10 Kasım 2019 Turkcell Vodafone Türk Telekom Hediye İnternet


80
754 Paylaşım, 80 points

10 Kasım, Atamızın ölüm yıl dönümüdür. Her yıl 10 Kasım tarihinde yurt genelinde anma törenleri gerçekleştirilir. Milyonlarca kişi, ellerinde Türk bayrakları ile Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’e akın eder. Bu çok anlamlı ve hüzün dolu günde GSM operatörleri abonelerini biraz olsun mutlu edebilmek için farklı hediye seçenekleri sunarlar. Bu yazımızda 10 Kasım 2019 Turkcell Vodafone Türk Telekom Hediye İnternet kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye’nin operatör devi olarak bilinen Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, sürekli olarak düzenledikleri hediye internet kampanyaları ile dikkat çekmektedir. Özellikle belirli günlerde mutlaka hediye dağıtan bu operatörler, Atamızın ölüm yıldönümü olan 10 Kasım tarihinde de abonelerine bedava internet paketleri sunmaktadır.10 KASIM 2019 TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI VAR MI?

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında bu sene de gözler telefon operatörlerine çevrildi. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da abonesi oldukları operatörden 10 Kasım tarihine özel bedava internet kampanyası gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladı.

Her sene 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz, 19 Mayıs gibi birbirinden önemli günlerde abonelerine bedava internet dağıtan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, özel günler yaklaştığında yeni hediye kampanyaları hakkında bilgi vermeye başlıyor. Bu sene de 10 Kasım Atatürk’ü Anma gününe sayılı günler kala gözler operatör devlerine çevrildi.

10 KASIM 2019 TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, her sene 10 Kasım Atatürk’ü Anma gününe özel olarak birbirinden güzel ve anlamlı kampanyalar hazırlamaktadır. Kampanyalar kapsamında abonelere 10 Kasım günü boyunca geçerli bedava internet paketleri sunulur.

Bu sene de 10 Kasım gününe sayılı günler kala Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinden özel hediyeler gelmesi bekleniyor. Abonelerin ise hediye yönünden en büyük beklentisi bedava internet yönünde.

10 KASIM 2019 TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET NASIL ALINIR? 

10 Kasım 2019 Atatürk’ü Anma Günü kapsamında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından abonelerine verilecek olan bedava internet kampanyalarından yararlanmak için abonelerin herhangi bir işlem yapması gerekmiyor. Operatör devleri, bu tür özel günler için hazırladıkları kampanyaları abonelerinin hatlarına otomatik olarak tanımlıyor.

Aboneye 10 Kasım günü gelen SMS bilgilendirmesi ile bedava internet kullanım hakkı başlarken, bitiş zamanında da yine SMS ile bilgilendirme yapılıyor. Aboneler, kullandıkları operatörden gelen bilgilendirme mesajı ile birlikte hatlarına tanımlanan bedava internet paketini kullanmaya başlıyor.

10 KASIM 2019 TURKCELL HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında her yıl bedava internet hediyesi veren Turkcell, bu yıl için de bazı hazırlıklar yapmaktadır. Bu anlamlı günde abonelerine bedava internet vererek oluşan hüzünlü havayı biraz olsun dağıtmak isteyen Turkcell, bedava internet paketlerini tüm abonelerine otomatik olarak gönderir. Geçmiş yıllarda Turkcell 10 Kasım internet hediyesi kampanyaları yapmıştır. Bu yıl için de Turkcell’ den 10 Kasım’a özel hediye internet kampanyası düzenlemesi beklenmektedir.

10 KASIM 2019 VODAFONE HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

10 Kasım Atatürk’ü Anma günü kapsamında her yıl bedava internet hediyesi veren Vodafone, bu yıl da hediye internet vermek için hazırlık yapmaktadır. Geçmiş yıllarda da Vodafone 10 Kasım için hediye internet paketleri hazırlayarak abonelerini mutlu etmeye çalışan Vodafone, bu sene de 10 Kasım tarihi için bedava internet paketleri sunabilir. Vodafone aboneler, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında Vodafone bedava internet kampanyası hakkında gelecek haberi beklemektedir.

10 KASIM TURK TELEKOM HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında her yıl bedava internet hediyesi veren Türk Telekom, bu sene de hediye internet vermek için hazırlık yapmaktadır. Geçtiğimiz yıllar da  10 Kasım günü abonelerine bedava internet paketi sunarak biraz olsun yüzlerini güldürmeye çalışan Türk Telekom, abonelerini bu sene için de beklentiye soktu. Türk Telekom abonelerinin gözü kulağı, Türk Telekom’dan gelecek 10 Kasım bedava internet kampanyasına çevrildi.

10 KASIM 2019 TURKCELL VODAFONE TÜRK TELEKOM HEDİYE İNTERNET PAKETLERİ NELERDİR? 

10 Kasım 2019 Atatürk’ü Anma Günü kapsamında verilmesi beklenen bedava internet paketleri ile ilgili Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’ dan henüz bir açıklama gelmemiştir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da GSM operatörlerinden 10 Kasım bedava internet kampanyası düzenlemesi beklenmektedir. 10 Kasım 2019 Turkcell Vodafone Türk Telekom Hediye İnternet ile ilgili gelişme olduğu zaman buradan bilgilendirme yapılacaktır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

80
754 Paylaşım, 80 points

Konuya Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
62
Şaşkın
Başarısız Başarısız
28
Başarısız
Komik Komik
14
Komik
Helal Olsun! Helal Olsun!
64
Helal Olsun!
lol lol
110
lol
Aşk Aşk
95
Aşk
Aman Tanrım! Aman Tanrım!
63
Aman Tanrım!
Kazandım! Kazandım!
26
Kazandım!
Pinar

Yorum yapıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir