sermaye ile Yapılacak 5 İş Fikri! Hakkında bilgi vereceğiz.

100 bin TL ile yapılabilecek birçok iş fikri bulunmaktadır. Bu iş fikirleri arasında yapılabilecek ve kişinin ilgi alanına yakın olan bir sektör seçilerek sermaye akıllı bir şekilde . 100 bin TL sermaye ile birçok kazançlı işe girmek mümkündür.100.000 TL SERMAYE İLE YAPILACAK 5 İŞ FİKRİ NELERDİR?

100.000 TL Sermaye ile Yapılacak 5 İş Fikri şu şekilde sıralanır;

  • Halı saha açmak
  • Çiğköfte dükkanı açmak
  • Beyaz eşya bayiliği almak
  • E – ticaret yapmak
  • Giyim marka bayiliği almak

100 BİN TL SERMAYE İLE HALI SAHA AÇMAK

100 bin TL sermaye ile halı saha açmak, en karlı iş fikirlerinden birisidir. Halı saha, açmak isteyen bir girişimci, 100 bin TL sermaye ile orta ölçekli bir saha açma şansına sahip olacaktır. Halı saha, son yıllarda çok rağbet gören merkezlerin başında gelmektedir. Hemen her akşam ve gün içerisinde müşteri garantisi veren halı saha işi sayesinde aylık en az 5 – 10 bin TL kazanç elde etmek mümkün olacaktır. Bu durumda kısa sürede sermayeyi tekrar kazanmak ve kara geçmek mümkün olacaktır.

100 BİN TL SERMAYE İLE ÇİĞKÖFTE DÜKKANI AÇMAK

100 bin TL sermaye ile çiğköfte dükkanı açmak, en karlı iş fikirlerinden birisidir. Çiğköfte tutkunları için çok büyük bir öneme sahip olan çiğköfte dükkanları özellikle son yıllarda oldukça popüler girişimcilik fikirlerinin başında yer almaktadır. Kendi işini yapmak isteyen kişi, 100 bin TL sermayesi ile ister kendisine özel bir marka ile çiğköfte dükkanını açabileceği gibi var olan popüler çiğköfte markalarından bayilik alarak da bu sektöre katılmak mümkün olacaktır.

100 BİN TL SERMAYE İLE BEYAZ EŞYA BAYİLİĞİ ALMAK

100 bin TL sermaye ile beyaz eşya bayiliği almak, en karlı iş fikirlerinden birisidir. Sermayesi ile karlı bir iş yapmak isteyenlerin büyük çoğunluğu, bu tercihlerini beyaz eşya bayiliğinden yana kullanmaktadır. Ölmeyen mesleklerden birisi olarak gösterilebilecek olan beyaz eşya bayiliği, her dönem ihtiyaç duyulan beyaz eşya satışı yaptığı için her daim kazanç sunacaktır. 100 bin TL sermaye ile beyaz eşya markalarından bayilik aşınabilir ve kısa sürede karlı bir iş sahibi olma şansına sahip olunabilir.

100 BİN TL SERMAYE İLE E – TİCARET YAPMAK

100 bin TL sermaye ile E – ticaret yapmak, en karlı iş fikirlerinden birisidir. Son yıllarda teknolojinin ilerlemesi ve özellikle pandemi nedeniyle internet üzerinden alışverişin artması, e – ticaret ile kazançların daha da artmasını sağlamaktadır. Sermayesi ile bir e – ticaret sitesi açan ve ilgi gören ürünleri bu site üzerinden satışa çıkartan kişiler, kısa sürede satışa başlayarak kara geçme şansına sahip olacaktır. E – ticaret sitesi üzerinden aylık 50 bin TL’ ye kadar kazanç elde etmek mümkündür.

100 BİN TL SERMAYE İLE GİYİM MARKA BAYİLİĞİ AÇMAK

100 bin TL sermaye ile giyim marka bayiliği açmak, en karlı iş fikirlerinden birisidir. Giyim, insanların hemen her gün ihtiyaç duydukları ve sık sık alışveriş yaptıkları bir sektördür. Bu sektör üzerinden kara geçmek ve kazanç elde etmek oldukça kolay olacaktır. 100 bin TL sermaye ile popüler ve ilgi gören bir markanın bayiliğini alarak giyim sektörüne adım atmak, kısa sürede kazanç elde etmeyi ve kara geçmeyi sağlayacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

61
594 Paylaşım, 61 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
12
Şaşkın
Başarısız Başarısız
96
Başarısız
Komik Komik
84
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
12
Helal Olsun!
lol lol
48
lol
Aşk Aşk
36
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
12
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
96
Kazandım!
Pinar

0 Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir